Navštivte také:
Stejně bys je neviděl
Ty vole indiáne snaž se
Yzerman je pro Chicago něco jako Trump pro Rusko
Střel měli hodně, tos neviděl, zase
Škodovku by měl koupit nějakej Pražák
Smějeme se s Viktorkou
mamma mia!
Šulc do Slavie, Pražák kupuje Viktorku … budu s napětím sledovat další vývoj!
B.: (#387041) ale Pražák vlastníkem Plzně, to by bylo krásný
kafka: (#387038) no jasně, tak proto je důležitá forma před play-off, ne? i novináři na idnes to ví, to je co říct
https://isport.blesk.cz/…moznuje.html … majitelem Viktorie Plzeň by se mohl stát miliardář Karel Pražák, ježiš to by bylo dobrý
Tak forma z prvních 20 kol je samozřejmě vysoce aktuální
no ve střelách vůbec, tos neviděl
Frankenstein: (#387022) nepočítaně
… pro místní slepejše, za posledních 30 kol je Plzeň druhá (první je samozřejmě Praha). Je přirozeně škoda, že základní část nemá 30 kol, ale i tak gůd
Ty krávo Kladno
To je mi jasný, že píšete „co jste viděli“, to nezpochybňuju
To jsou zase rozbory ve stylu „říkají, že jsem odborník“ a pak už ten tráboš nikdy neujel ani metr
Vy jste fakt slepejši
Puk pohybující se různou rychlostí směrem ke kovové konstrukci, které se v hokeji říká brána
Střely na branku 40:13
Čísla nelžou, Plzeň pálila jak u Verdunu, jen bohužel Dukla ztratila dva body
Hráli teda fakt dobře, škoda toho bodu, ale pěkná dominance. Léčba Frankem
Třeba z Burjatska je to do Moskvy 2,5 krát dál než z Prahy do Lisabonu … jen tak pro záznam
Lepší gepnik, než vatnik … jak moc ho drží pod krkem? takovej blb tutově není, aby si tohle dovolil a neměl munici … každopádně předchůdci Trumpa musí rotovat v hrobech, Trump je sráč, period.
Spíš nakráčel do pobočky Kremlu, co předvedli ti dva americký zmrdi bylo neuvěřitelný. Poser se před námi, pak se můžeme bavit … kam se hrabe Brusel
Dnešek definitivně potvrdil, že Donald Trump je naprosto nekompetentní kokot, a klobouk dolů před Zelenskym, že toho agenta poslal do prdele
Artur Dent: (#386883) yep
kafka: (#386869) holt maj ty lidi hovno co dělat, když můžou chodit na kdejakou kravinu
Na to máme teorii byrokracie, na to nepotřebujeme konspirační teorii o tajném spiknutí, ne?
Hezky ty vole, ale polokoně sou teda marný, s takou sestavou … klobouk dolů
deep state … no jo no a vůbec, smějeme se s Viktorkou
Dřív by děti křičely „je to klaun!“, dneska by asi řekly „Milei z wishe“ btw NYT byl silně pro Trumpa, ale … přesvědčil je https://www.nytimes.com/…changed.html?…
Tak nám ta svoboda v Americe ale kvete https://www.idnes.cz/…lidicky_vohr
Frankenstein: (#386782) ano, nepotřebujeme, proto jsem hlasoval proti vstupu a teď by mi ke klidu stačilo, kdyby si vzali na 10 let dovolenou, a klidně brali prachy … jsem ze zoufalství ochoten přispívat
Jestli tam mlátí Franky, to nevím, ale návštěvy maj taky na pitchu
V Budějovicích bylo posledně 1080, v Jablonci včera 1855 … co to čtete za manipulativní sračky?
Fandi, ale zůstaň člověkem!
Nejde to, co
kafka: (#386742) byl jsem v klidu
že jste to vy, budu diplomat … Praha dává Plzni na prdel
