Navštivte také:
Frankenstein: (#313854) to byl jen takovej provokativní výkop do diskuse, abych se něco dozvěděl pac zemedelec ani odporník na to nejsem, ale ten bobtnající průser přehlídnout nejde …
kafka: (#313835) no jestli to není takový to „čekání na teorii něčeho, co je v praxi naprosto evidentní“ v tomhle konkrétním případě samozřejmě nevim, ale že se na pole láduje kdejakej zdraví škodlivej sajrajt, aby se něco urychlilo, se popře těžko … babička byla celkově zdravá jako řípa, ale umřela na rakovinu ledvin … protože pila vodu ze studně a bohužel bydlela vedle pole …
kafka: (#313833) tak existuje někdo jako soudní znalec
snad vás příroda přežije, a vostatní taky
tady taky vraždí https://domaci.ihned.cz/…genni-ucinky?…
nejlepší státní podnik je exportní banka, tuhle laťku kupodivu hravě přeskočí i státní ajznbón
normální Berbrovina, Viktorka by mohla vyprávět, jak to pomáhá
Samozřejmě
Borec: (#313793) asi nešly no
No tak rozhodčí v NHL budou mít další průser, zas ve prospěch San Jose
to olomoucký židobraní je nekonečný
Frankenstein: (#313712) je mi to jasný, jak Rudí khmérové ve Phnompenhu
ano, to všechno tu je, naplněný nenasytnejma a predátorskejma vesničanama
kafka: (#313701) taxem netvrdil, že do ní patříš, ale jinak si na tom trvám … neodvolám! i kdyby mě na vidle brali …
Praha za nic nemůže, za všechno může venkovská zemědělská lobby, za všechno zlo, i za nepostup do finále
Pračurák nic není, to je PRAvda
Fiala je typickej Pražák, PRAplan … další PRAžák
A Švýcary zachraňuje Pražák, jak jinak
Ribisel: (#313667) kvalitní názor
Francouze daj i kdyby šlapali v lejnech
Už jsou vestičkáři v tradiční prdeli
Nádhera
Sranda musí bejt, i kdyby titul byl v prdeli
USA vede, Češi prdí
taky nechápu, proč tu tak houfně rozebírat zoufalý výkony těch Péťovo herek
takže Pytlák držel fleka Gulimu? Jestli jo, má malý významný plus
neni co vysvětlovat, prostě dostali na prdel
Sturma: (#313429) podružný týmy moc ne
a hele, za Švýcary hraje Fiala, takový krásný pražský jméno
3:1
fandíme slušně
fandíme slušně
á močkofanoušci ztrácí nervy
Žid šťoural: (#313407) třeba … každopádně výsledek fotbalu v tomhle prostředí je mi naprosto u perdele … Luftjarda už možná přijímá gratulaci od Strany
že váš ta česko-čínská žumpa tak bere
Ribisel: (#313390) to je přece taktika vole … proč se honit s nadrbanejma čobolama v nedůležitým mači, když bojuješ s jetlagem
Paříž hoří
americká jízda přes zamrzlej francouzskej rybnik
Chicago drtí žabožrouty
