Navštivte také:
Kubalda bude snajpr jak hovado, paráda … těším se na něj 4.10.
Jiricek: rudej ďáběl https://www.idnes.cz/…a-zpravy_rsr … docela by mě zajímalo, kolik jel ten frajer co jí předjel, když formule se „řítila“ ale voni nám to desítky ochotných občansky uvědomělých svědků určo řeknou
Nebo si všimli technologií 21. století
výbušnej ruskej jadernej program už přinesl první biologický plody https://www.idnes.cz/…hranicni_bur
šmarjá těch nervů u rádia, než/když se ozvalo „přepojujeme na plzeňský zimní stadion“ … no jo, čas nezastavíš …
Drtí všech 14 ostatních týmů!
Artur Dent: (#320388) vysázel bych tam i vrby, to by bylo tématický, dědci se tam budou moct chodit vykecávat a vzpomínat na starý dobrý cinklý časy
Hrajou jak kapela, teď by sfoukli i třeba … Antverpy
Teď to bude z ofsajdu
Penalta je za dva zlatý, přehlídnutej ofsajd za tolar
Penaltička byla?
To ticho tady je boží
FCVP zase prdí
nemá holt takový zákulisní krytí, chudoba cti netratí
FCVP prdí
Ále, jedna vohmataná chebská kobliha
v Pardubicích jsou vtipný, po gólu na 3:0 v čase 14:20 střídal Kacetl a přišel tam Vlk („náš“? ), kterýho poté co pustil v 18:41 trcohu lacinější fík (ale rozhodně ne šmudlu), zase po přestávce vystřídali se asi učí vod Sparty …
Ribisel: (#320347) nedluží Krtkovi?
Ribisel: (#320345) co Bříza, ale Dopita
23:36 Černý (Lakatoš) nebude to mít nějakou dohru?
kafka: (#320329) na konci se to začíná usazovat fakt dobře … jen Zlín by tam vocaď moh vypadnout Beran … panejo, někdo tu po něm plakal
video pro Krtka výborný, to se to zase dojalo no jo, svět už nebude jako dřív
kafka: (#320326) si přečti Lubinu, ten snad jen zpaměti odrecitoval loňský hodnocení zápasů
no střely 41:11, to je naprosto obludnej rozdíl min. třídy, to se moc nevidí … mimochodem Pulpán měl nejmenší čas z beků, to chválim. Sparta hraje příště s Třincem, ten přestřílel Brno 33:20, to sem s těma jejich cedníkama, ale vyrovnanejma, zvědav
Pražák dneska odpískal výborný zápas
Petr_z_Chebu: (#320307) v pohodě kobliho, Harry Jelínek taky nikdy neseděl
Vary jsou první ale ten spodek, ten se mi líbí … jestli nezasáhne Nejvyšší státní zastupitelství, tak to taky snad i zůstane
Příděl nezastavíš Sparta a gólmani, to by mělo vstoupit jako téma do hokejových kronik
Bíte Kradec!
super
tak Sparta to zvládla ztratit, to se jen tak nevidí, co tyhle kucí uměj dva mače po sobě btw. návštěva je nad loňským průměrem v ZČ …
dobíte je!
Pardubice skvěle těm letos budu zase moc fandit
Ranní minutovka hejtování
Losos: (#320260) nehraje za ně Jágr, tak asi ne
Bíte ropáky!
Za ty Číňany holt bude muset naskočit jejich guru Jára, aby dali aspoň gól a zvýšili úroveň českého hokeje https://www.hokej.cz/2-liga/table?…
a hele, prdelákovice si rozdávaly Cenu útěchy https://www.novinky.cz/…aje-40296487
z 20i střel 6 gólů, to je hodně drsná premiéra pro Maziho
Harry LS: (#320231) zatim jen naděje Chomutova na gól, to se snad ještě smí
ti fotbaloví píčusové, kdyby rači napsali, že junioři vyhráli v Olomouci a dorostenci to drtí v Chomutově
pravda, je
tohle bude průser, vražedným ajznboňáckým komandům už masakry na kolejích nestačí https://www.lidovky.cz/…ln_domov_rkj
Frankenstein: (#320215) tak snad to Plzeň jako město neodsere, vychovali ho tu, živili, naučili ho s hokejkou, kterou teď zbaběle použil k útoku na nejsvětější svátost a hokejovou autoritu okresního formátu … už aby zase začala hrát repre a novináři spustili závody v lamentování, proč jde českej hokej do hnoje. Ať je aspoň prdel
