Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297360 | odpovědět | 3.2 17:53

no Půlič opravdu klid na fanouškovo nervy mmomentálně neni … tenhle zápas jsme si zkomplikovali sami, přizpůsobili jsme se sračkózní hře Sparty, která byla v první třetině na ručník. No a ta vytěžila z hovna bič, čímž se držela na dostřel … měla to bejt klidná výhra za tři body, škoda, ale dva rozhodně taky nejsou špatný. Jinak doufam, že nikoho v Plzni nenapadne dělat hokej jako na Spartě … tam si přijdu jak na předváděcí promo akci, kde je hokej v roli dárku zdarma       nominálně maj diváků hodně, reálně to nemálo z nich v podstatě nezajímá …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297227 | odpovědět | 3.2 12:58

v Praze je to úplně v cajku, ale na Karlovarsku se zastavil život https://chebsky.denik.cz/…0190203.html      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297188 | odpovědět | 3.2 09:00

To sou dneska kalamity, tady nestíhaj uklízet sníh, ve Winnipegu peří … a Chicago útočí na playoff      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297118 | odpovědět | 2.2 22:05

Petr_z_Chebu: (#297113) pěkný? Horor … i když tam je Branka Katič      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297109 | odpovědět | 2.2 21:09

Staráč je pivo zemanovských pajzlů, ostatní ho půjdu jen znouze      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297103 | odpovědět | 2.2 19:49

Mároš: (#297101) se mi ulevilo            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297102 | odpovědět | 2.2 19:48

Ribisel: (#297100) u něj to chápu, to je prevence a von ví za co       nefiltr S je to jediný co se dá, když už nic jinýho nemaj     

Bíte chátru!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297099 | odpovědět | 2.2 19:11

Mároš: (#297098) no jo, i u vojína Ryana, sem měkosrcdcatej      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297096 | odpovědět | 2.2 19:03

No když jsem tam viděl Kořku, Vlčáka, Mildu Voláka, Kučeru … tak mi regulérně vlhly voči, to je kus života … ale ten způsob, kterým sejmuli Kometu připomněl, že současnost taky rozhodně není špatná      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #297091 | odpovědět | 2.2 18:20

      teď v šenku nefiltr staráč, doma se chladí plzeň      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296949 | odpovědět | 1.2 22:38

dneska to bylo fakt dobrý, nenechali se řezat, jezdili … útok máme fakt výbornej, obrana … snad bude zdravá. Plekanec je na extraligový úrovni celkem zbytečnej hráč … když člověk kouká na něj a na Kovárnu, těžko k pochopení, že on NHL letos hrál, Kovárna ne      i když je tak min. o třídu vejš … jo a #23 je fantastickej      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296802 | odpovědět | 1.2 09:45

proč Mates? Ten hrál dost, a na všech možných postech      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296800 | odpovědět | 1.2 09:33

Tak někdo z nich určitě skončí, tak je to evidentně postavený      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296795 | odpovědět | 1.2 09:12

jak jsem viděl „Prostějov“, čekal jsem Divocha       Nouza zér gůd, obránci taky gůd …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296785 | odpovědět | 1.2 07:41

no nic, tak se jede dneska na hokej      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296703 | odpovědět | 31.1 13:27

kafka: (#296698) no je možný, že tam byl někdo jinej než Jones, ale Morava si to tam prostál určitě      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296697 | odpovědět | 31.1 13:21

no za návrat Moravy jsem rád, ale furt ho vidim u tý akce Erata ve 3. mači v Brně, jak tam stáli s Jonesem jak dva pičusové       ale gůd, posila to bude …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296685 | odpovědět | 31.1 08:00

zrovna v TV lidi poučovali, co se děje s tělem při teplotě pod –32 stupňů … už se ani netřeseš, páč svaly ztuhly, mluvíš jak ajzboňák, páč huba taky ztuhla … prostě pořádna „zyma“      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296655 | odpovědět | 30.1 22:23

tak dneska to nevyšlo, viděl sem hovno, ale obecně … těch chlapů „do války“ mi letos v týmu přijde celkem dost, mohli bychom vobstát líp než loni. Pátek taky napoví, Kometa už určitě nasadí ten svůj PO-hokej … nějak bude, přinejhorším to poserem ve čtvrtfinále a bude klid na práci           

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296587 | odpovědět | 30.1 20:11

To je škoda, nějakej bod jsme u těch bílejch zmrdů mohli udělat      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296577 | odpovědět | 30.1 19:59

hm      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296545 | odpovědět | 30.1 19:27

Žid šťoural: (#296542) aspoň můžeš sledovat hokej      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296541 | odpovědět | 30.1 19:25

nenecháme se řezat, gůd      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296504 | odpovědět | 30.1 16:29

kafka: (#296503) vobčas to tak vypadá       ale smrdí to v kanclu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296502 | odpovědět | 30.1 16:24

Ribisel: (#296501) fůru      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296500 | odpovědět | 30.1 15:50

Borec: (#296498) no ukazovali teploty u nějakýho jezera v Minnesotě, fakt –50 …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296494 | odpovědět | 30.1 15:39

Jiricek: (#296474) no dneska sem koukal na CNN, v Austrálii plus pade, v Minnesotě –50 … hustý

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296454 | odpovědět | 30.1 12:06

Petr_z_Chebu: (#296446) áha, díky … tak se bude tisknout …

MOrava supr! Ty vole, my bychom snad mohli letos něco dokázat      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296440 | odpovědět | 30.1 11:30

kafka: (#296438) no vidiš, nějak se domluvíme     

btw. jestli můžu ještě zasvěcený dotaz, je nutný to tisknout nebo stačí ten kód ukázat turniketu na mobilu? Díky      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296434 | odpovědět | 30.1 11:08

kafka: (#296431) Tě odlákám na nějaký žrádlo a piffko, na to zabereš      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296425 | odpovědět | 30.1 10:08

kafka: (#296424) hned u klandru stojí takovej prďola, ho vyšťouchnu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296423 | odpovědět | 30.1 09:54

tak už mam lupen, na stojáka ke kafkovi … to bude zážitek      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296416 | odpovědět | 30.1 09:13

luky.kt: (#296415) díky! Supr

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296403 | odpovědět | 30.1 06:39

luky.kt: (#296402) hm, tam je asi ještě větší mráz než v Illinois a Minnesotě … zrovna šla na CNN předpověď, neuvěřitelný teploty     

hele úplně debilní dotaz, uvědomil sem si, že na ten pátek asi potřebuju lístek      je to furt tak, že ho můžu koupit online a do 24 hodin někde vyzvednout? Sem línej hledat a tady to určitě všichni ví, kromě mě      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296367 | odpovědět | 29.1 21:52

https://www.youtube.com/watch?…

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296359 | odpovědět | 29.1 21:40

luky.kt: (#296358) učenlivej a talentovanej kluk      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296350 | odpovědět | 29.1 20:20

krásně, navzdory zapšklým ajzboňákům      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296335 | odpovědět | 29.1 18:59

Vary!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296326 | odpovědět | 29.1 18:19

Dobře Vary

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #296216 | odpovědět | 29.1 11:36

Harry LS: (#296175) jasně, dřív nebo pozdějc to přijde a vzhledem k ekonomickýmu přehřátí tý naší kotliny to může bejt tvrdý … uvidíme


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace