Navštivte také:
ano, nejlepší na tom je, že to je zasloužený, naprosto!
naprosto zkušeně, luxusní!
hlavně klid, to bude dobrý
tak ten bude asi důležitej, paráda
MNĚ TO TAKHLE PŘIŠLO MELODIČTĚŠÍ, BÍTE ZASTEČKAANEJ TŘINEC!
JEŠTĚ CHYBÍ CAPS LOCK, KURTEČKAA!
T.o.j.o.
Proč ta tečka?
Super, dik … ještě že jste tak kamarádský
Jiricek: (#307076) no s tímhle asi nehnou, to asi mezi fanouškama udělá hodně napětí … budou je muset převychovat, ale tak Čínani s tim maj zkušenosti a maj na to dostatečný „ubytovací kapacity“
hezký ty bláho … https://www.idnes.cz/…t_pohary_min
Jiricek: aha, díky tak to asi bude Marcinko mimo na dýl, pro nás jen dobře … ten je „zlej“
Ribisel: to jo, když vono na tom trhu toho taky moc neni pobrali teď Vránu, ale toho jsem si teda včera ani nevšim …
no přesně na tyhle zážitky jsem si vzpomněl dokázali jsme dorazit tak Olomouc, Slavii … btw. co ty jejich Krajíček a Marcinko, ty sou nějak dlouhodobě mimo? Marcinko mi teda přijde jejich nejnebezpečnější útočník …
Fernet s Márošem vypadaj, že měří nějaký Třinečandě hrudník
Ribisel: (#307054) přesně, Olomouc nás pěkně zpérovala, navykli si play-off hokeji nejtvrdšího zrna a teď k tomu můžem přidat i trochu těch našich kudrlinek tak snad to tak i pude dál …
Třinec do toho určitě vletí a většinou máme tendenci tendenci psychickou výhodu s bohulibým pocitem „máme splněno“ projebat … ale snad překvapí, kdybychom vezli 2:0, byl by to naprostej luxus
Jiricek: (#307048) tam ne, až na základku
to je fajn ráno, když dete odvést haranti do školky a v šatně řešíte s dalším fanouškem Plzně včerejší drtivou výhru bíte je!
no ice-timy jsou celkem rozumně rozložený … btw. Kodýtek na vhazování 80 %
jinak moc pěkně to sehrál Růžička u čtvrtýho gólu … nesmyslně vystartoval na Kovárnu u manťáku, ten z něj samozřejmě udělal pičuse, aby se pak Růžička na Kovárnu úplně vybod a ten zasouval do prázdný. Podle mě hvězda
no luxus sakra, vedeme, psychická výhoda, jeden šumudlanej gól z TS, poslední gól sme dali my, rozparáděná první lajna, co víc si sakra přát … teda kromě vyhrát i zejtra!
no dlouho se tu neobjevil …
Paráda, nenechat je čuchnout
nevadí, jedem dál!
luky.kt: (#306887) zrovna tenhle
nádhera!
Adamský jim dělá kapitána, jo? )))
kurwa technická chyba
Borec: (#306874) chápu, že si to někdy spletou, ale že si to takhle pravidelně furt PLETOU, to je fakt vostudný
ty vole to je fakt neřešitelnej oříšek, rozlišovat Gulaše a Gulašiho
ukončete to předčasně
no zatim je Liberec teda výrazně lepší
no tak jednoho plejera už má asi Kometa out … nikomu nic zlýho, ale očekávání se začínaj naplňovat
v pořádku, ať s náma nepočítaj, my s nima taky nepočítáme dneska bychom je mohli setnout, budeme rozehranější, to bejvá na začátku hodně znát … jsem zvědavej na sestavu a na hru první lajny, jestli jim Třinec bude sedět víc
Ten Chomáč bude asi fakt v prdeli, jeden zápas jim baráž neudělá
Jakej optimismus, vidím tu hlavně nerudnýho pantátu
kafka: (#306708) no to dost
no na Spartě kdysi doktor Buben pouštěl taky dobrý výplody, Dudovi tam hrál třeba Radka od Alkeholu … to by dle dnešních korektních měřítek asi Sparta tahala něco ze šrajtofle i když neměl koule to pustit celý
kafka: (#306706) fakt? karma …
no nikdy nebyl „neostřejší nůž v kuchyni“
no tak zjevně má mizivou sebereflexi, proto to taky dotáh nejdál do Třince …
Ribisel: (#306679) já bych vítězi tý druhý série dal zlato i stříbro, poraženýmu bronz … ať je to spravedlivý no blbý je, že kdyby jsme my i Liberec padli, máme hovno a ne aspoň placku …
