Navštivte také:
No konečně něco!
Zatím hrajou teda pěknou tužku
Škoda, mohli ty komunistický buzenty nakonec krásně říznout
To sou zápasy útěchy
Vráblík extraligovej výkon umí, jen ne pravidelně Jank a Houdek, pokud bude stíhat i jinak než fyzicky pak by to snad mohlo jít …
Mára111: (#320674) toto je kvalitní příspěvek …
Už jsme na tom hůř než Kladno o tom aspoň píšou oslavný eposy! https://www.hokej.cz/…pase/5042201?…
už nevěří
a hele, Jajda gól, to budou zejtra ke Sportu samou slávou rozdávat i Vodňanský kuře
a další … no to bude nejspíš dost nevyzpytatelná sezóna
no problém bude asi hlavně vobrana, polovina je taková no … že jsem rád za ten kladenskej špunt v tabulce
no cedíme slušně
jo Jardo, bit Bureš!
3 fíky za 14 minut se mi zdá celkem dost
Čihy 2:2
to Kladno tam ještě dostane desítku
kafka: (#320595) vida, tak to bude Péťa po „šichtě“
Frankenstein: (#320593) tak? http://www.exile.ru/…niya_004.jpg
ty vole v Chebu zase nejsou pokrokový … to já sem si vypil kolu ekologickým brčkem dovezeným z nějaký asijský bo africký prdele, sem eko!
Frankenstein: (#320587) no to já taky ne, ale fyzika je svině neúprostná
Jiricek: (#320585) vesměs chcalo, tak se nikomu asi moc ven nechtělo ani nemusíš koukat moc do kalendáře … jak začne zkouškový, je na VŠE bomba, jak je školní rok na střední, jsou v pátek plný náměstí klimatólogů
Frankenstein: (#320583) normálno se jednou nasere a dá aktivistickýmu nenormálnu normálně přes rypák … v Americe pro to maj docela pěknej výraz „exhausted majority“
kafka: aspoň nám ty stávky jasně připomenou, že začal školní rok a děti sou sice za školou (což samo o sobě nemusí bejt blbý), ale dokonce víš, kde sou
Zatímco v Plzni se samozřejmě za klima nestávkovalo, ani nikde jinde, protože (jenom) Praha je plná intelektuálních pozérů odtržených od reality https://www.idnes.cz/…2_domaci_hm1
Frankenstein: (#320570) ale no tak, nedurdi se
kafka: (#320569) Péťahrad je prostě jinde
kafka: (#320567) vy na mě Hřibem, já na vás Čížkem z Chebu do Prahy dálnici? To je tak reálnej a smysluplnej slib jako „všichni budou mít nadprůměrnou mzdu!“
kafka: (#320564) to jsou slova samotného nejvyššího vedení Plzeňského kraje https://www.lidovky.cz/…doprava_pave
duki: (#320561) díky!
kafka: (#320557) já vim, je to na předměstí
kafka: (#320554) leda bych to spojil s hokejem … ale ptát se nemusim, ona ví, že z odporu vůči převýchově diváků chodit nebudu, jako fůra dalších
nemáte z té výstavy plís někde víc fotek? Ať si taky nastolgicky popláču
Ten Neuvirth, ten jim bude chybět
Sturma: (#320508) jen konštatuju
Sturma: (#320506) Zeman tu nevládne, ten tu maximálně smrdí a předhazuje davům svého dvorního užitečného idiota … Praze vládne traumatolog Hřib každej je něčí slouha, někdo by tu chtěl americkej radar, teď se tu staví čínská zeď, jak soudruzi u uren chtějí
B.: (#320503) kdyby já tak dlouho sliboval manželce, že jí vyvezu, jako vy slibujete zatopení Prahy, byl bych dávno rozvedenej
kafka: (#320490) ještě si moje „Prasáctví“ užijte
kafka: (#320487) tak naštěstí Ty nejsi hokejista, Ty fakt ne
Krásnej hokejista
Chicago je úplně v cajku, na detroiských cednících našlo snajpra, až bude v plný palbě, tak Chicago nezastavíš
příprava neni důležitá, podívej na Kladno … a jak mu to teďka jde!
