Navštivte také:
kafka: (#300022) nápodobně … když jí vidim, mam chuť jet do Bolky
krásná fotka – https://www.idnes.cz/…kej_tof/foto
Sturma: (#299991) to viš, dneska je na správnost citací docela tlak
kafka: (#299984) no někde myslim psali, že ani Řepka to sám dohromady nedal, ale kdo ví u těhle lidí nejde věřit ničemu
pro zajímavost, Uwe Křup:
Podobně, jako plzeňští Gulaš s Kovářem, kteří předevčírem proti
Zlínu sklízeli body po hrstech.
V jejich podání vypadá hokej jako zábava, že? Ale můžu vám říct, že
my se na ledě tolik nebavíme… (směje se)
kafka: (#299979) už mi u něj chybí jen pornoinzeráty na bejvalku
Machy? Policajtům neuteče, namlátí mu gólman … čo s takým chodbalistou
Jiricek: (#299969) nekupoval
Jj, prej Lev
Artur Dent: (#299933) Limbovi
za chvíli Péťa ohlásí „Viktorka, konečná, vystupovat!“
Ha, vrchní exorcista ucítil krev a dorazil
kafka: (#299878) ať si veme aspoň paruku
kafka: (#299876) sem v pohodě Vlasy chodí na sešitej fotbal dodnes
Takže máme v bráně slávistickýho kotelníka, to bude v klubovně mrzení
jo mimochodem, Guli vede co může, ale v +/- je v lize nejlepší Eberlí … nepřekvapivě
Ribisel: (#299815)
Ribisel: (#299812) uvidíme, Winnipeg neni měřítko Chicago teď taky blbě nehraje, i když nechat bod Detroitu
konec hlášení z planety Strakonice
pěkný, Milan vzdal Kovárnovi hold a poprávu, to byla fakt jedna větší ňamka než druhá, ty jeho pasy
Ribisel: (#299800) našlapaný je to slušně, už jsem ani nevěřil, že se Chicago zapojí dobře se to zamíchalo, Anaheim šel lehce do kytek, naopak se nahoru vyšvihli Buzzmeni … a dobrý je, že nahoře to nejsou žádný zázraky (Calgary, Winnipeg, San Jose), takže i to by bylo pak hratelný … žádná „ulítlá“ Tampa no příště Colorado, to bude jeden z klíčovej mačů …
No cukaly se, křidýlka ale povolily … a kdyby nebyl Winnipeg debil…
díky za reakce … takže troch píšem historii, teď už jen doufat, že se adaptujem na play-off hokej a něco smysluplnýho z toho kápne a cinkne
btw. marně vzpomínam, jestli v Plzni někdo dal pět fíků v jednom mači … Gulaš je prostě blázen, ten do týhle ligy vůbec nepatří, ale když už tu je, zaplaťStraka, že je v Plzni
a stvrdili jsme dneska šestku
Guli s KOvárnou ice-time pod 20 … ten Čihy to tu snad čte
Žid šťoural: (#299745) co kecáš, hrajem dobře
voni jim tu desítku fakt snad daj … no tak snad tohle vydrží co nejdýl, ale tolik náloží z naší straně v tak krátký době … to nepamatuju. Před měsícem a půl 11 Pardubicím, teď tohle, mezitím sedmička Litvajzu, osmička v Pardubicích, 5:1 ve Varech, 4:0 v Olomouci … hůstýý
tak Guli už je první ve střelcích i produktivitě, Guli na Hrad! a Čihy
Ale tak je zas pro Zlín dobrý, že dneska dostanou pořádnou facku, asi, to by se jim v pátek mohlo hodit … to musej dát
Jen čumím, to je válec jako prase
kafka: (#299672) tak dobrý, čtení Ti jde
Plzeň oslavuje příchod Pražáka
Je to Pražák a budete ho oslavovat
Pražák
kafka: (#299649) šijou do sebe krásně, radost pohledět a počíst
tuhle marxistickou nesnášenlivost si tu taky úspěšně pěstujeme a zalejváme, z Hradu i z podhradí
hm, ještě aby se i ti největší sparťani naučili, že sparťan se píše s malým „s“ … a plzeň jako pivo s malým „p“, btw. dokládat loajálnost počtem diváků je dobrý, ne každej, kdo jede vlakem, je fanoušek železnice
a navíc má smůlu, že je tak řežou rozhodčí … dneska uznali Olomouci tři góly, to musely bejt v kabině rozhodčích jatka
no tak to překonalo očekávání
chybí jim Pleky
