Navštivte také:
tak ta s ní vyběhla jak s horkým popelem
Jiricek: (#316854) no jo, tyhle „nejvyšší částky“ v historii … to se dycky nasměju, to se dosahuje docela lehce, když hodnota peněz systematicky klesá
kafka: (#316853) jasný, ale představ si, že si najmeš frajera, kerej (se časem ukáže že) má pro tebe obrovskou hodnotu, ale ty si zavázanej ho pustit, musíš, když ti někdo položí na stůl částku danou iks let dopředu … vždyť nemůžeš dopředu vědět, jakou hodnotu mít bude. To je takovej derivát, na tom už hodně institucí pochcípalo jen mi šlo o to, jestli je fakt nutný(!) pro kluby tohle riziko podstupovat, kdo na tom trvá (hráči? agenti?), a že já bych do toho pocitově teda nešel … jako klub
kafka: (#316848) no je to taková sázka na hodně velkou neznámou … když dáš do výstupní klauzule moc, hráče se buď nezbavíš, nebo ho musíš prodat pod cenou … mně by přišlo smysluplný mu tam dát, že může odejít, když se klub dohodne s novým klubem na reálný ceně … ale nevim, asi to nějakej další důvod mít bude, možná si to vydupávaj ti hráči …
kafka: (#316845) hm, no, přijde mi to celkem nesmysl, ale budiž …
no ten Frantík bylo jediný, co se dneska dalo ve Sportu číst … jsem si ho asi po 2 měsících koupil, a pak ze zoufalství čet něco o nějakých slávistech btw. výstupní klauzule s přesnou částkou je u chodbalistů standard? nebo Luftjardovina?
kafka: (#316790) Slavie? Hele poďme rači sepsat kluby, kde nehrál
Vostříž je ikona Dukly https://www.hcdukla.cz/hrac.asp?…
Vošouch: (#316768) jak přilákat fanoušky úspěchu?
jen okopávání kotníků
sem v klidu nohy na stole, lehký úsměv, kýbl na polici … paráda
jo pánové, až udělá Plzeň semifinále evropský soutěže, můžeme si možná tykat
kafka: (#316755) jj, Viktorka by 20 minut vydržela s céčkem, proto je tak dobrá
Jiricek: (#316749) chápu, vidět špičkovej tým v neúplný sestavě, jak dává nukleární bombu českýmu týmu, to je zážitek na celej život
6300 na fotbal? k tomu snad dávaj orál zadarmo, ne? ty vole … ty lidi sou masochisti
kafka: (#316708) pche, to jsou tradiční víkendový nájezdy z venkova, kdy je fůra Pražáků pryč já zrovna bedlivě hlídal děti na hřišti v Rokytnici U Udatných, až mě z toho skoro vedly domů
hůstý, gangsta z Cheba https://media0.giphy.com/…TO/giphy.gif?…
Nekejhejte
No kdyby vodešel i Limberský, tak IQ toho týmu dál prudce vzroste
No tak snad tam maj dobrýho kadeřníka a tatéra, ať kluk netrpí
tak tady pan novinářskej vidí Kubaldu do třetí lajny https://dawindycity.com/…ncy-day-one/
Ribisel: (#316585) o toho se prej přetahuje celá NHL, ale Chicago na něj už nemá prachy
Bowman se dneska teda vytáh, Lehner, paráda
no tak svým odchodem do důchodu Leošek udělal pro dobrý jméno extraligy víc než její vedení
no, já to jméno tušim z dotazů na vedení na ofiko stránkách, a je to týpek, kerej tam házel teda hodně jedovatý sliny snad v každým dotazu, už za Dědkovo éry … jak hráči nestíhaj, ať s tím vedení něco dělá, jak se lže fanouškům, jak na to hráči kašlou … dalo by se říct, taková opakovaná verbální fakovačka
co Chicaga se vrací Shaw, kdo je Pavelski?
a v Chebu se děje hovno, jako vždycky
Bucharin: (#316512) supr trupr
skromný dotaz, umí se nějak záznam z videokazet dostat na CD? Dneska mě máti urgovala, že u nich furt skladuju haldu videokazet, což je vesměs hokej čtvrtfinále s Třincem, zápas se Zlínem (doma 2:0, jeden z nejlepších co pamatuju, góly Špaňhel a Kafka, ten vopravdickej), atd., atd. … kdyby to někdo uměl, chtěl, moc rád mu to dovalim. Je tam i celý Nagano, ale tomá asi už dneska kdekdo …
to jo speaking of which, zrovna jsem přelouskal tuhle věc – https://www.amazon.com/…p/1849353247 … vod spřátelenýho psýchologa, zér výborný
takojvech nás je ještě by moh licenční řád požadovat hazly pro třetí pohlaví … pak se z něj doufám bude ozývat „oujééé“
mohli by do Rokycan
no nás ve středu, kdy bylo asi 37 stupňů, nechali stát někde v poli a ještě pro jistotou vypli klimu, aby ten zážitek vylepčili tohle by fakt bez dotací nepřežilo
Frankenstein: (#316457) no souhlas … můžou, vždycky mi taky některý mohli ale nadávat jim vulgárně po fórech nebudu. Ale to už jsme v kruhu … pojďme kydat hnůj na někoho jinýho, třeba na dráhy, ty se osvědčily
proč by nesmělo? Hlasujeme prachama, mam to mimochodem v podstatě stejně … myslim ten hovnomet namířenej na klub, nadávání hráčům do čuráků …
přesně tak, třeba věřit ve svobodnej trh a pak řvát, když se mu jeho výsledek nelíbí …
tak jo, pojďme se urážet, tím se to vyřeší … mně přijde, že tu některý spadli nedávno z Marsu. Konflikty mezi klubem a fanoušky se objevovaly i dřív, posílali se na házenou, nazývali se broukama pytlíkama (co kafko ), a jestli si někdo myslí, že žádnej hráč nikdy znechuceně nekomentoval vulgární fandění, tak je totální naiva … a dalo se nenaivně čekat, že Dědek do toho jednou šlápne, nota bene i pod vnějším tlakem, najme si na to asi užitečnýho … člověka, pak mam prostě volbu se na to vysrat nebo chodit dál a akceptovat nový podmínky. Mně se to nelíbí, se slzou v oku budu vzpomínat na starou atmosféru … ale nebudu tu přehřívat stroje svýho hnojometu. A tím s tim končim, je to únavný …
no dát protistraně do rukou trumfy, to je majstrštyk … to by mimoň neudělal
duki: (#316425) nebyl, nebyl jsem u těch schůzek, nebyl jsem na stadionu, pozoruju to s odstupem, což mě samozřejmě degraduje ale jsem si jistej, že bych nevodešel, že bych v danej okamžik nepostavil vejš (ne)možnost si zařvat vulgaritu a zhrzení z porušený dohody nad možnost vidět naživo jeden z klíčovejch mačů. A v neposlední řadě by mi to nepřišlo strategický, protože bych proti sobě fůru lidí poštval a oslabil svojí vyjednávací pozici, což se možná stalo(?). Porušení dohody bych prostě řešil jako nespokojenej zákazník až pak, radikálně, ale až pak … všecko má svůj čas
kafka: (#316393) s tím si dovolim naprosto souhlasit
