Navštivte také:
Mandát k jednání si sám bere jen Faltýnek
kafka, Frank: díky pánové, chápu … líp takový typy, co si tohle dovolí, poslat někam a už ideálně se už nikdy nevidět …
Frankenstein: (#317204) to dělej taky to nerad dělam, ale trumfy má furt v rukou protistrana mj. tím, že určuje pravidla … jinak já nekážu, jen si tu tak skromně trousim
kafka: (#317203) díky za info … no, tak jednak nechápu, proč řval na vás, jednak co tím jako chtěl vyřešit, kromě nějaký vlastní úlevy … no nic, lidi sou různý, někdo je i v krizovejch situacích slušnej a konstruktivní, někdo neurvalej buran … nemá to bejt nějakej tzv. „zkušenej manažer“?
když už se to řeší navenek, proč na vás řval? To se nějak diskuse vyhrotila? Na to je snad jediná možná reakce, poslat dotyčného do řitě …
kafka: (#317179) jj, jen ať v módu – nemůže to nejít – jedou dál …
kafka: (#317178) mně se jen hrozně líbilo to připsání si zásluh
Frankenstein: (#317175) dyť to uvádim na pravou míru
a jéje, Sparta už se zase pasuje na favorita – https://www.idnes.cz/…29_hokej_cig … tohle se povedlo: Ten díky Poláškovi považuje obranu týmu za silnou, nevidí v ní žádné velké nedostatky. I v uplynulé sezoně nám fungovala výborně. měli hned 9. nejlepší …
abych vás nevyhodil v vokna
kafka: (#317171) https://www.idnes.cz/…050_hokej_ot … sorry, tady to vlastně píšou, „kafka umlátil Krále argumenty, že patří do Prahy, něčež Tomáš Král zahanbeně prchl a schoval se v pražském vyhnanství“
Frank: jj, Kosa, Řezníček, Šindler …
kafka: (#317166) jo vyhnali
kafka: (#317160) no kvůli těm se stromy na koleje nekácej
Frank: jistě, na Svazu je to samej čistokrevnej rodilej Pražák
kafka: (#317158) klidně, když jdou za prací … cizinců tu žije asi čtvrt miliónu a je to v cajku. I SPD ten strach musí prodávat v místech, kde jedinej kontakt s cizinou je kebab v krajským městě … když to neni migrace á la Angela, je to Gut
kafka: (#317153) jen sonduju tvrdost ledu pod váma … no já vás zachraňovat nebudu
kafka: (#317147) ano, nejvíce tlustejch, hubenejch, vlasatejch, plešatejch, umaštěnejch, chytrejch, blbejch, vychcanejch, žije tam, kde žije nejvíc lidí … jak dlouho Ti ten výzkum trval?
kafka: (#317141) tak bazírovat na místě je asi jako tvrdit, že v roce 2013 vyhrál titul Zlín
Frankenstein: (#317139) z Chebu by vyjely lidový milice, ty by vás už srovnaly, holoto nevděčná
Frankenstein: (#317137) to je škoda, že nevyšlo to stěhování ouřadů … vy byste byli v perdeli a já bych se stěhoval do Plzně
kafka: (#317133) tak hledej Prahu, šmudlo https://www.agrofert.cz/…-spolecnosti?…
kafka: (#317129) to je jedno, kde to je …
z nasrání po dukiho zprávě jsem se jen tak ze cviku mrknul na výroční zprávu Svazu … 36 zaměstnanců s průměrnou mzdou před 50 tisíc (a tím to stopro nekončí), to je na neziskovku s agrofertím podílem dotací slušný … a při týhle kvalitě řízení
Jiricek: (#317117) nedělej Péťu
Vidíš!
luky.kt: (#317083) bych hořel blbě, a neodvolám!
Prahu nikdy nikdo nedobyde, nikdy! Něch si to všichni zapamatují
kdyby to nerozpustil, tak sme všetkých tých bolševikou hnali!
Zikmund dostal v Praze po držce, jako každej drzej vidlák
v tý fotbalový bídě zůstává aspoň jedna konstanta, můžeme se smát Spartě
fenomén to je třeba Kryl … ten Kryl kerej litoval, že se nechal strhnout a zpíval hymnu s Gottem
jak se rozjede chebskej hovnomet, je čas vypínat internety
s Chebem, nakopala mu prdel, až z něj cáry lítaly až do Němec
no to bude mít letos Viktoria těžký, když už si proti ní troufnou písknout i pencli, dokonce doma
Si to dovezem od ňákejch skutečnejch zemědělců a ne od parodií na farmáře, co umí zasadit akorát žádost o dotace
Jiricek: (#316933)
kafka: (#316931) vraždí a mrzačí kudy jezdí, to se nedá vokecat … lidi, zvířata, půdu … ajznbon je proti tomu humanitární organizace
Neschovávej vražednost zemědělců za Prahu, zbabělče
To byl pokojny občan Jihlavy, kterej se chtěl JEN vyspat, ale stal se oběti šíleného zemedelce
tyrion: přesně, stačí hrát dlouho a jsi ikona … prostě si to vysedíš, jak ve státní správě
za všechno můžou zemědělci, už mrzačí lidi jak ajznbón https://www.denik.cz/…0190711.html
no tak vono v tom bude daleko víc, než ty tři podsouvaný body, které pánové svojí perspektivou vidí … vyrůstali za komárů, kdy bylo všechno tak nějak zdarma, kromě pár zemí se nikam nemohlo, hokej měl politickou preferenci, dalo se s tím aspoň někam dostat, vydělat lepšíp prachy, dneska je možností bambilión … je to sport náročnej na prachy, na vybavení, na čas, jsou levnější varianty … a že by dneska byli sportující děti línější? Tak to zbejvá vysvětlit, proč tu třeba je tak neuvěřitelně silná generace českých tenistek, proč je českej basketbalista v NBA (plus několik dalších je skutečně špičkových) … možná prostě jen hokej v konkurenci ostatních sportů prohrává, svádět to na lenost je možný, ale celá pravda to nebude, pokud vůbec
