Navštivte také:
https://isport.blesk.cz/…abcocka.html … přesně, Pešán je ten torontsko-anaheimsko-detroitskej Bab-cock
Artur Dent: (#312094) amen
FCVP věčně druhá
tak dobrej pocit z vítězství Třince je samozřejmě čistá škodolibost vůči Liberci i vůči novinářům a těm blábolům o předčasným finále Liberec-Kometa … jestli to Třinec vyhraje, bude mě akorát o to ví sRath, že jsme tam neprošli my …
btw. Krtek bude pracovat v Praze, jo? Gůd
Taky sem se přistih u radosti z gólu Třince
Mazi hustě sem na něj zvědavej
soudruzi si padli kolem ramen a slíbili si … to je skanzen
Losos: (#311968) tušil jsem, že i žralok umí kejhat neber trolling tak vážně, tj. jak Olomoučáci bratra Žida
A hele, takže San Jose postoupilo unfair NHL se Vegas dokonce omluvila … u nás asi mimo realitu
Ribisel: (#311963) no jsou i jiní, který mě ani ve snu … a přesto tam jsou
Super
No jo, z Krtka smutnej nejsem, už dávno jsem se s tím smířil a čekal to … takže už jen pozitiva, nádherná vzpomínka, že tenhle skvělej hokejista, člověk a hokejový šťístko vůbec v Plzni hrál. Z jeho příchodu jsem byl u vytržení (tady asi díky Jeldošovi ) … Krtkovi jen to nej do budoucna, ale proboha nelez do politiky, nechci aby mi padla další konstanta pod strop!
duki: (#311940) přesně tak, nemá … učit je alibismus, zbabělost, neschopnost přijmout zodpovědnost … je to hochštapler, jen tu současnou úroveň reprezentuje dobře
klasika, hodil všechno na hráče … jak tu tenhle člověk může vychovávat hráče … no, tady vlastně může, do tý mozaiky zapadá perfektně
Plzeňáci to votočí
to bude komunikace „závory nejsou down, zkusim šůsn“ to bude masakr …
První lajna osmnáctky zajímací, celá plzeňská
kafka: (#311903) prej maj nový chvaty proti útoku vidlema
to se dělá samo
a policajti už zatýkaj zemědělce
dyť ta díra pustila tři góly, naštěstí maj dobrý útočníky
no jestli je Kuba Lev takhle horký zboží, tak je tuzemskej hokejovej trh na tom dost bídně … při vší úctě
Frankenstein: (#311874) tak určitě, měl by nejdřív vystudovat chemii, sociologii, bezpečnostní studia a kulturologii, pak bych možná pro něj nebylo tak těžký říct, co chtěl udělat ty vole …
Jiricek: (#311868) ať vezmou Kruppa
Frankenstein: hele, trocha písku do soukolí příběhu – odhozený vajgl neposlušných dělníků https://www.vaticannews.va/…-pozaru.html?…
škoda, byla s ním sranda … ale voni najdou novýho srandistu
Jiricek: (#311857) asi jim stačil splátkovej kalendář, i s krásnejma fotkama nějakých modelín
Jiricek: (#311818) to nevim, to by se asi narychlo uzavřela extraliga nebo by Bříza zakládal nějakou svojí vysněnou nadnárodní ligu
https://www.idnes.cz/…ok_1liga_ald … no tak teď se vystřídaj s druhým movitým klubem z holdingu a extralize bude líp …
pěkně Carolina, to jsou na Východě krásný jatka a ruští kozáci poslušně namašírujou do repre
no to doufam … mně by nevadilo se jich zbavit
https://www.idnes.cz/…e-zpravy_skn … nikdy nerezignuji, nikdy! Nech si to všichni zapamatuji … hockey edition
jakože někdo něco nepíše (postřeh, dojem), druhej mu na to věcně odpoví, atd. … to neznáš
proto se tu vo ní dá pokecat
Ziky: (#311799) to jo, ten asi dostane vostrýho hobla žralok už byl pečenej a von ho pocukruje … no tak příště dostanou bombu
ty bláho takhle si nechat utéct žrádlo z talíře
A kam se poděl mlíkař Allen?
Frankenstein: (#311746) v tomhle samozřejmě, ale kam až je ochotnej zajít, k čemu sáhnout, když se mu to začne hroutit jak Vrbovi Viktorka, když se jeho zájmy skříží s tvejma … k hranici jeho morálky je, se obávám, cesta hodně dlouhá … prostě se rozhlížet na přechodu
fcela: no vidiš, ten hokej ani nepotřebujem
Frankenstein: (#311744) no, něco na tom je …
Frankenstein: (#311740) to samozřejmě naprosto souhlasim, ale v režimu „kdo je horší dozorce“ je pro mě nepředvídatelnej týpek níž, než nějaká socanská husička, kterou předvídat umim …
Frankenstein: (#311737) jim brnkni, když Tě to tak zajímá
každej volič je svým způsobem užitečnej idiot, to je krása demokracie … ale jen úplnej idiot může zhltnout historky starýho korupčníka o jeho boji s korupcí, ufňukaný příběhy o globálním komplotu bo o self-made-manovi (s estébáckým krytím) … ale spíš se prostě lidi nechaj koupit pětibábou k důchodu, v minulosti už se nechali koupit i třicetikorunou
