Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301985 | odpovědět | 8.3 07:43

Sally: (#301981) jó tak tam mezi řádky čtu „Hribik“      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301984 | odpovědět | 8.3 07:34

Borec: (#301982) no je to asi rekord      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301976 | odpovědět | 8.3 06:10

už se dneska na trati bouralo?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301963 | odpovědět | 7.3 22:10

vlaky jedou tak max. do opravny … no nic, zejtra 4:2

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301959 | odpovědět | 7.3 21:34

rači aby nejezdily

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301943 | odpovědět | 7.3 18:21

a Pepík jede na Hurghádu

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301941 | odpovědět | 7.3 15:53

kafka: to už do Prahy dáš      

luky.kt: tak to by mohla bejt šance extraligu zúžit      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301938 | odpovědět | 7.3 15:42

kafka: (#301934) pár kroků? To nemam vo moc blíž než Ty do Bečova      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301937 | odpovědět | 7.3 15:34

no kdyby se to votřáslo až u Komety, vůbec by mi to nevadilo       https://www.blesk.cz/…policie.html?… … prej nejsme jako politici     )

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301932 | odpovědět | 7.3 14:35

ještě by mě poprskali       to si rači pustim zápas Metallurgu a budu sledovat, co čaroděj vyčaruje      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301924 | odpovědět | 7.3 13:58

konečně by se třeba hrálo podle pravidel, mělo by to šťávu a spád     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301915 | odpovědět | 7.3 13:31

podmínka     ) to bych chtěl vidět, před play-off, se soupeřem, jehož hlavní zbraní je hra na hranici faulu … to nemůže dopadnout jinak než jako když dostal podmínku Řepka …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301908 | odpovědět | 7.3 13:06

Jiricek: (#301906) uvidíme, jak si je ceněj      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301904 | odpovědět | 7.3 12:50

Ziri: (#301901) asi daň za pověst a hejno bejvalých „kamarádů“ …       mně by taky zajímaly mnohem víc úplně jiný věci, ale dav chce bohužel jinou potravu … co mě štve asi nejvíc, že se tím úplně zastíní mizerný výkony „oběti“

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301902 | odpovědět | 7.3 12:46

kafka: (#301900) jestli se po nás nesmyslně povozí, pak jediný co můžu, je to napsat … to byl jedinej účel toho příspěvku      zvrátit nic nemůžu, leda oběd, až budu číst ten trest      

Losos: zlatou petku      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301896 | odpovědět | 7.3 12:34

B.: (#301890) no čekam, že dostaneme prostě úměrnej trest za házení bordelu na led, ne za to, že něco trefilo Hribika … možná v tom byl od tý ženský úmysl, ale určitě měl někdy nějakej vrhač na stadionu Zlína nebo Olomouce taky úmysl trefit rozhodčího, ale netrefil      Pak by ten trest byl za dobrou mušku      nevim, jak by si to smysluplně obhájili … pokud teda budou vůbec chtít

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301887 | odpovědět | 7.3 12:12

Ziri: (#301878) no průsery jinejch můj průser neomlouvaj, to už se řiká dětem      ale tresty musí bejt u podobnejch průserů taky podobný …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301853 | odpovědět | 7.3 09:05

už zase čumí do mobilu, to bude mrtvejch …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301843 | odpovědět | 7.3 07:30

no jestli ani v minulosti neregistrovali domluvené zápasy, tak ten risk management zas tak výbornej nemaj     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301832 | odpovědět | 6.3 21:15

Ribisel: (#301823) bude      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301817 | odpovědět | 6.3 20:12

Tooor, drtivá výhra      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301808 | odpovědět | 6.3 19:17

To je drtička, Blitzkrieg!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301806 | odpovědět | 6.3 19:04

Je      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301804 | odpovědět | 6.3 18:55

Už se to sype      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301799 | odpovědět | 6.3 18:45

Borec: (#301798) nevidim problém      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301794 | odpovědět | 6.3 18:12

7schod: (#301792) a pak si za odměnu zajezdit na koni      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301791 | odpovědět | 6.3 18:00

7schod: (#301774) to nezní špatně      akorát Liberci stačí ke kýblu bod, protože vzájemnej zápas maj lepší … takže leda by fakt chtěli dát Litvínovu prostor vykopat Spartu, na což bych si teda zase osobně moc nevsadil. Už tu někdo zmiňoval, že Kellner Spartě snad vyloženě fandí … a já s nim na pivo nechodim, abych věděl, jestli má čistou sportovní duši     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301769 | odpovědět | 6.3 14:55

kafka: (#301768) a přijde na to 50 komančů, udělaj to open-air a Bříza bude šťastnej jak blecha!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301766 | odpovědět | 6.3 14:51

to by byl teprv hold!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301758 | odpovědět | 6.3 13:49

Borec: (#301754) svazáku      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301753 | odpovědět | 6.3 13:35

Dukla ji vypráská příští rok i bez prodeje      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301734 | odpovědět | 6.3 11:29

Borec: (#301729) mně to tady připomínu tu hlášku o lidech, kteří „na každý řešení maj novej problém“      prostě je smázneme, hotové, vyřízené      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301724 | odpovědět | 6.3 10:46

pak třeba jo      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301722 | odpovědět | 6.3 10:40

Honza: (#301719) Jiricek má recht, v roce 2016 jsme na ně šli ze čtvrtýho fleku, syrečky byly pátý … a vyběhli jsme s nima jak s horkým popelem

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301716 | odpovědět | 6.3 09:49

zajímavá náhoda, že je téměř jistě potkáme za 4 roky ve čtvrtfinále potřetí … zatim dostali vždycky na prdel, tak ten trend snad udržíme. Hlavně bej trpěliví, odšpuntovat ten jejich buzerantskej hokej prvnim gólem a ono to půjde … výhoda třetího fleku při postupu by samozřejmě byla i ta, že šance na aspoň medaili je výrazně větší, kdyby se pak něco třeba posralo            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301709 | odpovědět | 6.3 08:14

kafka: (#301706)       ten snad na někoho něco ví, nebo s někým spí … to není normální

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301682 | odpovědět | 5.3 21:41

Vosmo, vytoužená krizička je tu, tak jí teda zužitkuj      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301679 | odpovědět | 5.3 21:18

luky.kt: (#301678) hm, dík, to sem nechtěl vidět      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301677 | odpovědět | 5.3 21:07

Sparta 15 bodů, Zlín 10, Litvínov 11 … jestli se nepletu, takže by nešel dál Zlín

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301675 | odpovědět | 5.3 20:59

Žid šťoural: (#301673) chebskýho?


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace