Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316391 | odpovědět | 27.6 11:59

Frankenstein: (#316390) aha

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316388 | odpovědět | 27.6 11:52

kafka: (#316373) no zjevně to byla gentlemanská dohoda, tak si z toho vodnesu, že protistrana neni gentleman a nechci s nim už nic mít společnýho      tady je to ložený … původní debata byla, jestli je Kovář … nebo neni      za mě prostě měl jako hráč právo bejt nasranej, měl. Na člověka, kerej nedodržel dohodu, na fanoušky, kteří na to reagovali (podle mě) přehnaně …

Frank: kerej soudce z lidu rozhod, že sem si něco neobhájil?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316369 | odpovědět | 27.6 06:32

no jeho příspěvek k titulu (nejproduktivnější hráč v play-off), byla teda splátka jako prase … ale jinak k tomu včerejšku, ve štychu, propaganda … ty vole, narušíš nějak ofiko doktrínu fóra a hned vypukne svatá válka za jedinou a nejvyšší pravdu, fakt jak u debilů, tak na tvrdo. Má fanoušek právo na vulgarity na de facto soukromý akci? Nemá, hotovo, tečka. Má se tudíž čeho domáhat, kvůli čemu se cítit poškozenej a ublíženej? Nemá, hotovo, tečka. Bambiliónkrát se mi tenhle trend nemusí líbit (a nelíbí), ale mám akorát tak právo nechodit. Jo, může to narušit a asi narušuje vztahy klub-fanoušek v osobnější rovině, tak je prostě třeba se od toho citově odpoutat. Když se vymění trafikant, kerej si se mnou povídal za někoho, kdo se tváří kysele, tak co … budu si někde stěžovat, něčeho se domáhat nebo ho všude po netu pomlouvat a tančit oslavnej tanec, že mu klesly prodeje?      Budu chodit třeba jinam, počkam až to vezme někdo, kdo mi vyhovuje … není se prostě čeho domáhat, a nadávat Kovářovi do čuráků, to je teda výstřel uraženýho ega daleko za čáru. Btw. stejný je to samozřejmě s fórem …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316354 | odpovědět | 26.6 22:19

Frankenstein: (#316352) no když vás tu pozoruju, jak se v objetí oddáváte kolektivní sebelítosti, tak holt mám potřebu do toho davu trochu někdy hodit vidle     

B: jasně, jen odpovídam     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316350 | odpovědět | 26.6 22:15

B.: (#316349) ne     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316348 | odpovědět | 26.6 22:12

vysrat se na lukrativnější angažmá, hrát v play-off se sebezapřením, pak sledovat, jak fanoušci odcházej v polovině klíčovýho mače … to může nasrat, nicht wahr?      Jeho následná reakce byla přehnaná, ale jestli náhodou nebyla přehnaná i reakce fanoušků … kdo ví      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316345 | odpovědět | 26.6 22:01

tak nějaký právo na nasranost rozhodně měl     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316335 | odpovědět | 26.6 18:24

nadávat mu do čuráků je snad trochu úlet, ne …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316321 | odpovědět | 26.6 10:49

Artur Dent: (#316319) no a to je přesně vono      výsledky na draftu, jako důkaz špatnýho systému v Čechách, se prostě zpochybňovat/zpochyb­nit daj … to byla moje pointa. Právě proto se na to asi vrhnul, a to ostatní nechal ležet     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316317 | odpovědět | 26.6 09:45

Frankenstein: (#316315) dtto.      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316316 | odpovědět | 26.6 09:44

kafka: (#316314) jasně, jen rozporuju argument, že byl někdo AŽ několikátej …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316313 | odpovědět | 26.6 09:34

kafka: (#316311) jistě, jen říkam, že mi fakt přijde víceméně jedno, jestli je někdo draftovanej 20. nebo 87. …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316312 | odpovědět | 26.6 09:32

Honza: (#316310) tohle mě fakt nedeprimuje, podívej se na Rouska … draftovanej na 160. místě (fakt je až 160. nejlepší v týhle kategorii?), Kovárna nebyl draftovanej nikdy … tohle je prostě první rozebíračka talentů, ve kterých hraje roli taková halda věcí, že bych konkrétní pořadí jako silnej argument nebral, to je moje jediná pointa     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316309 | odpovědět | 26.6 08:58

no tak já bych výsledky na draftu taky jako nějakej extra argument proti lenerismu nebral, i když i ta argumentační linka autora mi přijde divná (jen stav v danou chvíli … takže můžeme doufat v zázrak) … když jsou dva kvalitativně stejní hráči, jeden ze zámoří a jeden z Evropy, tutově sáhnout raději po zámořským, protože s ním bude míň sraní (adaptace, jazyk, atd.). Takže tam musí být bias ve prospěch zámořských hráčů … už to, že je někdo draftovanej, úspěch je. Že konkrétní pozice na draftu nic moc nezaručuje imho pravda je … vzpomeňme Štefana     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316302 | odpovědět | 25.6 21:08

Péťa je konstanta, pilíř obrany před smysluplnou diskusí            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316298 | odpovědět | 25.6 18:04

no nevim, voda výhledově spláchne spíš Cheb – https://chebsky.denik.cz/…0190625.html … konečně      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316294 | odpovědět | 25.6 16:05

jinak jestli se fakt do Sparty vrátí Neuvirth, tak budou mít podepsanýho Sedláčka, Machovskýho a Neuvirtha … jednoho pošlou pryč, nechaj si dva kohouty s touhou po tom, bejt jednička, a budou zase v perdeli … přestupová politika Sparty je celkem psina

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316293 | odpovědět | 25.6 16:01

tak Kvapil jde fakt do Sparty, to s Tygercem teda slušně vyjebal      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316286 | odpovědět | 25.6 12:10

To jo, třeba by konečně zakázal CO2      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316282 | odpovědět | 25.6 11:34

Frankenstein: (#316281) jo, kariérní blábolič …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316280 | odpovědět | 25.6 11:15

Frankenstein: (#316276) no mam s nim jednu zkušenost, připomínal mi pár lidí ze současný práce, který jsou schopný dlouho řešit barvu buňky, ohraničení, ale že maj v buňce úplnou píčovinu, to nevidí      hlavně, že to dobře vypadá … prostě zapadá do současnýho trendu     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316275 | odpovědět | 25.6 09:31

no, Bukač Lenera zmiňoval jako jeden ze dvou svých největších kariérních průšvihů, že ho přitáh k hokeji. … evidentně věděl, o čem mluví

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316259 | odpovědět | 24.6 17:13

Losos: (#316258) samozřejmě že si pomůže, co to je za herezi      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316257 | odpovědět | 24.6 16:46

Tak Katy Perry fakt možná skončí v Chicagu, to mi poser

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316239 | odpovědět | 24.6 13:32

kafka: (#316237) rači vyrazíme na chalupu a tam do nich klidně budu vejrat       tady je klima nouze      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316236 | odpovědět | 24.6 13:01

kafka: (#316235) myslel sem si, ale ani zadarmo       v Praze? Jasně, v OBI      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316234 | odpovědět | 24.6 12:54

ale furt budu rači čumět do kamen     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316231 | odpovědět | 24.6 12:31

permici na kaprligu? To bych rači vyhodil prachy z vokna a čuměl do kamen      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316193 | odpovědět | 23.6 21:48

Frankenstein: (#316192) taxe domluvíme, místo a čas si předáme přes něco zabezpečenýho, vezmu děti, mobily hodíme do řeky a zařveme si … státisti všech zemí, polibte nám prdeeeeel     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316191 | odpovědět | 23.6 21:26

OH jsou pro mě mrtvý už dlouho … to už jen žije z historie … včera jsem byli na nohejbale v rámci dětskýho dne (na vesnici, aby bylo jasno       ) … dělalo se tam sele, točilo pivko, děti se mrcasily kolem, do toho halda jadrných výrazů, pohodová bezbuzerační atmoška … přišlo mi to tak nějak společensky-sportovně ideální      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316188 | odpovědět | 23.6 20:58

no, v tomhle Plzeň Ameriku neobjevuje, dozor nad lidma se světem šíří jak žlutej čínskej mor už drahnou dobu … btw. už před 15 lety mě v Turíně na fotbale překvapilo, jak fanoušci u vchodu žmoulaj v ruce s permicí i vobčanku …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316176 | odpovědět | 23.6 13:23

Tin: (#316174) to jo, ani jízdní řády si nepamatujou      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316173 | odpovědět | 23.6 13:17

Ribisel: (#316160) aha      tak to je dost podstatný …

lumíci už se voháněj Klausem, svět se pomát      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316158 | odpovědět | 22.6 23:46

zajímací … https://www.idnes.cz/…0344_nhl_rou … jestli má nějakou klauzuli, aby Kradec ještě někoho nesháněl

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316156 | odpovědět | 22.6 21:09

musí pršet a mrznout, ať netrpí lumíci

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316139 | odpovědět | 21.6 15:16

tak zatim toho Čaputová moc neudělala, ani vlastně nevim, co kdy kde řekla … jen sem zaregistroval, že se z ní snažili skoro udělat Sorošovo o 42 let mladší dvojče, ale tak to už je dneska klasika            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316133 | odpovědět | 21.6 13:07

B.: (#316132) mně už ho je spíš taky líto, vč. hradních felčarů, lékarníků a všech kolem … to musí bejt makačka jak prase. V některých věcech jsem ho vzal mírně na milost, nikdy bych ho nevolil (svůj hlas si obecně nechávam pro sebe      ), ale budiž, když tenhle institut existuje … a je s nima prdel      ale humoru, toho se nevzdám!       btw. https://zahranicni.ihned.cz/…obaji-britum

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316130 | odpovědět | 21.6 12:29

nevolili Schwarzenberga, že by jim tam spal, tak tam nainštalovali úplnýho mimoně a ztratili smysl pro humor      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316127 | odpovědět | 21.6 12:13

inženýrská odysea https://scontent-ams4-1.xx.fbcdn.net/…770176_o.jpg?…      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #316126 | odpovědět | 21.6 11:36

https://www.hokej.cz/…azil/5040426?…


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace