Navštivte také:
tak jo, jsem si ho pripomnel – https://www.youtube.com/watch?… … zlata devadesata
Hulkins: (#343882) Hamilton je arogantni debil … uz si zase otevira hubu a soudi vsechny kolem … prej kdo nepoklek, ten se podili na rasismu, prej to vsem vysvetlil, jak to je … proste namyslenej blb, co nejde pro prasarnu daleko … kez by svuj svatej boj proti rasismus v F1 dotah do ctnostny dokonalosti, a to rasisticky prostredi na protest opustil
smutnej: (#343883) krasnejch fotbalovejch 0:0, divaci se prej rozesli v uplny euforii
prej dvakrat drtive vystrelili na kisnu
to by bylo na jedno kolo a buh vi, jestli by vubec byl vitez
Ribisel: (#343859) jo, to je domov pro seniory, ne? Docela cernej humr
Borec: (#343847) jo to bych obřadně spálil dres, poslal jim fotku spáleniště a … poslal je do Chebu, rasisty
https://www.echo24.cz/…u-na-stadion?… … a bude se perzekuovat nepolibis botu? Najdi si jiny klub
Francouzi byli dycky kokoti
poradnou silnici tam postavit neumi, statni samoser tam chlastaj, zijou ze sadrovej trpasliku a prostituce … jo az na ty lidi jsou jizni Cechy krasny
v jiznich Cechach nikdo nebydli, a stejne je tam 200 nakazenych
a jeste rozvazej koronavirus
Borec: (#343829) už ne právě, už je jasno
Další armádní klub slaví zasloužený triumf, CSKA drtivě vyhrálo KHL
Sedí tu jak anaheimský kachny na rybníku, jen zmáčknout
A kolik ste jich ulovil, pane Pampalini? Dyť tady nádražáci běhaj a dělaj bordel jako by se nechumelilo
no a dyt co je tady? Jeden nadrazak, druhej milovnik nadrazaku
Dyť nemá koule ani na to do toho ringu vlézt jen kecat, machrovat a nic neudělat umí každej nádražák
kafka: (#343801) jasně ten drsoň s vyplazeným jazýčkem, co by tu Frankovi dával lajky
kafka: (#343799) nekecej ten rudej nok co leze do řitě každýmu kolemjdoucímu Rusákovi
kafka: (#343796) Foldyna je taky vidlák
Tak Foldyna cuknul z boxu s Novotným, to je sračka
kafka: (#343783) osel chebský
Jo fanoušci Slavie, Sparty a Plzně po sobě flušou a hádaj se, komu rozhodčí víc pomáhaj … napínavě těsnej souboj
tovizejo, ty chebskej Liliene
Možná jo, ale Praha není Sparta a porazit Spartu fakt za nic spešl nepovažuju, narozdíl od tebe, Spartožroute chebskej
Jediný co tam vidím je, že žereš Spartu
Dukla letos získala stejně pohárů jako FCVP
Neprohrála! Tak dobrý
Jak hrála FCVP v tom finále?
Ladik: (#343715) https://img.cz.prg.cmestatic.com/…/1909670.jpg?6f1c
Limberskej je mi ukradenej, kdyby sem Peta furt nesral ty nesmysly z fotbalu, nestek by tu po nem ani nadrazak
uz si vsim
dalsi rok vostudy, gratulki Viktorianum
kafka: (#343705) tak jsou dve volby, bud za to muze Babis, nebo Kalousek
kafka: (#343702) no co se prijmu tyce, byl na tom MIMORADNE dobre … kdyby si do nej vopravdu kazdej s chuti kopnul, bylo by to dobry
kafka: (#343699) no urcite vzroste, ale byla taky rekordne nizka, nejnizsi siroko daleko. To by muselo bejt naprosto katastrofalni propousteni, aby to obhajilo takovou sekeru. A to by asi byly plny ulice Kdyby nerozmrdal vsechny rezervy, na ktery prisel, kdyby vic setril v letech, kdy bylo v rozpoctu hafo penez, nedelal picoviny typu slev na vlaky, aby polaskal elektorat, nemuselo to takhle dopadnout … proste jak rikala Benesova – mel mit vatu bude se ted vymlouvat na virus, splachne do toho pomoc kamaradickum … a koblihy to spolknou jak malinu
B.: (#343695) no a presne, tady ta krize byla zcasti vyvolana i statem samotnym, u Kalouska slo exkluzivne o vnejsi vliv …
