Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337350 | odpovědět | 23.3 14:00

kari: (#337348)       to tu hlasi jen stvava chebska vysilacka     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337347 | odpovědět | 23.3 13:48

kari: (#337346) jenom jsem si asi vybral jiny ucitele      pruser nastane, kdyz se takhle mocny instituce ujmou treba rozmazleny blazni, coz se driv nebo pozdej stane, a bohuzel asi deje … snad jim aspon tahle epidemie pripomene, jakejma picovinama se zabejvaj a jak nefunkcni system vytvari

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337345 | odpovědět | 23.3 13:21

kari: (#337344) v tom nemuzu souhlasit …       dalo se to v pohode tusit, tyhle veci maj svoji jednosmernou dynamiku, historicky opakovane proverenou, bohuzel      rostouci hlad po moci, penezich, vlivu, funguje to porad stejne na narodni urovni, na nadnarodni urovni o to vic, protoze vzdalenost mezi tebou a tvym regulatorem roste, odosobnujete se … na urovni vesnice asi ne, tam by se mohlo dat starostovi do drzky … no, ale jed do Bruselu, prostrihej se pres draty kolem Komise a Parlamentu, a dej do huby stovkam lidi      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337342 | odpovědět | 23.3 09:27

Sturma: (#337338) tovizejo, pomateny hysterky, to je moje       hele tem Americanum se ten jejich vyrobek nejak vymyka z rukou i u nich doma, ne? A to maj i protijed      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337331 | odpovědět | 22.3 22:26

kari: (#337328) no, naposled sem volil v prezidentský volbě, pak jednou ze srandy do Evropského parlamentu (a sranda vyšla      ) a předtím v referendu o vstupu … a tipuju, že jinak než většina dnešních eurobijců      takže hříchy mám, ale vejdou se za nehet, svůj hlas si rači nechávám      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337320 | odpovědět | 22.3 21:15

Frankenstein: (#337319) to je tou haranténou      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337315 | odpovědět | 22.3 21:04

Jiřino,jestli si někde vykoukala, sama nebo to přebrala od Péti, že jsem eurohujer, tak jsme se přiblížili k jádru toho „disrespektu“, jak by řekl klasik            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337303 | odpovědět | 22.3 20:25

Jiřina: (#337301) což se nechovaj, tečka.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337300 | odpovědět | 22.3 20:18

Jiřina: (#337299) můžou, klidně si můžeme vysvětlit, že já jejich život negativně neovlivňuju tím, že volím dementy … klidně     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337297 | odpovědět | 22.3 20:05

Jiřina: (#337294) ano, pokud můj život negativně ovlivňujou troglodyti s volebním lístkem v ruce, nech mi aspoň právo jim to říct … když už máš potřebu se v tom vrtat a vysílat morální apely

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337293 | odpovědět | 22.3 19:50

Jiřino ty reakce jsou ještě diplomatický …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337289 | odpovědět | 22.3 19:18

Péťa vyjel za hranice Ruďase a hned se musel pochlubit      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337246 | odpovědět | 22.3 09:49

B.: (#337243) jasně, Tvoji definici dotaci podepíšu      a třeba jako Klaus i dvakrát podtrhnu varovnou vlnovkou     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337242 | odpovědět | 22.3 09:30

https://www.asz.cz/…ezitkem.html

… btw potravinová soběstačnost je sociální inženýrství, jak může někdo volat po potravinový soběstačnosti a druhým dechem kritizovat EU za regulaci kde čeho, tomu upřímně moc nerozumim       
Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337236 | odpovědět | 22.3 06:57

Ale měli      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337234 | odpovědět | 22.3 06:53

Hm, kádrování je snad přirozený, ne? Asi jako diskriminování       ale je rozdíl říct si „kdo obhajuje krádeže a vraždy je zrůda, se kterou nechci mít JÁ nic společnýho“, anebo „kdo si myslí, že má právo hospodařit se svým soukromím majetkem, je nepřítel, a NIKDO s ním nesmíte spolupracovat“ … ten rozdíl ve způsobu kádrování snad cejtit je      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337203 | odpovědět | 21.3 21:58

7schod: (#337202) jistě, v neporušeným … někteří restituenti byli v takovým laufu, že se jim vrací ukradenej majetek, že ho ani zpět rači nechtěli      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337197 | odpovědět | 21.3 21:41

Nic se neukradlo, leda tak přeukradlo, ukradený už to předtím bylo

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337194 | odpovědět | 21.3 21:32

Jo o cizince byla nouze, to jen u babičky sem slyšel často ruštinu … pravda, nebylo to ve vlaku, ale na silnici … to když jsme pouštěli kolony ruských tanků … jinak babička umřela díky zdravýmu komunistickýmu zemědělství, který jí naplnilo studnu sračkama

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337171 | odpovědět | 21.3 18:35

Ladik: (#337158) fajn, jedna věc, jak dál … nebo máme neomezený zdroje, abychom vyrobili a měli všeho dost?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337156 | odpovědět | 21.3 15:41

Ladik: (#337154) furt nějak nechápu, jak nám při celosvětovým nedostatku pomůže soběstačnost …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337147 | odpovědět | 21.3 15:09

      já se tam přestěhuju a budu pěstovat banány

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337144 | odpovědět | 21.3 15:03

B.: (#337143) ale vždyť toho stejně nedosáhneš      jak chceš bejt soběstačnej v energiích, když v podstatě nemáme ropu ani plyn? V potravinách? Nepotřebujou to pro výrobu? Vlastně v čemkoli … možná v jedný věci toho dosáhnout můžeš, ale na úkor druhý, soběstačnosti jako takový prostě objektivně nedosáhneš. Mít dobrý vztahy, bejt si navzájem prospěšnej, to je jediná cesta, ne se zabarikádovat … a že by si lidi (i státy, dejme tomu) navzájem nepomáhali, tak to snad jsme každou chvíli svědky toho, že tomu tak neni

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337142 | odpovědět | 21.3 14:53

7schod: (#337141) může, ale když budeme soběstačnej kopeček hlíny, bude nám céééličkej svět u perdéle      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337140 | odpovědět | 21.3 14:39

B.: (#337139) pokud si posereš vztahy s dodavateli, může se to samozřejmě posrat … ale receptem fakt není naprosto nereálná soběstačnost

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337138 | odpovědět | 21.3 14:35

Ladik: (#337137) nejsme, musíme je dovážet a dovážíme … co na tom? jakože když bude neúroda, pomůže nám soběstačnost? „Žebrat“ musíme o kde co, třeba o ropu, bez který se stejně zemědělství neobjede … soběstačnost je nesmysl, rétorika politickejch podnikatelů

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337130 | odpovědět | 21.3 13:09

Jiřina: (#337129) a proč by nebylo? Nejsem potravinově soběstačnej, ať s EU nebo bez EU … kdyby se od ČR trhla Morava,budeme najednou honit nějakou soběstačnost třeba ve víně?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337125 | odpovědět | 21.3 12:55

Mně se líbí ta konzistence uvažování koblih … Superstar trousí, že nic nehrozí, za měsíc otočí … EU je zmatená úplně stejně, ale narozdíl o ministra za ANO stojí za hovno … Babiš nikdy nebyl odsouzen a dokud není odsouzen, je nevinen … ale u Kalouska je jasno, že je zloděj, i když taky nebyl nikdy odsouzen … a jak by dodal Vonnegut – „a tak dále“. To už fakt snad vysvětlí jen ta tupá víra     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337103 | odpovědět | 20.3 22:25

Vary, Mariánky, tak to je jasný, průser zas přišel z Ruska      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337079 | odpovědět | 20.3 20:26

Frankenstein: (#337070) a ten jeden je urcite nepricetnej      

tak aspon nejaka pozitivni zprava, teda Jirina z Oubenic vyhrala mistni soutez o nejkrasnejsi rousku       jestli postoupila na kraj zatim nevime     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337066 | odpovědět | 20.3 18:42

Frankenstein: (#337063) pokud to uteklo z nějakýho státem řízenýho výzkumu, tak by to samo nepřekvapilo      ale to se spíš dozvíme, na co umřel Epstein      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337065 | odpovědět | 20.3 18:38

Sturma: (#337064) a nebyl ten lék vyvíjenej náhodou na ebolu? Aby v tý protiamerický konspiraci nebyla díra jak v ruský ponorce      btw. tuhle sem slyšel vyprávět bývalýho pracovníka aerolinek, jak se organizujou chemtrails      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337062 | odpovědět | 20.3 13:59

Vošouch: (#337056) jo,já našel tohle, můžem bádat, jestli tomu někdo rozumí      https://www.sciencedaily.com/…17175442.htm?…

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337061 | odpovědět | 20.3 13:58

Frankenstein: (#337054) to jo      ale úplně to hodit do koše nejde, zase ne na všecko selského rozum stačí …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337052 | odpovědět | 20.3 12:33

B.: (#337050) může, zase na jednom tak nějak vědeckým webu rozebírali, že přírodní původ je daleko pravděpodobnější, spíš jistej

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337041 | odpovědět | 20.3 12:03

B.: (#337038) třeba přes kolik jiných firem vlastní Soros firmu, která může za … špatný počasí, rozbitou televizi nebo prohru Plzně na Kladně       na něco se přijde      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337036 | odpovědět | 20.3 11:55

Když už existuje Erdosovo číslo – https://cs.m.wikipedia.org/…%8D%C3%ADslo, mohli by teoretici konspirace závest Sorosovo číslo, ať se to zpřehlední      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337034 | odpovědět | 20.3 11:51

Sturma: (#337031) hlavně se srovnávat s (možná ještě) horšíma, to pomáhá … nikoho nebráním, nejsem z těch co odmítaj připustit, že kokoti jsou na všech stranách … dž, nebo jak to říkáte      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337025 | odpovědět | 20.3 11:29

No jen na okraj … tomu ministerskýmu kolouškovi, co ještě v únoru vykřikoval, jak je riziko rozšíření v ČR malý, na vše jsme připravený a jsme poučený, je 33      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #337021 | odpovědět | 20.3 11:21

Sturma: (#337019) což nevím, co je       že to je ze strany státu brutální selhání, na to sem se protiargument ještě nedočet


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace