Navštivte také:
Ribisel: (#343458) nedelej nadrazaka
no tak jestli znas jeho historii, jako udajnej znalec fotbalu, tak snad vis, jakou roli v jeho zivote Dukla sehrala se ukaz, nadrazni intelektuale
Hlavně když to nasere
FCVP, věčně druzí … Praha jim rozsekala prdel v poháru i v lize
Ribisel: (#343439) jinými slovy, nebejt Dukly, mnoho talentů by zheblo při plnění základní vojenský otročiny Dukla je zachranila
Dukla si nikdy nic nekoupila, pomatence zidovskej a v Anglii se jeste fotbal hraje, primoracej, v rychlosti, zadny velky breceni, zadny zbytecny kudrlinky jak vopaleny kluci z gelem na hlave … jen ten kdo ma zavreny voci to nevidi
a slunce rano vyslo
Anglie je poslední bašta fotbalu, a Dukla si žádnej titul nekoupila, to je vymyšlená kauza židovskejch iluminátů
tak Liverpool ma po 30 letech titul, v lize, kde jeste fotbal uplne nechcip
kafka: (#343396) presne … kdyby jeli na Duklu, tak ta je smazne, ze tim roztanci svych 500 vernych
Vošouch: (#343393) nebud hned po ranu tak zlej, to je jen kocovina … ta prvni strela na branu se musela nalezite oslavit
Hotové, vykydané, český titul putuje po zásluze do Číny
Vykydáno
Teď prej vystřelili, tak se bude slavit na obou stranách
Tak se mu nesmějte …
Stačí jen statistiky, v počtu střel na branku zas svítí obrovská poctivá NULA krásnej sport
to ticho tady je bozi
Za pár hodin bude vykydáno
Frankenstein: (#343322) je podezrelej, podivnej zivel, mozna az vnitrni nepritel
Žid šťoural: (#343318) to je sprostej zidovskej argumentacni faul, nehodovost letadel je galakticky nizsi nez tech draznich hazarderu
Artur Dent: (#343310) to není zdaleka jedinej jejich problém
Tím svojí zmatenost nevyřešíš
Vlaky neumí jezdi! Kurva proč má furt tolik lidí problém se směrem kauzality
kafka: (#343269) Artur
Zeleznicni chaos nema hranice – https://chebsky.denik.cz/…0191206.html
Harry LS: (#343259) a raci rozchod!
Měli, ale pohárů, medailí, byla to dycky nekonečná túra kolem vitrín
mne bavily jen letecky dny, prehlidky sou pro stary paprdy
prehlidky sou stredoveky zabavy, jak fotbal …
Dneska bude vykydáno
To bude přehlídka nakažených
Vošouch: (#343209) no racil sem neprehlidnout, ze naprosty moralni trosky si tu uzivaj obdivu, imponujou svym kretenismem, ale ze bych to tise prechazel, to po me zadnej z jejich obdivovatelu nemuze chtit
Obdivujeme debila a jsme na to hrdý!
Dělat si prdel z těch Péťovo Chorých koní se nerovná fandit Slavii, to je špatná matika
Zejtra bude mít vykydáno FCVP
to jo, kdyz bude mit Bolt prostreleny koleno, budu behat rychle jako Bolt, mozna i rychlejc
Frankenstein: (#343152) no je fakt, ze otrava je moc humanni v jeho pripade, zaslouzi bolestivejsi muka
Frankenstein: (#343147) mu privezu v lete v kufru koronavirovej novicok a hodim mu ho do souletu, ono ho prejde delat kraviny
