Navštivte také:
Podle maďarského filantropa a donátora George Soroše je nošení roušek už úplně zbytečný
Petr_z_Chebu: (#337753) jsem jen reagoval na zpravy, ze na jihu Italie uz jsou lidi nasrany a vyrazej do ulic
Frankenstein: (#337755) kdo se chova jak ma, tomu nic nehrozi, chytra karantena
Petr_z_Chebu: (#337749) jak jinak?
Frankenstein: (#337746) si jo … mezi lety 2013 az 2016 prej na chripku v Italii umrelo 65 tisic lidi, v jednom z tech roku dokonce 24 tisic, onemocneli dva miliony lidi … ted si to tam zruinujou … btw Svedsko ukazuje, ze je vic pravicovy nez veskery ty udajne pravicovy, tam ten pristup je jak sci-fi, jim fandim
no zrovna v Italii uz to vypada neudrzitelne, asi budou muset polevit a proste to nechat profrcet … nez sice nedostat tuhle sracku, ale chcipnout hlady za hluku poulicnich nepokoju … ale tak my mame nastesti Babise a jeho melody boys
https://www.idnes.cz/…33_hokej_cig … nouze donutila i Liberec se odvolavat na moralku, panejo
Sturma: (#337711) ano, pracuju na farme Sorosovo trollu, odhaleno … bububu! uz se pracuje na novym viru, nekde v Rumunsku, misto nam samozrejme nereknou, ale vy na to prijdete, protoze Soros tam jako desetiletej projizdel na kole, coz je jasna souvislost, ze za tim stoji. Informuj na plis o nejnovejsich zjistenich, MEDIA NAM NIC NEREKNOU!!!
Sturma: (#337709) panikari vsech zemi, spojte se
Sturmo nech toho, ted sem snidal a ten smich me v kombinaci s plnym zaludkem dusi … nebo to bylo taky v Sorosove scenari?
Pepa je nadějněj, ale chybí mu tam Soroš
Jiřina: (#337679) no tak bez toho to nende, strach je nejlepší politickej kuchař
Frankenstein: (#337677) nějakej smysl to dává, takže to musí bejt pravda … PROČ VO TOM NIKDE NEPÍŠOU???
ještě by moh bejt koronavirus důkaz, že je země placatá, kdyby byla kulatá, přece by se na ní nikdy nemoh udržet
tak tady – https://www.bing.com/images/search?…
sem tuhle viděl na netu fotku, jak vlaky rozváží koronavirus po světě, takže je to ložený
jinak jeste neco pro zahnani pripadny nudy, k ty potravinovy sobestacnosti – https://www.reuters.com/…dUSKBN21D0YV?… … nadpis je trochu panickej, v textu jen to, ze nektery exporteri uvazujou o omezeni a ceny porostou, nicmene zasob je vic, nez se umi spotrebovat, a samotny traderi nevidi jako pravdepodobny, ze by exporteri zcela opustili trh, protoze na nem potrebujou byt. (Btw urcite nemam nic proti zemedelcum je to naprostej zaklad vseho a mam je v naprosty ucte … furt se dekuje kdekomu, ale vyrobcum a dodavatelum jidla v podstate nikdo, pritom kdyby oni nefungovali, ani ti doktori nemaj koho lecit. Jen by nikdo nemel svoji pozice zneuzivat a narokovat si neco, co mu neprislusi)
https://www.lidovky.cz/…ahranici_vag … bejt Američanama, normálně bych to Sorosovi vrátil, určitě je na to záruka
Sturma: (#337515) důvod
Sturma: (#337513) voda
Soros chtěl nasrat Šturmu, proto to prej Číňanům nařídil
Jiřina: (#337501) je to dost možný, bohužel … Orbán už je o pár kroků před Babišem
Protože vlády byly vždycky ztělesněním moudra
vrazi z redskveru
v USA uz je 70 tisic nakazenych, v Rusku 840 … takze je jasny, kdo to vyrobil a rozsiril, cisla nelzou
Žid šťoural: (#337475) premistili se tam z dovoleny na Ukrajine
B.: (#337455) tam hrál Krtek, ne?
Je krásný, když lidi spolupracujou … ten umí judo, jinej krav maga, ten zase skvěle ovládá krumpáč, a společně zachrání starce. Lidskost neumřela!
nevim no, bych to napsal jinak my jsme si zanadavali souperi do hajzlu, prasat, a paxme klidne s fanousky soupere popili, kdyz to nebyli kokoti a o nas si mysleli to samy … trochu se provokovali, pak presli k uplne jinejm vecem, a nic, cistej vzduch. Mne se to zda takovy zdravejsi, nez predstirat nejaky sympatie k druhymu klubu … kdyz tam nejsou
Mára111: (#337431) on panikařit nemusí, sice položí půl ekonomiky, ale ne tu která ho volí
ukradený děství, ukradená pozornost … ta holka je prostě chudák, skoro bych jí adoptoval
prace z domova https://video-bru2-1.xx.fbcdn.net/…597568_n.mp4?…
Amen
_duki: (#337385) osobne jsem hlasoval proti ne proto, ze bych nechtel volnej pohyb, obchod, prave naopak, presne to chci. Ale ne vymenou za podruci zbytecnych instituci, ktery budou ze svych slonovinovych vezi urcovat jak zit, co vyrabet, spotrebovavat, nebo treba kdo je hnedej a kdo zelenej (coz se opravdu deje) … vedomostni skok, samozrejme ale financovanej z grantu, predtim sofistikovane posouzenej prislusnym odbornym urednikem a peclive naplanovanej
tak to asi ten novicok
kdyz to nevykecas, budu furt tajnej, jinak me ceka novicok
to vis, musel sem primo ke zdroji, nepritele si drz blizko
Ribisel: (#337372) ale, uklidili jsme se na cas mezi haldy hnoje do jedny lucembursky vesnice … teda snad jen na cas, uz zacinam shanet prevadece, v lete bychom chteli na dovolenou do Cech nekoho seriozniho, kdo nas nezatahne do mocalu …
kafka: (#337365) na ja, byl! Skromnej, ale prijemnej uz tam byly i deti no, takze karty byly rozdany jinak popilo se v klidu, pokecalo, dobre to bolo …
Zid: a ty mi taky muzes pantato husitskej
Ribisel: ty vole ma trvaly bydliste v Karlovarskym kraji, hajzl sdili s Petou na jedny chodbe a bude tady machrovat
kafka: (#337354) hrozny, pritom kdyz si vzpomenu na ty hokeje, jakoby to bylo vcera …
kafka: (#337352) ani nevim, kdy a kde jsme se poprvy videli, hadam Orloslet nekdy na pred 15 lety … uff
