Navštivte také:
B.: (#301670) stačí bod, no … s Olomoucí to rozhodně krasohokej nebude, ale zase šance projít je imho větší. Se uvidí …
B.: (#301666) tak vo všem jde pochybovat, samozřejmě … že doma prdneme za 3 s Varama, tomu dávám tak 20 %, že Kradec vyhraje v nevyzpytatelným derby v Pardubicích 50 % … takže ve výsledku 10
Sturma: (#301662) jaký body z Varů? Hrajem s nima doma a ke třetímu místu je třeba bod … a pokud ho neuděláme, tak Hradec furt musí vyhrát v Pardubicích
no tak kombinaci, že my doma neuděláme ani bod s Varama a současně Hradec v derby vyhraje v Pardubicích za tři … tak tý dávám tak 10 %
hm, takže na 90 % syrečky
hm, takže Kometa skončí sichr pátá, Olomouc šestej … takže zase asi syrečky
no a Guli áčko aspoň
a už votáčíme
noo tak zase úplný tchuráky ze sebe udělat nemusíme
no před titulovým play-off jsme měli výsledkovou krizi jako prase, tohle neznamená nic … horší je ta marodka
no tak Kometa sichruje pátej flek, Olomouc šestej … se to rýsuje
ty vole co teď prošlo Liberci, to je famózní … von ho vezme zezadu, protočí vo 180 a nic
luky.kt: (#301549) no to bude rébus Červus přitáhne média, ale to bude asi všecko
ty dostanou rychtu, sem napnut!
Artur Dent: (#301546) možná mu chtěj ukázat, na čem momentálně je
luky.kt: (#301544) no v neděli sem se na něj trochu zaměřil … hroznej přihrávku dal tak každou třetí, zadrbával, Gulaš to rači dohrával sám
no Sparta si jde asi pro slušnej náklad … my snad ne
aspoň znervózníme Spartu …
Mára zase jen hází ty svoje poplašňáky když skončíme třetí, tak začínáme za 14 dnů … to se min. Kovárna vrátí, Němec asi taky …
Kubalda do Chicaga, sofort!
kafka: (#301491) no jo, ropáci už asi prolistovali katalogy s letní dovolenou … nic moc to neslibuje
no jo, mimo Prahu sem nikdy nebyl, to je fakt
možná tak na place za pasťákem
tak dneska Kovárna zase možná nebude … sedm hráčů základu … https://plzensky.denik.cz/…0190305.html
zaměstnanec drah nemá starost s tím, že se každej den na tratích stane průser … to asi mluví za vše
kafka: (#301449) ve Sportu článek s nadpisem „Chyb rozhodčích je hodně“
Ribisel: musíme vypilovat využívání přesilovek na 100 %, jinak jsme v pérdeli, pane hrábě
Jiricek: jistě, taky to byl pěknej faul od pana bejvalýho rozhodčího … argumentační
to sou bouráci na těch drahách
asi žiju na jiný planetě, ale dle Šindlera rozhodčí v zápase Plzeň-Třinec podali „mimořádně dobrý výkon“, což dokazuje správností posouzení zákroků na Krácu a sekyrkou Connora … nic jinýho se v tom zápase asi nestalo. Jestli maj rozhodčí takovejhle feedback, tak je budoucnost mrazivá … a kuriózně, větší část rozhovoru je o tom, jak dělají rozhodčí hodně chyb, což Šindler přiznává
Sturma: (#301335) spíš s poblitým sakem
Jiricek: (#301298) no je dost možný, že se osobně znaj, jako všichni … to se pak holt blbě říká nepříjemná pravda což je tak obecně tady problém, že si ti, kteří by si měli držet odstup, ho nedržej, protože to neumí nebo nechtěj … chtěj bejt za frajery, co se znaj s hráčema
watt: (#301311) s tím si dovolim souhlasit
to je snad co zápas, to nějakej průser https://www.sport.cz/…a-dohru.html
aha, tak bydlí tam, ale je z Jablonce https://jablonecky.denik.cz/…0171224.html
není náhodou z Pardubic?
no jo, tak teď bude jeden z nejhorších rozhodčích obětním beránkem, od jeho výkonů se odtáhne pozornost a na tapetě bude Plzeň …
Hrom: byl jsem ale trochu rozlítanej
mně se ten třetí flek zamlouvá a vzhledem k rozlosování tam imho i skončíme … a vzhledem k rozlosování ostatních, to ZASE vypadá na Olomouc
Rozhodčí byli katastrofa, ale prohrály nám to střelecká neschopnost a hromadnej odchod na párek v poslední třetině … Dvacka v první lajně byl dobrej fór
Chrápem ve třetí třetině
Taková zpětná vazba na výkon rozhodčích je asi moc tvrdá a drahá … Guli pěkně vycukal tu jejich kvazihvězdu, dáme je!
a to bych klidně tipnul, že tam Litvínov vyhraje … psychicky na tom budou momentálně líp, tlak na Spartu je mnohem větší (když LIT zůstane v play-out, bude to pro něj menší průser než pro Spartu) … kvalitu kádru horší nemaj, gólmani na Spartě bůhvíjakou pohodou netrpí (včerejší první gól Machyho byla fakt ňamka ) … vůůůbec bych se nedivil, kdyby je bouchli už v základní hrací době … každopádně zejtřejší kolo bude mimořádně zajímavý Chomutov-Vary, Sparta-Litvínov, Boleslav-Zlín, my-Svinec … všechny tabulkový sousedi
