Navštivte také:
B.: (#339844) ani nemusíš, vidíš dobře
B.: (#339842) to jo, ale v ČR v něm dominuje státní dluh. V jiných zemích se učili zadlužení vyvádět na jiný instituce, ale to už je vesměs odhaleno, takže už má Bureš smůlu, jakkoli ho to láká … jinak státní dluh si v podstatě definuje samo MF, takže … tak
B.: (#339840) s cca 250 mld počítá o dost menší Slovensko on se chtěl vždycky zadlužovat, jen to měl chudák jako hlavní argument proti Kalouskovo, tak nemoh. Teď už má výmluvu, kterou mu jeho Péťové sežerou.
Artur Dent: (#339837) dobrý to bude zpětné srovnat s érou „nenáviděného“ Kalouska po roce 2009, propad HDP, růst nezaměstnanost, vývoj sazeb, a hospodaření rozpočtu včetně rezerv na druhý straně. Na 99,9% z toho Babiš s tou svojí finanční princeznou vyjdou jako totální diletanti
Ribisel: (#339773) staci rozbit prase, jak Mynar
B.: (#339770) nebo poslal na transparentni ucet, vid
B.: (#339766) no jo, daj maj ted slevu … https://duosshop.cz/…-0535-s-001/
Artur Dent: (#339763) ruska verze ‚ja nechtel, ale stvoril me Kalousek‘
Rusko … to je asi jako kdybych prodal vsechno co mam, nabral dluhy, koupil si ferrari a slunecni brejle za dvacitku, jezdil po okoli a vsem se smal do xichtu, pak doma slavnostne povecerel voschlej chleba a uleh na matraci, co sem nasel u sousedovic popelnice
_duki: (#339748) svoji investici si budou chranit nejlip tim, ze to budou delat dobre, lip nez konkurenti … rovnou muzou neuspech zakazat, ono to zmizi. S tim Babisem naprostej souhlas, tenhle clovek tu posouva standardy, ze se tyhle nakaze napric segmenty neda divit … podobnej smyslejicich je vsude dost
Tak možná zaplaťpánbů, že nějakej kádr je
a Guma odchazi z cisteho prostredi hokejovych bafunaru
Kvasnicka skoncil ve Vitkovicich, hm … Sparta je s tema brankarema fakt smesna, prej ‚chceme dat sanci‘ dvema mladejm brankarum … a proto maj Machovskyho, chtej pomoct Neuwirthovi, nechtej se rozloucit se Sedlackem brankarska SOS stanice
to jezdime, vole
Artur Dent: (#339624) cisla nelzou, diesely ovzdusi cisti!
slava dieselum https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/?…
no, a na hranicich s Polskem uz se strilelo, zatim jenom varovne … nekdo presel caru a pritom urednik rek, ze nesmi
kafka: (#339549) no na tyhle spolehaj … ze vypnou, resp. nikdy uz nezapnou, a hodi jim to tam priste zas. To sou pilire dalsi petiletky!
Artur Dent: (#339542) svajneraj jak prase … volici tyhle pakaze maj tak nasrano na hlave, ze se divim, ze jeste zijou …
sorry za kopirovani, ale valelo se to na internetech od dvou novinarek a je to celkem zajimaci …
Covidová oddělení v nemocnicích nejsou zaplněná ani ze třetiny. Tři čtvrtiny pacientů jsou zde kvůli jiným problémům než je covid. V největších nemocnicích v Praze jako je Motol, Bulovka, VFN se hospitalizovaní pacienti počítají na jednotky, maximálně desítky. Počet mrtvých, kteří zemřeli pozitivní na covid je přes 200, podle lékařů u dvou třetin covid nebyl příčinou jejich smrti. Podle odborníků z laboratoře pro studium vzácných nemocí 1. lékařské fakulty VFN, kde už otestovali 2000 vzorků /pozitivní byly 4/, s teplým počasím klesá životnost viru (snižuje ji ultrafialové záření) – z několika hodin se snižuje na několik minut. Když má virus ideální podmínky, přežije na povrchu věcí jen několik hodin. covid Co tvrdí většina lékařů, těch tzv. v první linii s bojem proti viru: většinu lidí covid na životě neohrožuje. Možná jste to mnozí prodělali, ani o tom nevíte. Daleko víc lidí trpí kvůli covidu nepřímo – umírají kvůli tomu, že jiné zdravotní zákroky jsou zastaveny nebo omezeny, bojí se kvůli covidu k lékaři, nefunguje preventivní péče, tudíž nezachytíte třeba nové pacienty s nádory, kteří by měli výrazně vyšší šanci, kdyby se dostali včas k lékaři… Docent Balík, jeden z předních lékařů zabývajících se léčbou covidových pacientů vzkazuje: Starejte se o svou imunitu, hýbejte se, nepřecpávejte se, starejte se o sebe – to je nejlepší prevence. Pacient se 160 kily živé váhy má tolik dalších chorob plynoucích z jeho životního stylu, že covid je jen poslední komplikace. Navíc často vše komplikuje i duševní stav – a tady je stres z covidu další faktor, který vše zhoršuje… A přesto všechno parlament 28.4. odhlasuje prodloužení nouzového stavu o další 3 týdny? PRO prodloužení hlasovali poslanci ANO, ČSSD a komunisté – všichni ti, kteří podporují vztahy a obchody s Čínou. Prodloužení nouzového stavu znamená, že stát bude moci nakoupit další tuny ochranných pomůcek – a od koho jiného než čínských firem za velké peníze. Bez další kontroly parlamentem. Takže slovy jednoho z výzkumných pracovníků: “My budem dál chodit s hadrem na hubě i tam, kde je to nesmyslný, zatímco náš stát bude dotovat komunistický režim Číny a na něj napojené firmy.”
luky.kt: (#339544) diky, sleduju ridi to tam jako firmu
kafka: (#339536) jinak zadnou duverou v politiky rozhodne netrpim, ale kdyz srovnam tu partu tady s Buresem, Superstarem a plukovnikem profesorem cinsky mediciny … ktery tedka zase makaj na nejaky legislativni ojebavce, aby dal mohli diktatorovat … sileny
observer: (#339537) jo jo, asi klasicky ‚neni to pravda, ale mohla by byt‘
kafka: (#339536) no povinny to neni, ale asi udelame detem zabavu
kafka: (#339532) depa, se nedam urcite pudou jen po Francouzich a Italech, ty to sem zatahli
tigi80: (#339526) hezkej pokus, ale to se pres Sturmovo emoci nema cenu prosadit nema rad Kolare, takze COKOLI ho bude v JEHO OCICH dehonestovat, MUSI(!!!) byt pravda … zakona zachovani moji pravdy btw. i kdyby tohle byla pravda, Kolare by opravdu nijak nedehonestovalo, ze jeho ,nekdo, byl curak, zato Putina dehonestuje to, ze ON JE curak
Sturma: (#339522) no a? můj otec volí komáry celej život, kamarádka si brala Němce, jemuž byl za svědka vzdálenej potomek jednoho hodně známýho nacisty … chceš nás za rodiče pozavírat? Nebo pověsit?
aby se Sturmove citili provinile
hele Sturmo, uz jste jak ajnzbon, nicite zivoty https://www.lidovky.cz/…ahranici_mha
B.: (#339458) bylo to 23. kolo, tak to asi jeste ne https://www.hcdynamo.cz/zapas.asp?…
Jiricek: (#339455) jo, Marek Vorel
kafka: (#339454) Indrak mel skvely obdobi, ktery trvalo … sezonu? Od ty doby obcas, nekdy, neco …
Vrablik je posila?
Ribisel: (#339448) no, taky sem ziral, cekam sem teda uklid na jinejch mistech, ale treba neni vsem dnum konec
Mistr se Spartou? To moc neomlazujou
Frankenstein: (#339412) nechci je vomlouvat, ale mel sem z toho dojem, ze se jim ta rodina prihlasila sama … kazdopadne souhlas, ze se mohli od nich treba jen nechat navest, jit po jinejch zdrojich a vynechat neoveritelny hlasky typu ‚takhle se za 52 let nikdy nechoval‘ … to uz moc seriozni novinarina neni
Frankenstein: (#339408) jak udrzet ustavou politicky autority na spagatu, na to jeste nikdo neprisel, minarchisti uz hledaj dlouho … a pokud je mi znamo, nic nenasli s tou rodinou to bylo nestastny, mohli jit treba za doktorama, hledat jinde … na druhou stranu, asi by se dozvedeli pekny lejno ale vybusnej pribeh
Frankenstein: (#339395) no sice casto je to z jejich strany ‚overkill‘, ale tohle je celkem silny kafe, kerej si proprat zaslouzi … btw. jestli tu Cina vyhrozuje ceskejm politikum, a to je mozna to nejmensi, pak bych cekal, ze se vsichni strazci naroda, suverenity, hranic a ceskyho jazyka (kerej vetsinou spatne ovladaj), postavi na zadni a zacnou tady bit na poplach …
Losos: (#339392) mozna, anebo nic spatnyho, jen jsou to s tou Cinou proste samy nahody a shody nahod …
no jo, vrazednej ajznbon, to je stara pisen … mne by ted spis zajimalo, co jed a pil Kubera na cinskym velvyslanectvi
tisice mrtvych, tisice! Jste nevdecna pakaz, do Vltavy s vama
