Navštivte také:
kaštan: (#318461) zkusil si to vypnout a zapnout?
Mároš: (#318444) vypadá to tak https://www.eliteprospects.com/…/filip-suchy
Frankenstein: (#318420) pche, ledaže by Tě kafka vzal na ramena
Jiricek: (#318418) ne, špatnej plzeňskej led
tenhle váš gravitační zákon popírám
pivánek: (#318413) aha, takže protože jsme vyhráli, nebylo chybou (Froda) pustit gól skoro přes celý hřiště
Frankenstein: (#318410) ono to může bejt i navopak … on si myslí, že nerozumíš a přitom ty rozumíš, anebo ví, že rozumíš a … je mu to fuk
Frankenstein: (#318408) no to tu budou všichni čumět, že i v Plzni se cizinec dokázal naučit za rok obstojně česky
no tak to je to na tom Svazu docela pořešený, Plzeňáci, bejvalý dobrý hokejisti, ok
pivánek: jenže to bys musel ukázat, že jsme tenkrát kvůli tomu vyhráli, a teď kvůli tomu prohráli … a to při vší úctě asi nedáš
hele když to furt dokola otevíráte, Razým byl taky namachrovanej? Sundal Vampolu před rozhodujícím zápasem finále … kdo posadil tehdy výborně hrajícího Dvořku na tribunu, Sýkora?
český kluby venku, Pelta skoro v teplákách, v Jablonci blbnou semafory … hroznej svět
neuvěřitelnej zásah gólmana
no
z pencle
a teď se Péťaboys poserou
Vrba ven, Zenkl na plac
ty vole ve třech to tam museli dotlačit … sem čekal, že to Krmenčík z tý brankový čáry ještě vykopne ven
Péťaboys
Ribisel: (#318358) jo, ten by po zbytek zápasu hledal míč u potoka
to sou dřeva
Boleslav opět vypadla z pohárů, aby se v lize mohla soustředit na boj o poháry
to budou dneska jatka českých týmů
Frankenstein: (#318332) jo tahle stránka je boží
Frankenstein: (#318330) a máme oficiální story, za mě dobrý a ještě trochu satiry – https://babylonbee.com/…risk-suicide
Frankenstein: (#318327) uškrtil ho kabelem od nabíječky k telefonu Huawei
Frankenstein: (#318321) čirý zlo …
jestli víte nějakou špínu na Hillary nebo Billa, tak na to kurwa rychle zapomeňte https://www.idnes.cz/…ranicni_elka
děti se pobily – https://hokej.cz/…rezi/5041355?…
https://isport.blesk.cz/…o-chtel.html Jágr bude jednou svatořečnej, vše bude zapomenuto, budou se mu obětovat vodňanský kuřata …
Pytláku nevím jak na ledě, ale jinak Jágr si v mládí taky dělal, co chtěl … https://www.reflex.cz/…ru-1996.html
tak to důchodce až 4 roky neuvidíme
Skaut Detroitu nemůže vědět, co je hokejová kvalita
panejo, Vary dostaly naboucháno vod Sokolova 6:3, za Sokolov Vracovský 1+2 … https://hokejkv.cz/zapas.asp?…
Mároš: (#318245) mně to už asi právě těch 20 let baví jak lidi na internetech reagujou, nasíraj se, urážej, berou věci nesmyslně osobně … takovej malej průzkum, ale v pionýrských dobách to mělo větší kouzlo, to se málokdo znal osobně, bylo to šťavnatější Ziri neznam, tak sem se chyt, malý dietní retro
Frank: to neba, ale pokud se i v NHL můžou diváci utrhnout k vulgaritám, dokonce se poprat, určitě to pude i v Plzni
Ziri: (#318242) zase koukáš, zase vidíš něco jinak, čeká Tě ještě hodně bezesných nocí pa
Frankenstein, B: byla to trochu provokačka s tím překvapením … jo Šedej vlk byl hlasitej, ale tohle má historii delší … pamatuju kdysi hodně dávno mač, kdy jsem šel z hokeje znechucenej, protože mač byla jednolitá vulgarita, i na mě moc, tuším s Varama. A zjevně ne sám, řešilo se to i na fórech, nenechavě jsem něco upustil a dostal slíben z kotle zvedák na bradu … naštěstí ani o Vánocích na to nedošlo troufale jsem navrh třeba zkusit fandit vtipně (míst Ruský svině Češi do toho, atd.), mj. protože v rámci tradičního odezdikeznismu hrozila přepálená reakce z druhý strany … přišla teda mnohem pozdějc, než jsem čekal, imho ne úplně adekvátně, ale bohužel je tu … ale dobrý, mně to může bejt fuk, u PC můžu stvořit třeba slovník sprostejch slov … v Praze, jak bystře postřehla Ziri
Frankenstein: (#318199) tržní vztah se zvířetem je level, kerej jsem myslel, že je překonán, bez urážky
Frank, B: že v tom byly sympatie, bůhvícoještě, možná přátelství, cojávim … ale upřímně, Vás fakt překvapuje, že to je na tenhle level sunutý? Když děláš zábavu pro tisíce lidí, je celkem risk si moc připouštět k tělu jednotlivce/zákazníka. Dědek hrál velkou část kariéry v NHL, tohle řekněme odosobnění nemohlo nepřijít radostí z toho neskáču, příklad Sparty je celkem hororovej, ale silně věřim, že to v Plzni takhle nedopadne, že něco z tradice bouřlivýho prostředí zbyde …
duki: (#318185) díky, v podstatě se vším co jsi psal, jsem vždy souhlasil, vážím si Tě, má to vždycky hlavu a patu … ale dovolím si pár poznámek snad poslední k tomu, páč je to v kruhu … asi reaguješ na diskusi na facebooku, co registruju, nikdy to tam v zásadě nepřerostlo úroveň – jupí vyhráli jsme, nebo – zase jsme prohráli, hrajete jak ponocný, dělejte s tím něco. Anebo stížnosti podobnýho typu. Tohle není rozhodně novinka a novej dav, co se teď objevil. Kdy naposled si nějakou rozborku hokeje čet tady? Přistoupilo se na tu hru i tady … udělala se z toho zpovědnice, kde u vchodu můžeš koupit haldu hnoje, kydnout ho na klub a ulevit si, jak v Monty Pythonech. Vztah fanoušek-klub je normální tržní vztah, prostě nevyhovuje mi to, kašlu na to, jdu jinam, dělám něco jinýho, na víc právo nemam. Viz Jiřina … děti si teď stěžovaly, že zmrzlinář nemá malinovou. Dost stroze až nepříjemně nám sdělil, že jí děti málo kupovaly, tak jí nedělá. Děti byly rozmrzelý, ale musely to vzít. Budem chodit jinam, děti to pochopily … vše navíc je overkill (= nenavezli jsme na něj hnůj).
A Bludnej balvan letos poputuje do … Plzně
Frankenstein: (#318167) tak to se moc těším, ale to dřív uvidím hada chcát
