Navštivte také:
Rusko už je ve válce, s mroži … mroži – Rusko 1:0
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/rozzureny-mroz-potopil-clun-ruskeho-namornictva-40297612Sturma: (#321073) a dětem kazí dětství
to asi zase jede někde na třicítce devadesát
no někdy to ještě ani nevyjede, a už to má fršpétung člověk se tomu šlendriánu halt musí přizpůsobit, sedět někde poblíž na pivu, sledovat to na mobilu a dát si prostě ještě jedno, jako v pondělí v Ústecký pivotéce
kafka: (#321036) čím bohatší společnost, tim víc lidí se zabejvá úplnejma hovadinama
Honza: no spíš šlo vo smysl toho pravidla jako takovýho
kafka: (#321034) no jako ochrana hráčů je fakt neoraný pole, taky v tom vidim obrovskej potenciál pro svazovou kasu
https://www.hokej.cz/…elmu/5042321?… jde to správným směrem, přísnost musí být …
Američani by se měli omluvit Praze, že sem nechali v pětačtyřicátým přijet Rusáky
Žid šťoural: (#321018) dyť jo, a proč by se měli omlouvat Pražáci, komukoli! jen ty Francouzi a spol …
tu Francii vyzdvihuju, kam šlápla, tam to posrala, stejně jako další frankofonní idioti, třeba z Belgie
Frankenstein: (#321009) až se Američani omluví Afričanům, Britové Indům a debilní Francouzi celýmu světu já jsem tutově vod Keltů
čtenářům Novinek, hrdým Slovanům, se to ale moc nelíbí, i diskuse zmizela
na trhu nebudou za chvíli gólmani, ale v Huréně bude tribuna pro brankáře
ta byla tutově z Prahy no jako dát opakovanou Rajdu ze Zichovce a pak potkal tohle … to je nápor
no před touhle rozhodně … před tou by i kafka utrousil jak pláži v NDR „werden wir ficken?“ A poté uslyšel ohlušující NEIN!
dneska jsem v Ústí potkal týpka s kšiltoffkou Škodovky a vopravdu nádhernou brunetku štíplístek je klika, že Péťa nejezdí pražský trasy
Honza: (#320973) no to se stačí podívat na jiný zápas, kdy bylo přesilovek míň
Žid šťoural: (#320970) i monarchista může sepsat protihabsburák, i Péťa si může v kupíčku přečíst Vergilia v originále
Honza: vliv přesilovek na jejich dlouhodobej ice-time moc nenajdeš sleduju to v podstatě každej mač a dam za to ruku do vohně … i kafkovo
to je furt stejná písnička, ice-timy … jak se můžou ty vostatní kluci pořádně dostat do laufu, když skoro půl zápasu sou diváky Kobliha s Gulim … nic proti nim, proboha, ale ten předloňskej playoffovej přízrak snad byl poučnej
V tom mrazáku to vypadá jak tady na fóru, když se Žid rozjede
observer: (#320897) dtto
observer: (#320895) jo takhle … No tak to je V perdeli
B.: (#320891) asi intuice
observer: (#320892) no nevím, vidím tam 5:10 https://hokej.cz/zapas/2795001
B.: (#320889) Čihy je ale plzeňskej Plzeňák z Plzně
Budík 5 minut na ledě, Vráblík 21 minut … ehm
v suchým Čihyho triku
46. minuta: Čihák (Hanzlík, Špaček) 5:4
Hadroleti se rozpadaj ještě před začátkem http://nhl.cz/…onci/5019299?…
už teď máme víc než 4 inkasovaný banány na zápas, takhle špatný jsem to ani nečekal
takže ZLín už dal za půl zápasu tolik, co předtím za tři mače dohromady …
vyhrajeme 9:7 a na tiskoffce se vyzvedne obrana, že nepustila víc gólů, než útok dal
Jiricek: (#320848)
ják není jeho zásluha, je to mozek celýho týmu, každá akce je jeho zásluha
už se Čihy rozstřílel, snad bude i bránit
no vidim na západě nějakej voheň, to asi hoří vobrana
dneska to dali machři bez penalty, to se zapíše do anááálůůů …
jakejkoli mač All Blacks je svátek ragby ale 20 minut je JAR pěkně zmizíkoval, naštěstí kvalita se halt dycky nakonec prosadí … pěkný akce, mně se to líbilo
Di si zahrát na dudy, ukaž jakej si chlap!
Nádhera ty vole, to je ragby!
