Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301672 | odpovědět | 5.3 20:52

B.: (#301670) stačí bod, no … s Olomoucí to rozhodně krasohokej nebude, ale zase šance projít je imho větší. Se uvidí …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301668 | odpovědět | 5.3 20:35

B.: (#301666) tak vo všem jde pochybovat, samozřejmě … že doma prdneme za 3 s Varama, tomu dávám tak 20 %, že Kradec vyhraje v nevyzpytatelným derby v Pardubicích 50 % … takže ve výsledku 10            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301663 | odpovědět | 5.3 20:32

Sturma: (#301662) jaký body z Varů? Hrajem s nima doma a ke třetímu místu je třeba bod … a pokud ho neuděláme, tak Hradec furt musí vyhrát v Pardubicích

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301661 | odpovědět | 5.3 20:30

no tak kombinaci, že my doma neuděláme ani bod s Varama a současně Hradec v derby vyhraje v Pardubicích za tři … tak tý dávám tak 10 %

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301658 | odpovědět | 5.3 20:26

hm, takže na 90 % syrečky      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301650 | odpovědět | 5.3 20:14

hm, takže Kometa skončí sichr pátá, Olomouc šestej … takže zase asi syrečky

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301623 | odpovědět | 5.3 19:47

no a Guli áčko aspoň

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301619 | odpovědět | 5.3 19:45

a už votáčíme      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301616 | odpovědět | 5.3 19:43

noo tak zase úplný tchuráky ze sebe udělat nemusíme      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301603 | odpovědět | 5.3 19:25

no před titulovým play-off jsme měli výsledkovou krizi jako prase, tohle neznamená nic … horší je ta marodka

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301575 | odpovědět | 5.3 18:30

no tak Kometa sichruje pátej flek, Olomouc šestej … se to rýsuje      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301555 | odpovědět | 5.3 18:04

ty vole co teď prošlo Liberci, to je famózní … von ho vezme zezadu, protočí vo 180 a nic

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301554 | odpovědět | 5.3 18:01

luky.kt: (#301549) no to bude rébus       Červus přitáhne média, ale to bude asi všecko      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301552 | odpovědět | 5.3 18:00

ty dostanou rychtu, sem napnut!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301547 | odpovědět | 5.3 17:56

Artur Dent: (#301546) možná mu chtěj ukázat, na čem momentálně je      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301545 | odpovědět | 5.3 17:54

luky.kt: (#301544) no v neděli sem se na něj trochu zaměřil … hroznej       přihrávku dal tak každou třetí, zadrbával, Gulaš to rači dohrával sám

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301543 | odpovědět | 5.3 17:53

no Sparta si jde asi pro slušnej náklad … my snad ne      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301540 | odpovědět | 5.3 17:50

aspoň znervózníme Spartu …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301534 | odpovědět | 5.3 17:47

Mára zase jen hází ty svoje poplašňáky      když skončíme třetí, tak začínáme za 14 dnů … to se min. Kovárna vrátí, Němec asi taky …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301528 | odpovědět | 5.3 17:01

Kubalda do Chicaga, sofort!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301494 | odpovědět | 5.3 12:08

kafka: (#301491) no jo, ropáci už asi prolistovali katalogy s letní dovolenou … nic moc to neslibuje

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301492 | odpovědět | 5.3 12:07

no jo, mimo Prahu sem nikdy nebyl, to je fakt      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301488 | odpovědět | 5.3 12:03

možná tak na place za pasťákem      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301485 | odpovědět | 5.3 11:59

tak dneska Kovárna zase možná nebude … sedm hráčů základu …       https://plzensky.denik.cz/…0190305.html

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301454 | odpovědět | 5.3 10:19

zaměstnanec drah nemá starost s tím, že se každej den na tratích stane průser … to asi mluví za vše      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301452 | odpovědět | 5.3 10:16

kafka: (#301449) ve Sportu       článek s nadpisem „Chyb rozhodčích je hodně“      

Ribisel: musíme vypilovat využívání přesilovek na 100 %, jinak jsme v pérdeli, pane hrábě      

Jiricek: jistě, taky to byl pěknej faul od pana bejvalýho rozhodčího … argumentační      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301447 | odpovědět | 5.3 09:27

to sou bouráci na těch drahách      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301445 | odpovědět | 5.3 09:23

asi žiju na jiný planetě, ale dle Šindlera rozhodčí v zápase Plzeň-Třinec podali „mimořádně dobrý výkon“, což dokazuje správností posouzení zákroků na Krácu a sekyrkou Connora … nic jinýho se v tom zápase asi nestalo. Jestli maj rozhodčí takovejhle feedback, tak je budoucnost mrazivá … a kuriózně, větší část rozhovoru je o tom, jak dělají rozhodčí hodně chyb, což Šindler přiznává     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301338 | odpovědět | 4.3 17:12

Sturma: (#301335) spíš s poblitým sakem      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301314 | odpovědět | 4.3 15:09

Jiricek: (#301298) no je dost možný, že se osobně znaj, jako všichni … to se pak holt blbě říká nepříjemná pravda      což je tak obecně tady problém, že si ti, kteří by si měli držet odstup, ho nedržej, protože to neumí nebo nechtěj … chtěj bejt za frajery, co se znaj s hráčema     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301312 | odpovědět | 4.3 15:06

watt: (#301311) s tím si dovolim souhlasit      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301310 | odpovědět | 4.3 14:47

to je snad co zápas, to nějakej průser       https://www.sport.cz/…a-dohru.html

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301309 | odpovědět | 4.3 14:46

aha, tak bydlí tam, ale je z Jablonce https://jablonecky.denik.cz/…0171224.html

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301306 | odpovědět | 4.3 14:41

není náhodou z Pardubic?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301284 | odpovědět | 4.3 13:31

no jo, tak teď bude jeden z nejhorších rozhodčích obětním beránkem, od jeho výkonů se odtáhne pozornost a na tapetě bude Plzeň …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301251 | odpovědět | 4.3 10:15

Hrom: byl jsem      ale trochu rozlítanej     

mně se ten třetí flek zamlouvá a vzhledem k rozlosování tam imho i skončíme … a vzhledem k rozlosování ostatních, to ZASE vypadá na Olomouc      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301170 | odpovědět | 3.3 20:47

Rozhodčí byli katastrofa, ale prohrály nám to střelecká neschopnost a hromadnej odchod na párek v poslední třetině … Dvacka v první lajně byl dobrej fór     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301132 | odpovědět | 3.3 18:49

Chrápem ve třetí třetině

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301121 | odpovědět | 3.3 18:14

Taková zpětná vazba na výkon rozhodčích je asi moc tvrdá       a drahá … Guli pěkně vycukal tu jejich kvazihvězdu, dáme je!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #301032 | odpovědět | 2.3 14:17

a to bych klidně tipnul, že tam Litvínov vyhraje … psychicky na tom budou momentálně líp, tlak na Spartu je mnohem větší (když LIT zůstane v play-out, bude to pro něj menší průser než pro Spartu) … kvalitu kádru horší nemaj, gólmani na Spartě bůhvíjakou pohodou netrpí (včerejší první gól Machyho byla fakt ňamka      ) … vůůůbec bych se nedivil, kdyby je bouchli už v základní hrací době … každopádně zejtřejší kolo bude mimořádně zajímavý       Chomutov-Vary, Sparta-Litvínov, Boleslav-Zlín, my-Svinec … všechny tabulkový sousedi


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace