Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313382 | odpovědět | 12.5 12:22

luky.kt: (#313375) no tak to asi jo     

Ribisel: protože to mám pod kopcem a děti víc bez půlku nedaj      a já taky ne       a dneska tu bude bordel, to se těšim      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313373 | odpovědět | 12.5 09:41

von Záruba včera tvrdil, že to je nejvyšší výhra nad Švédskem od rozdělení Československa, jo?       my bez zvuku to nevíme, ale … https://cs.wikipedia.org/…_hokeji_2004

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313371 | odpovědět | 12.5 09:35

dneska dostane Francie ale strašlivě na držku, peří budou uklízet ještě zejtra

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313361 | odpovědět | 11.5 22:49

btw. dneska sem vzal pokusně harantíky na fotbal, Bohemka-Slovácko. No hovno se na tom zeleným ledě dělo … a protože skoro každá akce končila autem, odkopem, užili si do syta pokřiku „posero, posranej, na … chovanej, zkurvenej.“      o řadu nad náma to halekal s chutí šedesátník, co tam byl s manžou. Ta ho s úsměvem upozornila „že tam jsou děti“, on to s úsměvem odbyl „ále, dyť je to tradice“      tak jsme se tomu všichni zasmáli, jen děti šly ze stadionu samozřejmě naprosto otřesený, sedí zkroušeně v rohu a přestaly mluvit      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313359 | odpovědět | 11.5 22:39

No hrajou výborně, to se Pytlákovi musí nechat

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313356 | odpovědět | 11.5 22:31

To finský Kápo je celkem hustý      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313340 | odpovědět | 11.5 20:07

untrvasrmani      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313332 | odpovědět | 11.5 17:57

gooool! Británie rozdrtí Německo, jak Dánsko zoufalýho kohouta

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313324 | odpovědět | 11.5 17:05

bojujte za Královnu! Scatter her enemies, and make them fall!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313282 | odpovědět | 11.5 12:59

a Dánové už drtí tu francouzskou chátru

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313280 | odpovědět | 11.5 12:56

no tak dneska to Italové asi poserou, hrajou jak kachny na zamrzlým brčálníku     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313275 | odpovědět | 11.5 12:45

vzbudí jen planý ementálovský naděje, jako vždycky … a pak je někdo sejme jak ovci

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313271 | odpovědět | 11.5 12:39

na druhou třetinu vytáhnout catenaccio a ementálové se roztaví … bíte je!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313263 | odpovědět | 11.5 12:24

pěkný … a zase neříkaj celou pravdu! Celou transakci prý domluvil obchodní zástupce PPF, pan inžinýr Miloš Zeman      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313235 | odpovědět | 10.5 22:52

Teď se outsideři vyflusali

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313172 | odpovědět | 10.5 14:03

A v Chebu

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313170 | odpovědět | 10.5 13:44

To byli fanoušci Slavie žijící v Plzni

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313166 | odpovědět | 10.5 09:52

ale tak fůra sparťanů je zjevně spokojena, chtěli změnu, dostali jí      tak už to necham bejt, spokojenost je na všech stranách      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313164 | odpovědět | 10.5 09:17

jen ať si jí užijou a užívaj       připomíná mi tu buchtu, co se stala ředitelkou památníku Karla Čapka, přičemž o Ćapkovi neví víc než průměrnej Čech, na památíku byla jednou z donucení se střední školou (já byl zas v nemocnici, budu doktor!) … ale je to pohledná právnička v příbuzenským vztahu s krajským radním … no co víc ke kariéře potřebujete?      ty vole, že tohle zasáhne do hokeje sem si fakt nemyslel, ale tak aspoň že to je Sparta      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313146 | odpovědět | 9.5 20:41

Sturma: (#313145) no ani větrná elektrárna neni úplně ekologická, což dokonce upustila z huby i NASA, to je co říct … ale já věřim, že k něčemu co píšeš dojde, jednou, ale díky technologickýmu pokroku, ne díky příkazu zhora. Že nějakej papaláš rozhodne, že snížení emisí je nejvyšší priorita a všichni budou jezdit v elektromobilu, ať stojí co to stojí. Všechno je otázka kalkulace, co míň škodí, co je míň nákladný. S cenou ropy se určitě manipuluje, ale technologickej pokrok tenhle byznys stejně jednou zabije, stejně jako obavu, že „dojde uhlí“. Na tuhle paniku vřele doporučuju tohle – https://www.databazeknih.cz/…mista-172399      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313144 | odpovědět | 9.5 20:25

Sturma: (#313142) protože to kurví životní prostředí daleko víc, než normální auta … třeba – http://www.autoforum.cz/…rickych-aut/?… … musíš pro to vybudovat rozsáhlou infrastrukturu, vyrábět a skladovat baterie, vyrábět obrovskou spoustu elektřiny … tady je na to hezkej rozhovor od týpka z praxe – https://www.idnes.cz/…-zpravy_jape … nesmíš za všim vidět spiknutí      vždycky někomu něco vyhovuje a někomu ne

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313143 | odpovědět | 9.5 20:23

malej trolling pro Péťu       https://www.facebook.com/…20781500659/

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313141 | odpovědět | 9.5 20:06

Ribisel: (#313139) konečně slušnej a pravdivej pořad      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313140 | odpovědět | 9.5 20:05

elektromobily jsou hysterická kravina, musí si na to holt přijít sami

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313126 | odpovědět | 9.5 17:10

Artur Dent: (#313125) přesně, „body byly odeslány“ …      

B: třeba budou jezdit pošťáckýma hytlákama      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313123 | odpovědět | 9.5 16:38

no jestli bude Sparta fungovat jako Česká pošta, tak budou rádi, když přijedou včas na zápas      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313119 | odpovědět | 9.5 15:44

Sturma: (#313118) to se jí bude hodit, tam se co nejvíc rozdává na mzdách, to jí zjevně jde      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313113 | odpovědět | 9.5 15:15

no ty bláho, to je propletenec solidní … budou se doma bavit vo práci?     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313111 | odpovědět | 9.5 15:13

watt: (#313108) jj, „manažerka se zkušenostmi z nejužšího vedení České pošty.“      na tenhle formalismus už jsem vysazenej, voblbování papírem      ještě by chtělo dodat, jaký má s ní zkušenosti Česká pošta nebo co na to zákazníci Český pošty     

luky: no vida, díky      řikal sem si, že má takový „plzeňský“ přijmení, to druhý      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313106 | odpovědět | 9.5 15:05

btw. kdo je její manžel? Má takový „plzeňský“ jméno …       ty vole tak to mě rozesmálo, díky Sparto      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313103 | odpovědět | 9.5 14:56

jako Ton pro ně určitě dobrý, ale Snopková?     )))

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313098 | odpovědět | 9.5 14:45

Liberec celkem pouští žilou, to je dobře      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313092 | odpovědět | 9.5 12:48

tam platí fotbalisti divákům za účast      

tak kde je ten Červus?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313074 | odpovědět | 9.5 10:25

erik77: (#313073) ono taky v zápasech venku se fanoušci rádi předvádí     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313071 | odpovědět | 9.5 09:53

erik77: (#313064) to jo, ty z toho nebudou tejden chodit      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313070 | odpovědět | 9.5 09:53

kafka: (#313066) Němci jsou blázni … na fotbale jsem tam nikdy nebyl, v zahraničí jen kdysi na Juventusu, ale když hráli u nás na plácku po barákem nějaký to superfinále Bayern-Chelsea, byl to od Bavorů teda rachot vostrej, a imrvére     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313062 | odpovědět | 9.5 07:25

ty chytěj tak španělskou chřipku, možná

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313060 | odpovědět | 9.5 07:07

erik77: (#313059) to by samozřejmě bylo ideální, fotbal v Anglii ještě má smysl      ne jako v těch španělských buzerantovicích …       včera to krásně pateticky a s lišáckým úsměvem uzavřela korespondetka BBC (mimochodem, výborná!) z Amsterdamu: „Madrid, get ready, the English are coming“      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313055 | odpovědět | 9.5 06:23

Hertl stejně přijede

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #313039 | odpovědět | 8.5 23:10

v Madridu anglický finále Ligy mistrů, to je královskej kopanec do namistrovaných španělských rypáků            


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace