Navštivte také:
Frankenstein: (#318163) tak trochu mě udivuje, že Tě to udivuje, ale budiž
Ziri: (#318161) co vidíš je mi v zásadě fuk
Frankenstein: (#318158) je to emocionální, ale pokud tam lezeš, furt máš větší užitek z hokeje, než nakolik těd serou věci kolem. Pak to iracionalitou těžko nazývat
Ziri: (#318157) bacha na bubliny … ano, jsem v Praze, heuréka ale podobných situací už jsem u hokeje zažil hafo, nejen v Plzni
Frankenstein: (#318155) tak pokud tě to baví, nic proti ráciu to okno nejni
Ziri: (#318151) No tak tady to bylo postavený tak, že komu to vadí, tak nebude chodit, ať má ta diskuse nějakou kontinuitu ale dobře … pokud někdo chodí, přestože mu to vadí, pak buď jedna iracionálně, nebo mu to v zásadě zas až tak moc nevadí a dokáže to překousnout … což je to, o čem tu furt melu
Ziri: (#318147) jo, jsme u toho když to neladí mému příběhu, vyřadím to … je pravděpodobností blížící se naprostý nule, že se návštěvnost bude vyvíjet tak, aby se dalo říct, že většině to vadí. Pak se prostě nezbývá než smířit s tím, že jsem minorita, na kterou se poskytovatel služby/zábavy může klidně vykašlat. Už jsem tuhle debatu u hokeje zažil před 15i lety, historie se halt opakuje
Ziri: (#318145) někdy nutný, třeba u argumentacních faulů … jedna věc je dojem a druhá jsou fakta, ty jsou dostupný i třeba v Burkině Fasso
Ziri: (#318140) a Ty? když se tvářim jako mluvčí, je prvním pravidlem se otočit
Ziri: (#318125) jak to nazveš je fuk nezmizí to … ale můžu to napsat i neakademicky, že většina lidí na to sere
dyť se to dalo všechno celkem dobře předvídat, mikrosvět většiny lidí tahle kauza téměř jistě nezasáhla, takže proč by se podle ní měli rozhodovat … většině je jedno, jestli si nějaká úzká skupina fanoušků vjela do vlasů s vedením, jestli levnej šunt vyrobil otrok někde v Číně, nebo jestli jimi hltanej bulvár někomu ničí život … bezprostředně se jich to netýká. Sestimsmiř(me) zdravim z azylu na Lipně
Marty: (#318084) přesně tak, lidi snesou dost
Marty: (#318080) hele upřímně, bylo naivní si myslet, že to dopadne jinak
A přesně tak to dopadne
Už se to sype
Frankenstein: (#318022) tak vypovídací schopnost bude mít celkovej počet prodaných permic a hlavně návštěvnost, bych řek
Počítejte zajíce po honu
Frankenstein: (#317934)
kdo nelepil slepovačky z ábíčka a nestál frontu do Pecky-modeláře, ten nežil
Jiricek: (#317916) nevěří gólmanovi
Frankenstein: (#317913) nenech to vyrůst v obsesi …
Frankenstein: (#317911) aha, takže jakejkoli příspěvek o soupeři je třeba začít defaultně tím, že v Plzni je to (taky) úplně v prdeli nevim, co si představuješ pod takovým výsmechem …
to je zase debata … tak si přečti třeba tenhle rozhovor s Pospecem, o úrovni nepražských koučů, Ty antiPražáku https://www.hokej.cz/…tatora/26705
co se stalo s Allenem do detailu nevim, ale na jednom hráči si názor na trenéra neudělam … to bych musel zavrhnout i Marka Sýkoru ten mě svýho času taky nasral, jak zamet s jedním hráčem
Čihákobijče, jediný co tvrdim, že oslabili určitě víc než Plzeň ať spálíme slaměnýho panáka
Jiricek: (#317902) tipuju Vomeletu
ohromnej ne, ale rozdíl jo
Pod (Pavlem) Trnkou a (Jakubem) Petrem nedovedu jít do sezony. Nechtěl jsem, aby mi ukončili kariéru, sdělil Olesz. Zdroj: https://www.idnes.cz/…29_hokej_rou … no bejt fanouškem Vítkovic, tak se příští sezóny trochu bojim. Dost oslabili, do toho asi zbytnělý ega koučů … nevim no, Míro, jestli to bylo rozumný
mno, že kvůli jednomu blbci trpí stovky až tisíce dalších, to přece Luftjarda musí znát … z ĆSA
Ribisel: (#317896) hrom aby tě bacil
aspoň užitečných
uvidíme
třeba by ten čistič z Karlova mostu vyčistil něco i v Plzni
luky.kt: (#317883) yes
Ribisel: (#317876) si byl v Praze jednat s památkářema? no to mi připomnělo další aktuální kauzu nejslavnější česká architektka navrhne Praze novej komplex baráků, kerej by moh mj. ulevit místnímu trhu, a vono se řeší, že by Praha nemusela bejt na nějakým seznamu jako taky mam rád historii, ale to snad neznamená, že to tu všecko zakonzervujem a končíme
no tak pokud se tím už iks let živí, tak o tom asi něco ví dokonce si ho najímá samo město, což je vtipný v kontextu toho, jak honem rychle zpochybňovali odbornost …
Jiricek: (#317848) víš kolik úředníků a restaurátorů mohlo mít zajištěnou práci na iks měsíců? Pak přijde nějakej aktivní blbec a takhle to podělá
no je fakt, že na internetech se toho válí, samej vražednej redneck https://www.google.com/search?…
supr džob, hledat velestarý články o Pražácích … ajznbón má asi novou posilu
tohle je výborná kauza https://www.seznamzpravy.cz/…affiti-76690?… … zase se objevil nějakej blbec, kerej ukázal, že to jde … a rychle a levně
