Navštivte také:
Borec: (#290814) jj, nemůžu říct, že by mi to vadilo, kdyby šli dolů btw. pětkrát za sebou bouchly Vítkovice … sračka putuje napříč hroudou, snad ji my máme za sebou
a hele, Perníkáři si střelili jubilejní 10. prohru v řadě, získali během toho 2 body … my jsme dodali polovinu ale jinak dobrá sračka, jen ať špuntujou …
gůd, že klíčoví plejeři už nehrajou ty hrůzný ice-timy co loni
7schod: (#290783) taky sem skromnej, takže pod sebe musíme stlačit i Kradec Olomouci dech dojde, takže na hoře nějakej flek bude
no už ta tabulka vypadá opticky líp, reálně bychom měli bejt v šestce, pokud z dvou dohrávek vytěžíme aspoň dva body …
no ták, supr! Mašina se snad rozjíždí
Trápí se, ale dneska to zlomí!
Sturma: (#290754) to už by Vary prděly drei zu nic
Kovárna v útoku, supr!
řikam to furt, zůstane tu celou sezónu … s Gulašem a Kovářem budu náročnej, Čihy!
Bowman konečně přišel na to, že obrana je průser … tak to asi odsere i Rutta
no jo, celej život holá řiť …
Gulaš-Kovář, to zní supr … přes tuhle obranou dvojici nikdo neprojde
No uff, aspon tak … Kovarna viteznej fik a priste jasne tri body
Min. bod ztracenej
tady je rozhovor s Kovárnou bez přepisu novinářů … https://www.facebook.com/…90147920718/ … zní mi to tam ještě silnějc, že zůstane do konce sezóny … bíte ropáky!
a prcli, dneska jsem tu výhru Spartě i přál
do Varů
Kovárna – https://hokej.idnes.cz/…-/hokej.aspx?… … podle mě si ho užijeme celou sezónu
máme nahráno z minulejch sezón, vy máte howno
a jejda, tiskoffka Budek bude asi dneska zase šťavnatá
nejdřív relaxačka a team-building na Čapáku, pak báza na Krymu a poté soustředění ve Švajcu
Artur Dent: (#290404) jj, asi jako guru pardubickýho vedení dohlídne na to, aby v týhle zemi politici nekradli
kafka: (#290403) halt veřejnej podnik řízenej ANO
Chudák Čihy, už ho dokonce přejmenovali na Jiřího https://hokej.idnes.cz/…-/hokej.aspx?…
Borec: (#290379) no, jestli nechce do Ruska, tak to tak asi vypadá … vsadim lakýrky, že tu zůstane celou sezónu
no na NHL bych to moc neviděl … NHL je čím dál větší honěná, Kovárna nejrychlejší bruslař neni, neni ani už nejmladší, moc trumfů v rukou nemá, měl to asi zkusit dřív …
jj, nebo regulérnost soutěže kam ty lidi na to choděj … když někdo vodejde uprostřed sezóny, tak je regulérnost v řiti a asi by se měl celej ročník zrušit
hlavně aby mu z Ameriky přiletěly včas betony a lapačka ale supr, věřim, že zůstane na celou sezónu …
Supr skoda, ze ten dojem kali ty ligovy prusery
kafka: (#290245) já ne, běžně trenéři říkaj „musím pracovat s tím, co mám“ … viz posledně Prospal, Růžička to často používal … to je jen diplomačtěji řečeno „mám tu samý dřeváky, proto hrajeme takovou tužku“ … nesouhlasim s timhle přístupem, ale Hořák v tom žádná výjimka neni
kafka: (#290243) no v tom zas tak velkej rozdíl nevidim, furt házíš vinu na jednoho kluka … dodnes to Marka Sýkoru (nevěřícně) slyšim říkat „Zápas rozhodla chyba, říkejme jí třeba "Cartelliho“, … "
B.: (#290237) tak někdo s ním určitě problém má, Dvořka už je někde v politice, pokud ještě … tam leda že by nám to uškodilo politicky na hráče uměl hodit prohru i Marek Sýkora … i když samozřejmě výjimečně.
Jiricek: (#290189) jasně, všema deseti! Jen jsem zaslech … že nechtěl kdo ví, co všechno v tom je
Honza: (#290185) to mě zkoušíš? já od toho placenej nejsem
Honza: (#290177) no pokud je mi známo, existovala teoretická možnost příchodu takovýho Hořavy … btw. nemluvim o „teď“, ale obecně …
Dědek s trenéram experimentuje furt, snad jediná věc, kerá mi u něj hejbe nervem … asi hledá někoho „podhodnocenýho“, kdo nebude tolik stát a přitom má kvality extraligovýho trenéra … ale upřímně, nevidim kromě Razýma jedinýho … žádnej z těch minulých nikde v extralize hlavního kouče nedělá (pokud se nemejlim) … tady bych se nebál jít po dražším zboží, pokud bude „ono samo“ chtít …
no jo, budiž … třeba se vostatní konečně hecnou, když jim bude chybět klíčovej plejer
Honza: (#290057) to jo, jen bychom se neměli přesvědčovat, že za tímhle rozpoložením je smůla, špatný postavení planet nebo bouřka v Burkina Faso …
no tu situaci jsem už neviděl, ale určitě nám to neprohrála, imho se to zlomilo v 5 na 3, kterou sehráli prostě katastrofálně … např. napálit při 5 na 3 prvního kreténa je jak namazat soupeři do brejku
