Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312535 | odpovědět | 2.5 13:32

Sturma: (#312534)      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312532 | odpovědět | 2.5 13:12

madfans: (#312530)       neblázni, nemam spadeno na důchodce, mým rodičům je přes 70, z manželčiny strany taky … to byl jen malej rejp do Sturmy a bohužel nespornýho faktu, že voličská základna toho grázla je tady silná. Když jsem doma slyšel, že Babiš je ok, páč chce přidat pětikilo, nabíd jsem litr, když ho volit nebudou … že to obětuju, abychom dětem nepředali tuhle zemi žlutou, bez peněz, vody a s umístěnkou do Agrofertu

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312527 | odpovědět | 2.5 12:48

Artur Dent: (#312522) to je možný no, ale jak to udělat … já bych se od demokracie klidně hnul, ale úplně jiným směrem než … třeba národovci      

Sturma: říkat tomu můžeme samozřejmě různě, jako že třeba tisknutí peněz na záchranu vlád nazveme kvantitativní uvolňování a tváříme se, že to je něco úplně jinýho … ale výchozí myšlenka je furt stejná

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312521 | odpovědět | 2.5 12:40

Sturma: (#312519) to samozřejmě neni, dokud nezačnou nacinalisti válku       jak tak koukam, ty prušácký prodejný … filosofové se v potenicálu nacionalismu lidi zblbnout a ovládnout fakt nemejlili     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312520 | odpovědět | 2.5 12:36

7schod: (#312518)      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312517 | odpovědět | 2.5 12:28

7schod: (#312515) to asi jo … tak aspoň teď vim, že tu máme nácky, co mě přiběhnou bránit, až na nás zaútočí migranti … jsme přece jeden národ!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312512 | odpovědět | 2.5 12:08

Sturma: (#312510) jasný, úřední konstrukty se musí vyznávat      

7schod: ať zveřejní druhou dávku posil a propíchnou tu nudu …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312509 | odpovědět | 2.5 12:00

Sturma: (#312507) díky za uznání, rádo se stalo, sloužím vašemu stádu!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312505 | odpovědět | 2.5 11:57

a jen do 60i      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312503 | odpovědět | 2.5 11:54

Sturma: (#312502) beru to jako doporučení znalce      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312501 | odpovědět | 2.5 11:50

Honza: (#312498) v určitým věku už se všechno zhoršuje, regenerace je čím dál delší, kocovina, na záchod je to furt dál, když se k tomu přidá nespavost a zahořklost, nepomůže ani homeopatikum na křivdu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312491 | odpovědět | 2.5 11:03

Artur Dent: (#312489) mně demokracie taky sere, ale „zmocňováku“ Bureše á la Adolf bych se bál víc       užitečnejch idiotů kolem sebe na to má dost a důchodci mu to tam za pětikilo navíc naházej …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312487 | odpovědět | 2.5 10:32

období monarchů je možná za dveřma      https://www.idnes.cz/…ranicni_luka

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312461 | odpovědět | 1.5 14:39

Mároš: (#312455) aha, dík … tak snad pozdějc

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312438 | odpovědět | 1.5 10:28

Frankenstein: (#312436) aha, no dobře      sem na něj zvědavej … těším je asi zapřehánění      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312437 | odpovědět | 1.5 10:27

Frankenstein: (#312436) tak proč by ne       hele mě to kolem taky sere, ale nepojedu v módu „odteďka všechno blbě“, i ve sportovním „úseku“, svůj protest vyjádřim jinak      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312435 | odpovědět | 1.5 10:18

Frankenstein: (#312434) to se nesmí?      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312433 | odpovědět | 1.5 10:00

tyrion: (#312430) trochu tajně doufám ještě v toho Jeřába, to by byl samozřejmě velkej luxus

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312429 | odpovědět | 1.5 09:53

hm, tak největší ztráta je samozřejmě Kovárna (očekávaná) a Allen … ale zatím imho dobrý nahrazení kus-kus, zajímavý zvýšení konkurence na brankářským postu, celkově vysoká obrana a zajímavej bude pro mě hlavně Rob, na toho se těšim. Jestli se povede Mertl, budem imho cca na loňským a vše další bude nadstavba. Těch odchodů je nominálně dost, ale Kindl, Krtek, Preisinger, Stach nebo Kindl buď nehráli, nebo byli na hraně sestavy. Víc prostoru Kantnerovi, Pourovi … jelikož ten původní tým měl na titul, může mít i ten novej … dost hokeje, jdu slavit práci hovnoděláním      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312405 | odpovědět | 1.5 07:04

A prodává se stadion, bude tam vietnamské tržnice

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312335 | odpovědět | 30.4 12:39

Honza: (#312332) pche, samozřejmě já      

miroslav: nepodceňoval bych lidi      nejde o to mít vyprodáno, to už v Plzni na hokeji dlouhodobě nebývá, tým složit umí, dobrej hokej dlouhodobě hrajou … v Plzni je možná víc než jinde větší podhoubí lidí, kteří chtěj ostřejší atmosféru, ale jak víš, kolik lidí přiláká opak … sere mi to, ale nejsem zase takovej egoista, abych Dědkovi přál nějakej debakl v návštěvnosti

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312330 | odpovědět | 30.4 12:26

máš chodit jako správnej neandrtálec před vchody na severu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312328 | odpovědět | 30.4 12:20

ano, Brošáka u koryta podržet, držet, a nepustit!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312327 | odpovědět | 30.4 12:20

miroslav: (#312324) možná, ale to vydrží chvíli … klidně se vsadim, že se to zhoupne zpátky … stará atmosféra půjde sice o mílovej krok dál do hajzlu, protože co může pán (třeba Liberec), nemůže kmán, ale lidi si až na výjimky zvyknout … já plzeňskej hokej rozhodně ignorovat nebudu, fandit budu, ale na stadion si to hodně rozmyslim

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312323 | odpovědět | 30.4 12:12

Frankenstein: (#312319) taky sem zíral, že ho berou jako posilu … protože udělal ten rekord v 1. lize       jak se řikalo, kdyby Tiger Woods trefil omylem hokejovou branku a dal gól, Sparta ho koupí      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312318 | odpovědět | 30.4 12:02

Frankenstein: (#312316) tak uvidíme, je to sportovní typ, podle mě se klukům ve sprše bude líbit a budou stát o prodloužení jeho angažmá …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312313 | odpovědět | 30.4 11:53

Frankenstein: (#312312) možná i s opcí …

tak hlavně vono neni proč panikařit, příchody se řeší dlouho dopředu, nečeká se na konec dubna na informace z hokej.cz o odchodech … a počítat vedení určitě umí     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312294 | odpovědět | 30.4 10:50

Losos: (#312293) bude Sodoma       https://www.youtube.com/watch?…

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312291 | odpovědět | 30.4 10:46

Ribisel: (#312289) bude z něj tygr z Indie      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312290 | odpovědět | 30.4 10:46

a Řepka dostal u odvolacího soudu naloženo, pravomocně dva járy       kdo chce kam …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312288 | odpovědět | 30.4 10:42

no tak odchod Lva z Vítkovic do Brna je imho větší oslabení Vítkovic, než posílení Brna … ale třeba se tam rozpumpuje k nějakým zásadním výkonům     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312284 | odpovědět | 30.4 09:07

Jágrova cesta do vlastního mentálního a morálního pekla      https://www.extra.cz/…anem-do-ciny

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312266 | odpovědět | 29.4 20:36

Stach mi do Sparty celkem sedí, tak nějak neefektivní kudrlinkář, kerej postupně zůstával daleko za očekáváním … Kvasni bude škoda.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312222 | odpovědět | 29.4 08:45

Jiricek: (#312221) to fakt rači hrát někde v prdeli, třeba v Lipový       jj, pěje na to chválu kudy chodí, ale jde pryč … hm

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312220 | odpovědět | 29.4 08:30

z toho fakt mrazí

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312218 | odpovědět | 29.4 07:55

hustý … to Turecko kopačkám nějak nesvědčí, mírně řečeno     

jinak Ševc jde do Boleslavi

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312143 | odpovědět | 28.4 21:45

Nejlepší je slepá loalajita a nasráno na hlavě      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312136 | odpovědět | 28.4 21:15

no hlavně nás nevyřadila Olomouc      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312124 | odpovědět | 28.4 20:12

No tak finále ukázalo, že bronz byl prostě málo … víc k tomu asi nemám      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #312117 | odpovědět | 28.4 19:52

Artur Dent: (#312108)       no, souhlas … pro mě je to taky týpek, kterej měl hlavně kliku na čas a místo … v ČR mě napadá třeba fůra trenérů Vsetína, o kterých předtím ani potom v podstatě nebylo slyšet


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace