Navštivte také:
a pisou v tech dejinach Ruska, proc meli Soveti 16 dnu zpozdeni za wehrmachtem? Kdyz uz mame to 1. zari btw. nejlepsi knizku o dejinach nejaky zeme, co jsem kdy cet, je suverenne tohle (samozrejme americka!) – https://www.amazon.com/…p/1595230327 … resp. cet, to bych jeden musel vzit rok neplacenyho volna, aby to cely precet
kafka: (#346475) zni to logicky, ale zase by mohlo bejt vic na chlebicky a sampano
takze ani druha serie semifinale neni, Kladno zrusilo pripravu, v NHL se stavkuje za cernochy … asi ulozim nejakej hokej na flashku a zakopu ji do zeme, at budouci generace tusi, co to byl hokej
Preventivně zrušeno https://www.hcplzen.cz/clanek.asp?… … to bude guláš letos, to nemá cenu ani sledovat
no jak mi bylo Vegas i celkem sympaticky, tak snad ho Dallas vypraska … at maj gambleri cas na verbovani cernochu na hokej vocasove …
Věříš močkám
Právě to sere FCVP
kafka: (#346398) mel to stinovat, za takovyhle cteni situace bych dostal pojeb i v deseti letech
Kde neprotestuje je sprostej rasista, buď si náma nebo s nima!
Lojza ma dalsiho fanouska mezi byvalymi sverenci https://isport.blesk.cz/…trenere.html
mi to nedalo a pustil sem si ten Hruskovo zasah z Alkmaaru, ty vole … to je po Kozacikovo zastavovani mice podrazkou metr pred brankovou carou dalsi plzenskej prispevek do smesnych fotbalovych sestrihu
no bacha na kvartyr, nacelniku, aby se Ti posledni vopravdovej fanousek Plzne na foru nepomstil za ban redidlem a sirkou
Benelux drtivě zvítězil!
Benelux zvítězí!
Žid je reinkarnace Péti
Co se de slavit?
B.: (#346296) to uz je pri moji mire vedomosti moc jinotaju jak rika Frank, nic nevedet casto min. neskodi … veci se prezenou, aniz bys z toho mel nejaky napeti a stres
B, Frank: takze se raci nemam ptat
Jiricek: (#346290)
No záleží, kdo by to koupil Číňani?
Frankenstein: (#346248) ale kdyby me mel nekdo odsoudit k smrti za nejakej smrtelnejch hrich, neplaceni dani nebo strhnuti plakatu s vudcem, at je to raci vona nez ten veprovej Asiat … lip se na ni kouka
Frankenstein: (#346246) podle me ho otravili, aby mohla vladnout zena, gender je gender
Frankenstein: (#346242) samozrejme, ze ne, ale do Putina si kopnout muzu, ne? Takova ranni chvilka nenavisti
kafka: (#346241) dik za report ja to fakt objevil, az kdyz to koncilo … asi mi to bude stacit i v sezone jj, opisovacka je oblibena cinnost mnoha, jen tady nejak zavladla outlocitnost
je to necestny a nesportovni, tohle se ve vyspely spolecnosti nedela
Artur Dent: (#346193) no to je tak, kdyz Ti do trollingu nekdo vpadne vaznou debatou jelikoz jsem vcera postreh, ze se hraje hokej, az kdyz skoncil, asi je cas na debatu o Bohu tak principem viry je oddanost Bohu, ne? Modlit se, do kostela, ridit se principy … to je pro me montovani do zivota resp. to, ze ty mu svuj zivot prizpusobujes … pro me je Buh cokoli a kazdej si v tom najde vlastne co chce. Nekdo toho (treba chybejiciho) rodice, ke kterymu se upina, nekdo prirozeny principy, kterymi se musi fungujici spolecnost ridit, nekdo nejakou nadpozemskou spasu … at si to kazdej vnima jak chce. Jinak institucionalne bych byl prohlasen za ateistu, protoze organizovanou viru naprosto odmitam, ale sam bych se tak nenazval …
a hele, von Putin opsal svoji dizertaci – https://vedavyzkum.cz/…ni-univerzit?… … je neco, co ten clovek udelal nejakym cestnym zpusobem?
Artur Dent: (#346191) no intuitivne si pod tim samozrejme neco predstavuju, ale asi bys ho mel jako autor vydefinovat Ty
Artur Dent: (#346188) tak verici sou radi, ze se jim Buh montuje do zivota, ne?
a kde byl ve druhy svetovy?
Uz to snizujou na max JEN ctyri tisice … za chvili to bude nula, obvini z toho opozici, Jermanova zazaluje Kalouska a Schillerova se na nej vysere
A dluhopisy strelej bankam, zdroje od lidi maj … a my si ty svoje vklady zase zpatky zaplatime na danich a na stene bude stale viset obraz Andreje Babise …
Slovak to ma pred sebou
jen tak na rozptyl https://www.televizeseznam.cz/…dik-64087702?…
Kazdej strakonickej Zid je tragickym prikladem individua, ktere mohlo byt normalnim clovekem
Stádní chování na sportovní akci je snad úplně normální, je to vesměs neškodný a přitom zdroj silnýho zážitku … i když často bohužel i prostor k povyšování se, jaký já jsem jedinečný individuum
Přesně, vypálil si adrenalin, šel domů i po prohře s pocitem, že to stálo za to. Tyhle doby jsou v řiti … třeba řežby se Vsetínem, ty mám v živý paměti doteď. Za poslední rok či dva nic, nula …
kafka: (#346140) ty jo ja zivil myslenku na navstevu mace s Motorem asi tri sekundy, nez jsem ji nekompromisne pohrbil hluboko, u vohne petkrat proveril vysledek a stacilo … a ze Plzen hraje fotbal jsem zjistil az v prikosicky hospode v pozdni fazi vecera, pac tam dorazili po zapase dva manici v dresech. To je strasna letargie tohleto … a takovy to byly supr zabavy
Teď toho kolouška z ministerstva vodpálí a nachystá spasitelskou tiskoffku!
Artur Dent: (#345935) už to jen nějak musí dohrát do konce no, prostě jen vypadat, že něco dělaj, ať je to cokoli … souhlas s Frankem, kdyby teď nic neudělali, otevřeně udělaj ze svých jarních akcí snůšku totálních píčovin. Tak nás budou krmit hausnumerama, dělat z lidí zarouškovaný offce a dál si s nima hrát
