Navštivte také:
Vošouch: (#336559) jo, tam vzadu je jedna z mala vyjimek …
dnesni Paralelni listy: Kdyby se vám zdálo, že jsou obchoďáky poněkud prázdné a nemáte co do huby, chceme připomenout, že roku 1672 nizozemský rozvášněný dav sežral svého premiéra. Znáte to. Příležitost… Okolnosti… Důvod… Popřemýšlejte o tom.
Slabí jedinci potřebujou silnýho lídra
vcera sem videl, jak jeden skrtil pejzem kotatko … svajneraj musel pribehnout cetnik s nuzkama a nebohy zvire zachranit …
Detroit Red Wings prej sestupujou do AHL, kluby si to ohlasovaly
dyt k tem hranicim sotva nedojely to ma stejnej efekt jako zakaz karlovarskymu Petovi psat vlastni prispevky o vice nez dvou vetach …
tak ani letos titul nebude https://www.idnes.cz/…58_hokej_cig
Wow, prerusili NBA … https://www.cbssports.com/…vid-19/live/
ty uz sou v karantene, maj zakazano chodit do skoly
Francouzi a Italove roznaseji koronavirus
Je tam třicátej
Slovaci to taky ukoncili, ja bych to dohral bez divaku, nejakej svazackej mazanek oslavi titul v naprosto kulturnim prostredi!
a má nejlepší fórum, takže je to loženka
je to tam, Vary krásně nasraly moulu, co ho maj 50000 metrů vod baráku
no vida
nemaj Berbra
VAR a Berbra na ně
no vida
pojďme Vary dáme gól, dáme gól
gól!
https://www.idnes.cz/…48_hokej_rmp … A to se nám stává maximálně jednou za měsíc …
A bude se třeba Koblih počítat mezi diváky?
No tak to je v pohodě, na Dukle se hrát bude
kafka: (#336111) jo von si s ničím moc hlavu neláme, jak je mu to naservírovaný, tak to vstřebá … i kdyby to byla úplná píčovina á la důchodcovská teorie kliky
No voní se z toho vyspí, ty ne
troll? Troll je neco uplne jinyho, to tady karlovarskej Peta vopravdu neni
Další podvod, je mi jasný, že tobě už to divný nepřijde
Berbr gooool
Berbr je u videa
Matějko
Nejsem, Péťo
Frankenstein: (#336024) to nejsem
Frankenstein: (#336020) Péťo
Ostuda jak Plzeň
Jardo, papa
tak at na svazu poslou kazdymu tymu predem sestavu a bude … neschopnost hrat bude jedine na zaklade neschopenky od nezavisleho doktora, v prubehu zapasu bude socialka chodit hrace kontrolovat domu, jestli sou vopravdu nemocny … to by byly spravny kroky kupredu … leva!
Bíte je!
kafka: (#335790) tak, vrah o morálce káže
Hlavní trumf vůbec nebylo třeba vytahovat
no tak příští kolo bude krásně krvelačný paráda … dneska se mi po mnoha letech stalo, že sem si přečet výsledek dlouho po konci mače … no jo no, https://www.youtube.com/watch?…
