Navštivte také:
no zil sem v tom, ze to uz je zaplaceny a ted pro velkej uspech podobnych akci chtej vladnouci komunisti dalsi statni banku … voila!
Artur Dent: (#344122) jeden velkej masakr na zeleznici, z blbosti samozrejme, nekolik malych incidentu, ale jinak se behem Tvoji dovoleny nic zvlastniho nestalo sekera se jeste nevi, jestli bude za 2 zlaty, za 3 nebo za 600 … ceka se, az si Bures ujasni rozdil mezi tisici, miliony, miliardami a biliony … we will see!
asi polovinu uz jsem vyslech, daval to sem myslim Jiricek … rozebira je pekne v posledni dobe to vopravdu nabira na absurdnosti, ani na to nechci myslet … vsudepritomny znacky se zakazy segwayu i v mistech, kde nikdy zadnej nejel, a to vcetne pred a za schodama , vodu placajici kropici vozy imrvere v provozu, nesmylny semafory, ktery prechazeni delaj mnohem nebezpecnejsi, rekonstrukce bezbarierovych prechodu, po kterych je bezbarierovej jen na jedny strane … neuveritelny veci. Vedle baraku v Praze mame hodne sirokou silnici, kterou potrebujem s detma prechazet … ikskrat jsme ty kokoty urgovali, ze by tam ty zkurveny cary mohli nakreslit. Nic. Tuhle jsem tam prechazel, jeli tam benga, trochu jsem jim tam skocil bengo zahoukalo(!), stahlo okynko a vola – vy tu nemate prechod?? … no to jsem si smls ) zamrucel a pokracoval v objizdce … v posledni dobe to fakt v peci o to verejny blaho bylo naprosty peklo, jaj to jsem se samonasral
no je to takova … jak bych to nazval … mestska varianta hlouposti nakonec jedinej, kdo v Praze fakt neco k lepsimu zmenil, bude na dlouhou dobu proklinanej Bem tihle pozeri ze zlaty klece udelaj kulovy … ale i to by mohla bejt nakonec vyhra
ja to pravo mam, blbe volis!
jasny, kazdej Prdelakov na konci sveta ma svoji Stodolni
kdyz mas zizen, ale maj jen staropramen, taky vypijes i hnus … a tak je to s jizdou vlakem
brilantni myslenka, ta me jeste nenapadla
To je pravda, jako potenciální budoucí oběti se musíme smířit s možností smrti … na trati
Vošouch: (#344094) nakopat je do prdelí, i zepředu
jedna, dve, Peta jde … https://www.youtube.com/watch…
Zase tu hejká o naprosto bezvýznamných zbytečnostech
kafka: (#344053) multikulti
dyt Ty si taky hovno druid, ani jednoho nadrazaka neumis obetovat
Vošouch: (#344049) jo, lidi se meni (heureka), my uz taky nejsme moc Keltove …
Jiricek: (#344032) jeste k tomu, mne se ted libil Morgan Freeman, kdyz se ho ptali v televizi, jestli rasa hraje v rozdeleni bohatstvi … odpovedel strucne NE. Kdyz se ho moderator ptal, jak to? Reagoval, ze vzdyt vy i ja jsme dukazy, ze nehraje (moderator byl taky cernoch, byt takovej bezovej … a pak si na to konto kupodivu docela zanotovali, moderator se sveril, ze uz je tim tematem dost unavenej. Freeman pak pridal hlasku, ze rasismus je pouzivanej jako vymluva … no, bylo to osvezujici
Vošouch: (#344034) podle posledniho scitani zilo v USA skoro 3 miliony indianu, myslis, ze jich tenkrat bylo vic?
Jiricek: (#344032)
No právě
kafka: (#344023) nekdy si rikam, jestli Peta neni fejkovej profil zalozenej Prchalem v tom modu to zhruba jede … dokola a dokola opakovat stejny nesmysly
https://www.idnes.cz/…4802_nhl_tof … no jeste aby ty vole, ale ze to musi vubec vysvetlovat a obhajovat se, to je smutny kino
to je secteny i s tebou, ty vole …
ranni hejkaci petiminutovka https://www.youtube.com/watch?…
To je zase krveprolití
sem rad, ze tomu nerozumim
tak ne, bylo vobycejny
asi vtipny seno
kdyz nekdo obdivuje pochybny individua jako Babis nebo Limbersky, bude mit otresnej vkus i v hudbe
https://www.idnes.cz/…5855_nhl_tof … furt mi to prijde jako trochu silenost, ale tesim se a sem zvedavej na marodky
Tady někomu bylo hodně horko
ale ma sanci se z toho vyspat, narozdil od mistra Jana
nejak nam dneska horis, Zide
stari Cechove pry obetovali osly … uz taky nejsem nejmladsi, obetoval bych osla
Tenkrát na Západě jsem viděl víckrát, než kolikrát přijel vlak do Ústí včas naprosto dokonalý
se divim, ze fejsbukova stranka chrlici takovy hlasky jeste zije – Fotbal. Jedna z posledních možností, jak si legálně koupit černocha…
Frankenstein: (#343929) chudak, az na popaty jsem konecne porozumnel tomu co hejka … „spadla wi-fi“
Frankenstein: (#343926) krasny, v pozadi vidim centrum Chebu
