Navštivte také:
hlavně v klidu
no ty vole
kurwa, všechno ven!
nedělejte hysterický jelita
Hlavně v klidu kurva, ať tečou slepičí nervy, ne naše
Náskok parádní, ale furt ve střehu
Viděl sem koně chcát, hada blejt, ale slepice brečet je novinka viz jejich forum
Bomba!
Tak dneska si snad výpadek nedovolí
Dobrej začátek!
Tak poďme je dorazit
hm, tak to posrali
tak junci jdou na Spartě do prodloužení, bíte je!
kafka: (#306000) to rád slyšim, dáme je … a pak se uvidí
Mára111: (#305995) gůd
37 hraje výborný play-off, byť zrovna včera jsem z něj někdy měl trochu husinu … větší mam z 51, jak třeba včera hladil u manťáku Strapáče po ručičce, až z toho byla gólovka, sem málem vyletěl z kůže
Máro díky za info, a kdo je nově zraněnej?
Marqui: (#305950) ano, Nedorost stíhá střídat, 43+77 nějak ne … buď nechtěj, nebo to není po nich vyžadováno, co je horší … už mam k tomu vztah jak Frank, prostě se na to na chatě mrknu, vezmu výsledek jako informaci a pudu rozdělat táborák
no když máš dlouhý střídání, dostaneš se pravděpodobně pod tlak, tak se holt z dlouhýho střídání stane téměř jistě megadlouhý střídání který skončí průserem … prostě střídat rychle, co je na tom kurwa tak složitýho … obzvlášť, pokud máš právě na střídačku daleko. Jediný v co doufám, je ten kartáč od managementu
Marqui: (#305943) 9 minut za třetinu Ti nepřijde moc? že by měli jít od sebe, to rozhodně, ale to chcem asi moc … radikální zásah
luky.kt: (#305939) no a v sedmým zápase to může ještě eskalovat, se obávám … jako když necham frajery na ledě minutu a půl, tak je ujezdí i odpočatej tučňák s hokejkou, což se stalo …
Ribisel: (#305903) 1:24? to je snad fór, ne … tak s tímhle ať jdou do perdéle, za parybama
Paryby dostaly na perdél
Duchodce47: (#305886) nebude
observer: (#305879) jo, jako sparťani … ZČ stojí za hovno a teď nám to najednou pude … ale tak na druhou stranu v titulový sezóně to bylo výsledkově podobný … jen si nějak nepamatuju, že bychom tam chvílema hráli v tempu letní přípravy
Pálí se Ti políffka!
B.: (#305871) no jasně, no … i kdyby si to uhráli, vyběhnou s nima v dalším kole jak s horkým popelem. Ale ony koneckonců i naše akcie výrazně klesaj, v případě postupu … píšu to jak kokot každej rok, jak mě udivuje, že poleví v play-off(!). No, tak letos úplně žasnu … máš recht, ten promrdanej druhej zápas asi s tou sebedůvěrou docela zamával … a dobře nám tak
no pumpa dneska byla v naprostým klidu protože nebylo proč bejt nervózní. Když vyhodim z vokna kámen, taky nebudu na nervy, jestli spadne na zem … spadne. Nebylo to „o štěstíčku“, „komu to tam padne“ … my jsme viditelně nehráli play-off, všechno co se stalo bylo otázkou času, takže nebylo proč bejt na nervy … některý zákonitosti prostě nevochčiješ tak uvidíme ten přístup v sobotu …
7schod: (#305798) asi myslíš tu pitchovinu na čt sport naštěstí dneska jde Pulp fiction, tam se jede furt na 100 %, si spravim chuť
observer: (#305789) jsme … stejně jako loni, furt stejná písnička, furt stejná chyba … ale ve čtvrtek už bejvam tak vyfluslej psychicky, že na rozčilování už neni kapacita … ale nad těma výpadkama v nasazení budou kroutit hlavou asi celý léto, letos je to obzvláště „bohatý“
Němec nemá ve druhý třetině ani dvě minuty, ty vole … kluk co dal v základní části 20 fíků
observer: (#305769) no jo, ale podívej se na to po třetinách … ve druhý třetině odehrál Kovárna 9 minut! Ve třetí šest, v tý zase hráli nejvíc Straka s Ebrlím
no a jdou teda do Plzně pěšky? Stihnou to na sobotu?
a teď bude mít první lajna ice-time 35 minut v základní hrací době …
no na sedmej budu fakt zvědavej, jak to takticky zvládneme když tam lajnu Kováře s Gulašem točí lajna Skladaný-Laš-Ondrušek(!), tak je něco blbě … jestli na něco chcípneme, tak opět a zas přetěžování klíčovejch hráčů
tak přinejhorším v sedmým, úplně přinejhorším prostě vypadneme s největšíma dřevákama, co postoupili do čtvrtfinále nic horšího se nestane … ale ještě by to dneska mohli zkusit
my jsme dojebávači …
jak můžou takhle motat první lajnu, pánové budíček
Zasloužili jsme si to kurva hrajte
Do háje proč jsou tak pasivní a vymejšlej, bruslit a všechno ven
