Navštivte také:
Den bez alespoň pokusu o průser by byl promarněným, vaše Dráhy
Artur Dent: (#300579) přesně tak, krásně se tam hromadí špatný kroky vedení … ví o tom, neřeší to, nechaj to vyhrotit, a mezitím Razýmovi přivedou dalšího pivaře, z Pardubic … a pak ho odstřelí … to sem zvědavej, koho tam dotáhnou, kdo jim do tohodle strčí škebli …
Jiricek: (#300575) může bejt, pokud je ordinovanej systém na pitchu ale Razým je dobrej trenér, tohle musela bejt krutá zkušenost … chodit do šatny s vědomím, že hráči mě maj možná až na salámu, že maj v podstatě pevnější pozici než já, i když za výsledky jsem zodpovědnej já … pokud Guma od hráčů ten „disrespekt“ cejtil, Razýma podporoval (dle náznaků v rozhovorech jo) a přesto trenéra vyhodil, pak je to trochu jeho manažerskej oulet
https://www.idnes.cz/…01_hokej_ald … no můžou to opakovat bambiliónkrát, ale že je Litvínov klub řízenej inventárními hráči, ten dojem je těžký vyvrátit chudák Razým …
IR: (#300540) áno, nějakýho Krakena bude třeba mimoto je jejich druhej nejproduktivnější bek, v 53 mačích 7+11, takže hokejově gůd … že je z velkýho daleka nejtrestanější, na to asi škoda plejtvat klávesnici
no místo ostrejch nót do novin měl někdo toho šmejda srolovat do kuličky, ale co už …
Borec: (#300523) byl, klasickej, jen s tím si musíme umět poradit
ten olomouckej pinďour zase začne za chvíli rozlišovat mezi někoho „umět porazit“ a „umět porážet“, trvá to u nich nejdýl do čtvrtfinále, don´t feed the troll
no že je smáznem za tři body v suchým triku jsem nečekal, ale tohle taky ne aby nám pánové skákali po hlavě do střel, trpělivě šťourali pádlem pod bruslema a vono to stačilo, to mě trochu zklamalo …
no víc než ztráta bodů mě sere ta schopnost vypořádat se s buzerantským hokejem, kerej nás prostě čeká
B.: (#300466) a teď ještě tohle bíte je!
To začíná fakt dobře
ten Liberec to snad fakt chce posrat … no to sem zvědav, jak zareagujem
takže Křupani po dnešku asi na 10. fleku
Že tam brněnskej Varan jel jak na veřejným bruslení, to s Frankem souhlas, ale i kdyby ne, těžko by to dopadlo jinak … takže Erata ta bohorovnost soupeře nevyviňuje ani trochu … a tím na to seru, bíte syrečky!
Pche, oproti hysterii kolem Čihyho jsou tohle duševní lázně
Takhle můžeme v klidu obhajovat i „tvrdost“ á la McSorley, Brashear si měl prostě hlídat záda
No tak by viděl, jak mu rozjetej blázen míří loktem do xicht, to by si pomoh tohle není o tvrdosti, to je zákeřná prasárna
Honza: (#300391) no, znám akorát parking u Winstona Churchilla, jinak modrý peklo …
V Litoměřicích celkem nálož … Marcel zas gól
https://www.idnes.cz/…51_hokej_cig … "Každopádně už teď můžu říct, že tento zákrok na hlavu spadá do kategorie 5 až 10 zápasů,“ řekl šéf disciplinární komise Viktor Ujčík.
… za mě jednoznačně 10, dal mu cíleně loktem do hlavy, v rychlosti, to nemá s tvrdostí vůbec co dělat
"Nadšený tým domácích využil jednu ze svých šancí a vyhrál za tři body, což si myslím, že není vzhledem k vývoji utkání úplně spravedlivé.“
nespravedlivě jsme nedali gól, nespravedlivě nám svítí nula, nespravedlivě jsme získali howno … ten život je prostě ukrutná svině. A to se prej tihle blíží stylem práce NHL, jak podsouval nějakej nástěnkář ve Sportu Vrbatovi v rozhovoru …
jj, už se tý pražský Viktorce Plzeň nesmějte
NHL se v noci nehrála
napsal to ten Přerovan fakt výborně, když se chováš jako arogantní a pokryteckej diletant, je holt nebezpečí, že přijde někdo a napíše to s těma akademiema a extraligou juniorů je to absurdní, taková ta klasická česká obsese i titulů, statusů, funkcí … hlavně forma, na obsah sere pes
Přerov vrací úder https://hokejprerov.cz/clanek.asp?… … a teda VELMI dobře
Zabijácká pakáž
Losos: (#300139) proboha tohle udělá hráč jeho kalibru … tohle byl jasnej úmysl, prasárna jak bejk
kráso, tak dva body … kdo by to byl před pár tejdny řek, Čihy to dá
paráda … hm, když už je šance, proč nezkusit i ten první flek, Liberec ten los taky moc lehkej nemá
paráda ty vole, to je válec …
a Liberec prdí … mohlo by se to vo ten první flek ještě zdramatizovat, ať to neni nuda
tór! Tak Třinec úspěšně odpadá, vypadá to nejhůř na třetí flek …
pěkně ZLín
krása, bíte je!
hm, tak to Sparta asi to předkolo udělá … Litvínov má celkem brutální los, hrajou doma s náma, Brnem, Libercem, venku na Spartě a ve Vítkovicích …
Litvajz dostane desinu
krásnej šatňák
no těbůch …
Posláním tříletého bakalářského studia Animátor sportovních aktivit je připravit kvalifikované, vysokoškolsky vzdělané odborníky pro sportovní edukaci běžné populace všech věkových kategorií v jejich volnočasových sportovních aktivitách. Studující tohoto oboru získají praktickou a didaktickou orientaci v problematice organizování sportovních aktivit, osvěty v oblasti optimalizace životního stylu a základy sportovní přípravy spolu se základy společenskovědních a lékařskobiologických disciplín.
Absolvent bakalářského studia „Animátor sportovních aktivit“ je jako člen týmu schopen připravovat a pedagogicky správně realizovat pohybové programy pro různé populační skupiny. Jeho připravenost je podmíněna odbornými teoretickými i praktickými znalostmi kinantropologickými, biologickomedicínskými a společenskovědními, s dominantní orientací na motoriku člověka. Je fundovaným specialistou v oblasti pedagogického asistentství tělesné výchovy i sportovně orientovaného využívání volného času v mimoškolní výchově, v domovech dětí a mládeže, v klubech, rekreačních zařízeních a hotelech, v oblasti cestovního ruchu, ve zdravotnických zařízeních regeneračních centrech, fit centrech, apod. Jeho vzdělání je kompatibilní s obdobnými profesemi v rámci EU, takže díky jazykové připravenosti je schopen zastávat tuto funkci kdekoliv v zahraničí.
Ribisel: (#300035) asi už novináři všude vidí Gulaše
kafka: (#300033) tos viděl nejspíš dobře, byl tam
kafka: (#300030) ále, tak plís rudocha pozdravuj, trochu do něj porejpej, i když je mu to asi už u zádele bych měl přijet na poslední kolo, to by měl dorazit aj Hans …
