Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316891 | odpovědět | 11.7 17:03

tak ta s ní vyběhla jak s horkým popelem

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316858 | odpovědět | 11.7 12:42

Jiricek: (#316854) no jo, tyhle „nejvyšší částky“ v historii … to se dycky nasměju, to se dosahuje docela lehce, když hodnota peněz systematicky klesá     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316857 | odpovědět | 11.7 12:41

kafka: (#316853) jasný, ale představ si, že si najmeš frajera, kerej (se časem ukáže že) má pro tebe obrovskou hodnotu, ale ty si zavázanej ho pustit, musíš, když ti někdo položí na stůl částku danou iks let dopředu … vždyť nemůžeš dopředu vědět, jakou hodnotu mít bude. To je takovej derivát, na tom už hodně institucí pochcípalo      jen mi šlo o to, jestli je fakt nutný(!) pro kluby tohle riziko podstupovat, kdo na tom trvá (hráči? agenti?), a že já bych do toho pocitově teda nešel … jako klub     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316849 | odpovědět | 11.7 11:02

kafka: (#316848) no je to taková sázka na hodně velkou neznámou … když dáš do výstupní klauzule moc, hráče se buď nezbavíš, nebo ho musíš prodat pod cenou … mně by přišlo smysluplný mu tam dát, že může odejít, když se klub dohodne s novým klubem na reálný ceně … ale nevim, asi to nějakej další důvod mít bude, možná si to vydupávaj ti hráči …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316847 | odpovědět | 11.7 10:40

kafka: (#316845) hm, no, přijde mi to celkem nesmysl, ale budiž …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316844 | odpovědět | 11.7 10:01

no ten Frantík bylo jediný, co se dneska dalo ve Sportu číst … jsem si ho asi po 2 měsících koupil, a pak ze zoufalství čet něco o nějakých slávistech       btw. výstupní klauzule s přesnou částkou je u chodbalistů standard?      nebo Luftjardovina?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316797 | odpovědět | 10.7 10:35

kafka: (#316790) Slavie? Hele poďme rači sepsat kluby, kde nehrál            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316788 | odpovědět | 10.7 10:19

Vostříž je ikona Dukly            https://www.hcdukla.cz/hrac.asp?…

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316771 | odpovědět | 9.7 20:17

Vošouch: (#316768) jak přilákat fanoušky úspěchu?     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316764 | odpovědět | 9.7 15:23

jen okopávání kotníků            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316760 | odpovědět | 9.7 15:01

sem v klidu       nohy na stole, lehký úsměv, kýbl na polici … paráda      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316758 | odpovědět | 9.7 14:53

jo pánové, až udělá Plzeň semifinále evropský soutěže, můžeme si možná tykat      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316756 | odpovědět | 9.7 14:46

kafka: (#316755) jj, Viktorka by 20 minut vydržela s céčkem, proto je tak dobrá     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316754 | odpovědět | 9.7 14:38

Jiricek: (#316749) chápu, vidět špičkovej tým v neúplný sestavě, jak dává nukleární bombu českýmu týmu, to je zážitek na celej život     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316747 | odpovědět | 9.7 12:23

6300 na fotbal? k tomu snad dávaj orál zadarmo, ne? ty vole … ty lidi sou masochisti

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316713 | odpovědět | 8.7 10:29

kafka: (#316708) pche, to jsou tradiční víkendový nájezdy z venkova, kdy je fůra Pražáků pryč      já zrovna bedlivě hlídal děti na hřišti v Rokytnici U Udatných, až mě z toho skoro vedly domů      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316640 | odpovědět | 3.7 18:59

hůstý, gangsta z Cheba https://media0.giphy.com/…TO/giphy.gif?…

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316638 | odpovědět | 3.7 17:58

Nekejhejte      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316633 | odpovědět | 3.7 16:15

No kdyby vodešel i Limberský, tak IQ toho týmu dál prudce vzroste      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316627 | odpovědět | 3.7 15:23

No tak snad tam maj dobrýho kadeřníka a tatéra, ať kluk netrpí

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316619 | odpovědět | 3.7 11:36

tak tady pan novinářskej vidí Kubaldu do třetí lajny https://dawindycity.com/…ncy-day-one/

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316618 | odpovědět | 3.7 11:09

Ribisel: (#316585) o toho se prej přetahuje celá NHL, ale Chicago na něj už nemá prachy      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316584 | odpovědět | 2.7 12:52

Bowman se dneska teda vytáh, Lehner, paráda      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316576 | odpovědět | 2.7 12:17

no tak svým odchodem do důchodu Leošek udělal pro dobrý jméno extraligy víc než její vedení      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316557 | odpovědět | 1.7 18:13

no, já to jméno tušim z dotazů na vedení na ofiko stránkách, a je to týpek, kerej tam házel teda hodně jedovatý sliny snad v každým dotazu, už za Dědkovo éry … jak hráči nestíhaj, ať s tím vedení něco dělá, jak se lže fanouškům, jak na to hráči kašlou … dalo by se říct, taková opakovaná verbální fakovačka     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316554 | odpovědět | 1.7 17:49

co Chicaga se vrací Shaw, kdo je Pavelski?      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316516 | odpovědět | 30.6 22:01

a v Chebu se děje hovno, jako vždycky

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316514 | odpovědět | 30.6 21:17

Bucharin: (#316512) supr trupr      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316511 | odpovědět | 30.6 20:58

skromný dotaz, umí se nějak záznam z videokazet dostat na CD? Dneska mě máti urgovala, že u nich furt skladuju haldu videokazet, což je vesměs hokej      čtvrtfinále s Třincem, zápas se Zlínem (doma 2:0, jeden z nejlepších co pamatuju, góly Špaňhel a Kafka, ten vopravdickej), atd., atd. … kdyby to někdo uměl, chtěl, moc rád mu to dovalim. Je tam i celý Nagano, ale tomá asi už dneska kdekdo …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316508 | odpovědět | 30.6 20:49

to jo      speaking of which, zrovna jsem přelouskal tuhle věc – https://www.amazon.com/…p/1849353247 … vod spřátelenýho psýchologa, zér výborný

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316506 | odpovědět | 30.6 20:35

takojvech nás je            ještě by moh licenční řád požadovat hazly pro třetí pohlaví … pak se z něj doufám bude ozývat „oujééé“      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316492 | odpovědět | 29.6 18:53

mohli by do Rokycan      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316470 | odpovědět | 28.6 11:49

no nás ve středu, kdy bylo asi 37 stupňů, nechali stát někde v poli a ještě pro jistotou vypli klimu, aby ten zážitek vylepčili       tohle by fakt bez dotací nepřežilo      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316461 | odpovědět | 28.6 09:53

Frankenstein: (#316457) no souhlas … můžou, vždycky mi taky některý mohli      ale nadávat jim vulgárně po fórech nebudu. Ale to už jsme v kruhu … pojďme kydat hnůj na někoho jinýho, třeba na dráhy, ty se osvědčily      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316456 | odpovědět | 28.6 09:27

proč by nesmělo? Hlasujeme prachama, mam to mimochodem v podstatě stejně … myslim ten hovnomet namířenej na klub, nadávání hráčům do čuráků …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316454 | odpovědět | 28.6 09:18

přesně tak, třeba věřit ve svobodnej trh a pak řvát, když se mu jeho výsledek nelíbí …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316450 | odpovědět | 28.6 07:38

tak jo, pojďme se urážet, tím se to vyřeší … mně přijde, že tu některý spadli nedávno z Marsu. Konflikty mezi klubem a fanoušky se objevovaly i dřív, posílali se na házenou, nazývali se broukama pytlíkama (co kafko      ), a jestli si někdo myslí, že žádnej hráč nikdy znechuceně nekomentoval vulgární fandění, tak je totální naiva … a dalo se nenaivně čekat, že Dědek do toho jednou šlápne, nota bene i pod vnějším tlakem, najme si na to asi užitečnýho … člověka, pak mam prostě volbu se na to vysrat nebo chodit dál a akceptovat nový podmínky. Mně se to nelíbí, se slzou v oku budu vzpomínat na starou atmosféru … ale nebudu tu přehřívat stroje svýho hnojometu. A tím s tim končim, je to únavný …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316441 | odpovědět | 27.6 22:27

no dát protistraně do rukou trumfy, to je majstrštyk … to by mimoň neudělal     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316439 | odpovědět | 27.6 21:51

duki: (#316425) nebyl, nebyl jsem u těch schůzek, nebyl jsem na stadionu, pozoruju to s odstupem, což mě samozřejmě degraduje      ale jsem si jistej, že bych nevodešel, že bych v danej okamžik nepostavil vejš (ne)možnost si zařvat vulgaritu a zhrzení z porušený dohody nad možnost vidět naživo jeden z klíčovejch mačů. A v neposlední řadě by mi to nepřišlo strategický, protože bych proti sobě fůru lidí poštval a oslabil svojí vyjednávací pozici, což se možná stalo(?). Porušení dohody bych prostě řešil jako nespokojenej zákazník až pak, radikálně, ale až pak … všecko má svůj čas     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316397 | odpovědět | 27.6 12:07

kafka: (#316393) s tím si dovolim naprosto souhlasit      


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace