Navštivte také:
kafka: (#294133) no to je dost nevídaný numero … asi ta kvalita ligy na to, že jsme prošli krizí, netrénuje nás Joel Quenneville, nemáme v obraně šest Kudročů, je to postavení velmi dobrý … čtyřku máme na dosah ruky, klidně můžeme zaútočit na ouplnej vrchol
Jiricek: (#294127) dovolil sem si pár fakt, sorry
luky: aha, dík … už to pod pleší selhává
Sturma: (#294125) ani nevim, jestli někdy někdo v Plzni z obránců dal hattrick v soutěžním mači … nepamatuju
hm, jsme nejvíc bodující tým na hřištích soupeřů, druhá nejlepší obrana, druhej nejlepší gólman … čtvrtej nejlepší útok, Kovárna má druhej největší ice-time na zápas btw. Connor měl včera ice-time 26:18, ten kluk de dobře nahoru …
neboj, za chvíli pudu bejt kritickej je nutný, jen u toho neztratit veškerou soudnost … jdu si užít Pepika Hnátka a výhru 4:0
Frankenstein: (#293975) muck
„nedalo dívat“ je subjektivní dojem, ani na NHL se někdy „nedá dívat“ … často umlácená nahazovaná, jen s šikovnejma hráčem, ve větší rychlosti, ale pokud vod toho čekáš kombinace do kuchyně, seš zklamanej …
Frankenstein: (#293971) panejo, jak to bude vypadat, až Ti to nebude fuk
co to tu je kurwa za herezi, na výhru Plzně se dá vždycky dívat, VŽDYCKY! Ideologický oddělení je zjevně kozel zahradníkem
Kindlovi tu první lajnu přeju … polokoně jsou v dobrý agónii bíte syrečky!
urá!
no zatim jsme toho moc nepředvedli …
to bylo laciný https://ceskokrumlovsky.denik.cz/…0190109.html
Kvůli sněhové kalamitě nejezdily vlaky na šumavské trati mezi Vyšším Brodem a Lipnem nad Vltavou, nahradil je autobus. Ráno zde odstraňovali spadlé stromy. https://www.blesk.cz/…istupny.html
vlaky stojí, autobusy jedou
hlavně ať u tratě nehlídá migranty nějakej volič SPD
kafka: (#293569) no prohra doma s předposledním by je mohla možná rozhodit
aha, tak už čtu, že nebude https://plzensky.denik.cz/…0190110.html
bíte Bouli! Co ten Jakub Kindl, už konečně bude? … dneska sou docela pikantní mače, Sparta-Zlín (Sedláček-Kašík), a v Pardubicích bude veselo jestli nevyhrajou, to asi někdo poletí woknem
a přesto tam ty brankáři furt lezou a plní si svůj dětskej sen chytat za Spartu
kafka: (#293497) pěknej závěr, to snad bylo víc lidí i v sousedním bazénu
kafka: (#293492) tam nic neni, tam ani smrt nebere
kafka: (#293490) tak Jarůšek na Spartě končí, ne? Někdej sem zahlíd … Pecha bych vzal a tajně ho odvez … třeba na Kladno
kafka: (#293434) to je možný no … jen bejt v jejich kůži, nemyslel bych si, že sezóna je zachráněná … na Chomutov maj 12 bodů a o zápas víc … to zas neni tak tlustej polštář nehrajou sice špatně, ale i právě díky gólmanovi … no nevim, známe tyhle věci. Šli do toho, jejich byznys, ale zadělali si imho na pěknou klepačku, Kašík v současnosti žádná zeď neni. Vsetín cup a barage budou zas zajímací
je dobrej střelec 0:4 s Porubou, ty vole … zrovna tu Porubu jsem viděl na Slavii, úroveň 1. ligy musí bejt asi dost žalostná …
no ty bláho, takže Sparta fakt nakonec zabila dalšího gólmana, a to si v létě vrněli ale teda Zlín imho ve svý pozci dost riskuje … Sedláček je hodně držel
Rozmazlená litvínovská mládež
Hm, tak Miroslav Svoboda se vrací do Evropy
hm, tak to bude Connor makačku, tohle votočit
A Krno vede, začínáme se pevnějc usazovat v šestce, aniž bychom hráli extraligovej mač
tak dnesak to votáčí pro změnu Konor!
Němec. Kovář, Gulaš – Straka, Kodýtek, Eberle – Kindl, Kracík, Čerešňák – Kantner, Preisinger, Indrák … o proč to nezkusit
přesně, Guli už nounejm nebyl, velmi výrazně už v Budkách převyšoval všechny ostatní … jeho přestup byl tenkrát pro mě totální šok
Honza: (#293279) no táhnout by ho to tam mohlo, ale … má podepsáno i na příští rok a přestoupil k nám, když ještě hráli v lize … ale riziko to do budoucna je, to je jasný
tyrion: (#293275) to jo, Chomutov je může přeskočit, ale v konkurenci prvoligových týmů Vary imho hravě obstojí … jestli teda něco nechytnou
tyrion: (#293272) jj … no kdyby se jim náhodou „povedlo“ jít níž, bral bych všema dvaceti toho Beránka ale téměř jistě nepudou, jestli nechytnou nějakej totální herní průjem …
tyrion: (#293270) přesně tak! Mně by taky nechyběli, říkaj si o to dlouho, jejich zázemí je čímž dál větší humus, klidně je vyměnim za někoho z první ligy … Budky, Jihlava, i to Kladno … před dvěma lety byli v ZČ opravdu suverénně nejhorší, letos se ta jejich krize zdá ještě hlubší, jak na hřišti, tak v kanclech … až jak řikáš – je to z jejich strany ostudný. Navíc před dvěma lety mi přišlo, že to berou jako nějaký dno, zmátořili se s tím, že bude líp ANO, a je hůř … to je na psychiku taky bomba, neni tam vidět cesta ven. Pro mě jasnej favorit na sestup … jinak proti Varům letos nemám vůbec nic, naopak je mi jejich hra sympatická
Ribisel: (#293267) a to neni situaci v Pardubicích určitě detailně zná, takže jeho odmítnutí je asi další známka toho, jak moc v prdeli to tam je … sem na ně v baráži zvědav, snad to prvoligisti neposerou
tak Pospec jim na to hodil bobek, i Hašek … https://www.idnes.cz/…e-zpravy_skn … když to tak čtu, slušnej rozklad, volnej pád
Žid šťoural: (#293218) to by byl krásný nový svět, byla by to ryzí a upřímná nenávist! ale tomu scénáři ňák nevěřim …
