Navštivte také:
Frankenstein: (#347011) hezky, to bych nekdy rad byl svedkem no dela zasluznou praci, to jo … jen bych v jeho pozici vic potiral takovy huralibertarianstvi, ktery dela vic skody nez uzitku, co ho tak na facebooku pozoruju … ale fajn, dobry jesteze nekdo takovej je …
Frankenstein: (#347009) jo? nikdy jsem s nim nemluvil, jen parkrat byl na stejny akci a ve skole jsem ucil jeho manzelku
jo, tak ten nemam …
hele, D-FENS, sem ho nikdy nazivo nevidel https://www.youtube.com/watch?…
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL ŽID Pokračoval v otcově kšeftě Žil doma až do třiatřiceti Věřil, že jeho matka je panna a jeho matka věřila, že on je bůh
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL IR Nikdy se neoženil Pořád vyprávěl historky Jeho posledním přáním bylo se napít
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL PORTORIKÁNEC Jmenoval se Jesus Pořád ho honily úřady Jeho matka nevěděla, kdo je jeho otec
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL ITAL Mluvil rukama U každého jídla pil víno Pracoval ve stavebnictví TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL ČERNOCH Lidem říkal „bratře“ Měl rád gospely Nedočkal se spravedlivého soudu
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL KALIFORŇAN Nikdy si nestříhal vlasy Chodil bos Založil novou církev
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL ŽENA Ve chvíli, kdy nebylo jídlo, musel nakrmit spoustu lidí Pořád se snažil o něčem přesvědčit hordu chlapů, kteří ho neposlouchali I když umřel, musel vstát, protože měl ještě práci
TŘI DŮKAZY, ŽE JEŽÍŠ BYL ČECH Raději mluvil než pracoval Neměl žádné peníze, ale myslel si, že je king I poslední večer před smrtí se koukal pořádně nadlábnout.
no jo, v Izraeli na rousky srali a uz maj celozidovskou karantenu
Péťo
jo hosi, musite si umet vybrat … a ja jsem vernej kluk, obzvlast kdyz me zadna jina nechce
nedelal ten pan z klubu nahodovu v DRFG? Mne to tak napadlo … ted nejaky firme z tohodle podivnyho molochu CNB schvalila emisi za 2 miliardy, firmicce s 2 milionu v zakladu, prej s 10 % na nakladech na distribuci … kdyz mas v rodine ministryni financi, asi jde vsecko
musis si umet dobre vybrat a bejt trpelivej, fura lidi je ukvapenejch, no a pak kvapem utikaj
Artur Dent: (#346946) konečně dobrý zprávy Trump je vocas, ale začínám mít hrůzu z toho, že by prohrál
kafka: (#346899) taky si myslim, pro statni rozpocet to bude dalsi pecka
a von te hokej jako fakt bude?
https://www.idnes.cz/…ok_1liga_par … dle nejakyho diskutera to prej ma nechat odbornikum ty vole dyt tohle uz neni o medicine, jestlipak mistr diskuter odevzdal hned po narozeni svoje deti odbornikum
Jiricek: (#346875) jo to by asi slo, to je fakt a jeste bych moh hrat vozralyho, tim bych si zajistil i distanc
neuveritelny, NEUVERITELNY … https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/…446989_n.jpg?… … hlidaci pravdy
Jiřina: (#346869) presne, co me bude nejakej vocas vychovavat vzdyt ani nevi co delat, jen neco delaj, aby to vypadalo, ze neco delaj … a chcijou lidem na hlavu. Jeden neda dohromady souvislou vetu, druhej jen zpiva, jak chce ten prvni, dalsi si aktualne zalozi cirou nahodou zivnost na vyrobu zdravotnickyho materialu (a jeste tvrdi, ze podnikate nehodla … to da prece rozum, kvuli tomu se zivnost zaklada) … je to cely smesny. tady v busu zalezu dozadu a hadr sundam, jako rada dalsich … v obchodaku chodim s rohlikem v ruce a predstiram ze to jim, pac v takovym pripade mit rousku nemusim btw. deti ji tu musi mit i pri hodinach, ale samozrejme se to svejkovsky obchazi … presto kdyz prijdou vecer domu, je to neskutecnej humus. Jestli muzou mit z neceho zdravotni trabl, tak z noseni rousky …
vysledek je vzdy jistej, vsechno spatny by bylo bez Babise jeste horsi, vsechno dobry je dobry diky nemu
Jiřina: (#346865) no jo, jenze vono kdyz je u kormidla naprostej hotentot, pro kteryho je zakonem to, co chce von, tak nemuze byt jinak … jinak viz treba tady https://www.ceska-justice.cz/…ska-a-pravo/?…
duki: (#346821) no jo, v kombinaci s posunem hokeje jako takovyho je to proste smrtelnej koktejl … kdyby se pestoval vztah ke klubu nad ramec byznysovyho vztahu, jeste by to clovek asi i treba zkous, ze si ty souboje musis spis domejslet. Ten posun k byznysovymu modelu chapu, ale mrzi mi to … preci jen vztah ke klubu bejval jinej. Cely psani stranek na tom stalo, delas to z nadseni pro klub, je to tvoje srdcoffka, nedelas to pro financi profit, ten byl spis usmevnej az smesnej, moc neprekracoval hodnotu vstupenky … pestovat vernost je snad zaklad, u sportovnich klubu obzvlast
Frank: ani to nemusi bejt Nagano, kdyz sem videl kandidaturu Dvorky, regulerne jsem zalapal po dechu … jako bourat to pred branou dobry, ale v tyhle roli … proboha
duki: (#346804) souhlas no, ja teda osobne veril, ze to zmakne, byt k mysleni – byl to dobrej doktor, bude i dobrej reditel nemocnice – jsem teda hodne skeptickej … ale ma haldu zkusenosti z NHL, mluvil rozumne, byl v kontaktu s manazerskyma spickama … ale zase tak dobre jsem ho neznal ono pozorovat rozhodovani jinych a ziskat dojem, ze to neni zadna veda a ze bych to zvlad taky, tomu podleha hodne lidi, pac nevidi vsechno v pozadi. Mozna jo, mozna ten prodej by rozumnej byl … zalezi na kupci
ja jednou nesel na hokej kvuli zapalu plic, doufam, ze za to bude taky do budoucna nejaka kompenzace pro klub!
pokud nevi co se mu tam deje, tak je to samozrejme priserna manazerska chyba … pokud to tak po mnoha letech vladnuti klubu je, tak je to proste prusvih. A druha moznost je, ze to ridi, vi o vsem, nevadi mu to … nevim co je horsi, oboje je pruser
Frankenstein: (#346781) no jo, zabrusovat do detailu nema cenu, celkovej smer je jasnej … a jestli se tam jede devadesatkou nebo stovkou uz je tak nejak celkem jedno
kafka, AD: dik, myslel jsem, ze treba kdyz je to otevreny ve prospech urcityho subjektu, ze ten to ma moznost uzavrit … no kazdopadne signal od klubu to dobrej neni
jen nechapu, jak muze klub uzavrit ucet, ktery otevrel nekdo jiny … to tak funguje?
genitální věta: „Pan předseda nemluví žádný cizí jazyk.“
on prej ho Edison predbeh v zaverecnym spurtu na Patentovej urad ale za nima se smal jeden nemeckej hodinar … smich ho presel, kdyz si uvedomil, ze bez razitka uradu nebude uznan jako vynalezce. A tak prohral, jako mnoho dalsich, s patentovym podnikatelem Edisonem
no ze to nebyl Edison je nejspis pravda, ale ze by to byl cernoch, tak to jsem jeste neslysel
hm, Djokovic ma holt skvelou musku
Žid šťoural: (#346738) nejlepší je ten povyk mezi českými Číňany jak diktátora podráždíš, ukáže svojí pravou tvář
jich Ti tam par nechali, abys mel radost
B.: (#346657) Prchalovo skola, vsecko se da vysvetlit
B.: (#346655) ten prispevek stvoril Babis, ja to sem psat vubec nechtel, on to stvoril
B.: (#346649) jaj sorry, to mi uniklo, ze tam je Babis … to melo byt o nejslavnejsim hokejistovi a moralni autorite Jagrovi
tady je taky jedna hokejova https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/…361939_n.jpg?…
Test na covid pro důchodce zdarma, ty vole tak to bude napínavej test úplatnosti, ještě by moh nabízet nachcání na hlavu zdarma, v rámci boje se suchem ve zhuntovaný krajině
Frankenstein: (#346542) no prave, jak dlouho trvalo, nez dosli k tomu, ze to je moc trzni … 8 let? Tam je to proste v cyklech, jen ta faze uvolneni je tak nejak mnohem kratsi …
no voni v Rusku historicky neumeli vytvorit podminky pro vopravdovej rozvoj, ono taky snaz se o neco, kdyz mas vsude oligarchy a zkorumpovany instituce … v tomhle filmu (v Rusku zakazanym, co je mi znamo) jsou ty pomery priblizeny celkem syrove – https://en.wikipedia.org/wiki/Leviathan_(2014_film) … ale jo, asi meli periody, kdy to asi vypadalo nadejne, i kdyz buhvi jak to bylo realne. Odvozuj neco od cinklejch cisel reportovanych na UV tak, aby soudruzi byli spokojeny … coz v realu obnaselo treba vycpavani prazdnych televizi cihlami tak, aby byl splnenej vahovej cil. Ale presto to jednoho ekonomickyho Nobelistu zblblo natolik, ze v 70. letech prognozoval, ze v roce 2010 SSSR dozene USA ale dost vysvetluje fakt, ze to byl keynesianec …
Dost rychle roste i Afrika, země zaslíbená!
v 61 jarech, ty vole no jako souper sympatickej nebyl, ale nenudil …
