Navštivte také:
sem ani nevěděl, že v Slovanu operuje Štefl https://isport.blesk.cz/…-krachu.html … tam maj taky teda elitu ve vedení, místní Babiš a pak tenhle ex-vsetínskej vejlupek
třeba eliteprospect pamětníci „Ficence“ se nemůžou divit ničemu
Tin: (#315109) no to se nevylučuje … to můžou mít všichni z jednoho blbýho zdroje
kafka: (#315101) no, myslim, že ne před dvěma lety ano, v poslední době už ne … ten elitprospect bude asi naprostej blábol (na to jsem hlavně mířil )
Ribisel: základem bude asi neutavit Mertla v ZČ, no a koupit nějakýho bijce, nebo udělat bijce z toho stávajícího materiálu
takže Mertl-Gulaš jsou posichrovaný do roku 2022, to je dobrej základ … teď ještě tu atmosféru
no Červenka prej vůbec nebyl úvaha, to jen kolem lítaly kachny … prostě blbý zvíře
ten má fakt svůj svět
jo, a daňovej poplatník přihodí dvakrát tolik
chtěl jsem to sem včera chvíli hodit, ale usoudil sem nakonec, že zprávy z jiný planety asi nebudou tak zajímavý nechápu, zápas s Ruskem byl dobrej, ale nepřeceňoval bych nasazení Rusáků … jak nemaj na dosah zlato, tak se nepřetrhnou. Zápas s Kanadou má větší vypovídací schopnost, a to bylo naprosto tristní … jako myslet pozitivně je dobrý, ale lhát si u toho nikoho nikam neposune
každej musí mít svojí složku, jinak by se to rozpadlo
náš denní chleba https://www.idnes.cz/…e-zpravy_klu
tohle je fakt majstrštyk https://hokej.cz/…akko/5040020 … ten kluk je hustej, škoda, že se aspoň ze začátku zakope v Buffalu
Ribisel: (#314966) to je fakt, je na tom líp než Péťa
Ribisel: (#314965) no, externí audit by jim šel, co takhle audit samotnýho svazu? sem docela zvědavej, jak velký vidle jim do toho hodí ty tři kluby, který vod stolu vyhodily … byť Vsetín je ve výchově úspěšnej, tak ho v rámci dohánění západu/severu zabijou
protože chytáš jak Bartošák, ryba ti propluje přes brankoviště a ty nic
kafka: (#314958) někde se začít musí
no do výchovy zas tolik nevidim, ale na mě to celý dělá dojem přísnýho formalismu typu označíme vás za akademii, to bude znít honosně, sepíšeme desatero, nařídíme zařazovat mladý hráče … vyhodnocuje vůbec někdo průběžně reálnej přínos těch opatření? Nebo je to jen čistej aktivismus? Finové asi zjevně našli lepší model, proč to neokopírujem? Maj na to copyright? Máme lepší nápady? Co Jan Tleskač?
Borec: (#314922) ano, sice to funguje asi jako Český dráhy, ale jsme na to pyšní to Finové se vyvíjej, a byli fantastický
Luxusní, ač fandím Kanadě, Finsku to přeju … jen nechápu, přece naši musej mít z NHL stejný návyky … pak přijedou k nároďaku a chtějí umotat nějakým krasobruslením 4 soupeře … jako třeba mistr Frolík, u toho jsem rodil
No jo, hokejovej hochštapler z Kravař si tradičně přihřál polívku
Další kanadská paráda
měli lepšího gólmana no … jinak to dneska bylo dobrý
brambory sou dobrý
Frankenstein: (#314876) podepisuju Židovo krví
kdo bere svobodu si ničit zdraví, je rudej bolševickej nok
skunk.skunk: (#314865) přesně toho
Banik pyčo
Sturma: (#314863) no jasné když už má existovat prezident, viděl bych tam úplně nejrači Kuberu, tomu bych hlas hodil …
Kubalda je kanón, už aby začala nová sezóna NHL!
Frankenstein: (#314840) tak nerozporuju jeho kreténismus jen relaci jeho a hradního kreténismu … ale u těhle dvou už je to jak do voka drátem nebo šroubovákem je suis Kubera …
Ribisel: (#314804) to jo, ale jestli maj na víc, imho ne … dneska bylo asi i vidět, proč Kovárna nepronik do NHL, v tomhle jednoduchým, rychlým a účelným hokeji byl neviditelnej … bohužel no
IndianVelkyHrom: (#314800) ta naše rohovaná je příšerná, neefektivní … porazit Rusáky by byl zázrak
No jestli spíš nehrajou svoje maximum, prostě na tohle už nemaj
Kanadská škola
Parádní ukázka, v čem je rozdíl
Protože je to společenská akce, do tý roviny to chtěj posunout …
Dvě tři přihrávky a střela, vs 20 přihrávek a nic …
Jsou mnohem přímočařejší, česká vychcaná škola prostě už nefunguje, špička je jinde …
Je třeba se sklonit
