Navštivte také:
Sally: (#301981) jó tak tam mezi řádky čtu „Hribik“
Borec: (#301982) no je to asi rekord
už se dneska na trati bouralo?
vlaky jedou tak max. do opravny … no nic, zejtra 4:2
rači aby nejezdily
a Pepík jede na Hurghádu
kafka: to už do Prahy dáš
luky.kt: tak to by mohla bejt šance extraligu zúžit
kafka: (#301934) pár kroků? To nemam vo moc blíž než Ty do Bečova
no kdyby se to votřáslo až u Komety, vůbec by mi to nevadilo https://www.blesk.cz/…policie.html?… … prej nejsme jako politici )
ještě by mě poprskali to si rači pustim zápas Metallurgu a budu sledovat, co čaroděj vyčaruje
konečně by se třeba hrálo podle pravidel, mělo by to šťávu a spád
podmínka ) to bych chtěl vidět, před play-off, se soupeřem, jehož hlavní zbraní je hra na hranici faulu … to nemůže dopadnout jinak než jako když dostal podmínku Řepka …
Jiricek: (#301906) uvidíme, jak si je ceněj
Ziri: (#301901) asi daň za pověst a hejno bejvalých „kamarádů“ … mně by taky zajímaly mnohem víc úplně jiný věci, ale dav chce bohužel jinou potravu … co mě štve asi nejvíc, že se tím úplně zastíní mizerný výkony „oběti“
kafka: (#301900) jestli se po nás nesmyslně povozí, pak jediný co můžu, je to napsat … to byl jedinej účel toho příspěvku zvrátit nic nemůžu, leda oběd, až budu číst ten trest
Losos: zlatou petku
B.: (#301890) no čekam, že dostaneme prostě úměrnej trest za házení bordelu na led, ne za to, že něco trefilo Hribika … možná v tom byl od tý ženský úmysl, ale určitě měl někdy nějakej vrhač na stadionu Zlína nebo Olomouce taky úmysl trefit rozhodčího, ale netrefil Pak by ten trest byl za dobrou mušku nevim, jak by si to smysluplně obhájili … pokud teda budou vůbec chtít
Ziri: (#301878) no průsery jinejch můj průser neomlouvaj, to už se řiká dětem ale tresty musí bejt u podobnejch průserů taky podobný …
už zase čumí do mobilu, to bude mrtvejch …
no jestli ani v minulosti neregistrovali domluvené zápasy, tak ten risk management zas tak výbornej nemaj
Ribisel: (#301823) bude
Tooor, drtivá výhra
To je drtička, Blitzkrieg!
Je
Už se to sype
Borec: (#301798) nevidim problém
7schod: (#301792) a pak si za odměnu zajezdit na koni
7schod: (#301774) to nezní špatně akorát Liberci stačí ke kýblu bod, protože vzájemnej zápas maj lepší … takže leda by fakt chtěli dát Litvínovu prostor vykopat Spartu, na což bych si teda zase osobně moc nevsadil. Už tu někdo zmiňoval, že Kellner Spartě snad vyloženě fandí … a já s nim na pivo nechodim, abych věděl, jestli má čistou sportovní duši
kafka: (#301768) a přijde na to 50 komančů, udělaj to open-air a Bříza bude šťastnej jak blecha!
to by byl teprv hold!
Borec: (#301754) svazáku
Dukla ji vypráská příští rok i bez prodeje
Borec: (#301729) mně to tady připomínu tu hlášku o lidech, kteří „na každý řešení maj novej problém“ prostě je smázneme, hotové, vyřízené
pak třeba jo
Honza: (#301719) Jiricek má recht, v roce 2016 jsme na ně šli ze čtvrtýho fleku, syrečky byly pátý … a vyběhli jsme s nima jak s horkým popelem
zajímavá náhoda, že je téměř jistě potkáme za 4 roky ve čtvrtfinále potřetí … zatim dostali vždycky na prdel, tak ten trend snad udržíme. Hlavně bej trpěliví, odšpuntovat ten jejich buzerantskej hokej prvnim gólem a ono to půjde … výhoda třetího fleku při postupu by samozřejmě byla i ta, že šance na aspoň medaili je výrazně větší, kdyby se pak něco třeba posralo
kafka: (#301706) ten snad na někoho něco ví, nebo s někým spí … to není normální
Vosmo, vytoužená krizička je tu, tak jí teda zužitkuj
luky.kt: (#301678) hm, dík, to sem nechtěl vidět
Sparta 15 bodů, Zlín 10, Litvínov 11 … jestli se nepletu, takže by nešel dál Zlín
Žid šťoural: (#301673) chebskýho?
