Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284232 | odpovědět | 18.10 20:47

no hlavně se dneska vrací Chicagu Crawford, Arizona bude bita jak anaheimský žito!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284230 | odpovědět | 18.10 20:46

až tam Zeman nebude, už se ty mohutný davy na hranicích nezastaví     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284226 | odpovědět | 18.10 20:34

Inženýrská odysea     

Soukup: „pane inženýre, je to možné?“ Ing. Zeman: „Je to možné.“ Soukup: „A víte, o čem hovořím“ Ing. Zeman: „Ne.“

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284217 | odpovědět | 18.10 17:59

pěkný čtení, hned bych na fotbal vyrazil       https://isport.blesk.cz/…trachem.html

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284197 | odpovědět | 18.10 12:55

Frankenstein: (#284193) tak mi to neřikej wole       koukni na Breaking bad, nic lepšího jsem v životě neviděl …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284192 | odpovědět | 18.10 12:38

Mároš: tak jsem rozkoukal ty Vikingy, rozhodně velmi dobrý      překvapilo mě v titulcích jméno Vladimír Kulich … https://www.csfd.cz/…imir-kulich/ … toho bych v noci v parku potkat nechtěl     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284155 | odpovědět | 17.10 23:12

      no jo, taky sem dal přes zadní vokno monstr nápis, jako správnej vlasteneckej gangsta … „Ortel = Láďa Hruška český hudby a hrdina hnědých duší“      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284052 | odpovědět | 16.10 13:33

https://domaci.ihned.cz/…rika-novotny?…       od času asi 17:30 mluví o Barrandovu, pro kterej pracoval, výborný      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284043 | odpovědět | 16.10 11:19

no pokud tak Plzni chceš řikat      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284040 | odpovědět | 16.10 11:14

     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284038 | odpovědět | 16.10 11:12

no jo, howno ví …      hrál t.č. za Anaheim, což to z velký části taky vysvětluje            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284036 | odpovědět | 16.10 11:05

Ribisel: (#284035) zatim      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284034 | odpovědět | 16.10 11:02

to je čistočistá pravda, nic jinýho bych z huby nevypustil       tak schválně, jeden příklad … kdo se vysral na Plzeň, která na něj zuřivě sháněla prachy, který požadoval, a nakonec je i sehnala? A von se na Plzeň stejně vysral       se ukažte, sklerotici …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284029 | odpovědět | 16.10 10:44

i Plzeňáci Plzeň zradili      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284027 | odpovědět | 16.10 10:32

https://hokej.idnes.cz/…-/hokej.aspx?… … sem netušil, že Chalupa je z Prahy      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284008 | odpovědět | 16.10 05:58

tři Češi v týmu, to je moc      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #284006 | odpovědět | 16.10 05:40

jinými slovy „sem seriálovej dřevák“, proto kopu jen vykopávky      

Vikingové vypadaj Gut

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283997 | odpovědět | 15.10 21:19

nedostatek muslimů donutil Miloše vytáhnout z klobouku cikány      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283994 | odpovědět | 15.10 20:37

Frankenstein: (#283993) jj, Bosna, nebo chorvatskej Jasenovac za 2. světový, to jsou hodně blízký (geograficky) vobrazy totálního nelidskýho řeznictví … no tak snad rači vo tom hokeji … bíte to fšecko      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283992 | odpovědět | 15.10 20:10

Frankenstein: (#283991) jako tohle?      https://en.wikipedia.org/…Lai_Massacre … ale jo, to si umim bohužel dobře představit, Honzák tuhle taky s ledovým klidem tvrdil, že 30 %(?) lidí, který potkáváš na ulici, by tě byli schopný v klidu a chladnokrevně zabít, za „jiných“ okolnostech … zrovna jsem zhltnul Luciferův efekt … no, sice některý tvrděj, že Zimbardo svůj pokus „cinknul“, ale na pointě to imho vůbec nic nemění … ta slupka je tenká, to máš recht

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283990 | odpovědět | 15.10 19:46

Frankenstein: (#283987) no nevim, SLA Marshall to popsal celkem barvitě – https://www.amazon.com/…p/0806132809 … a pokud je mi známo, US Army to dementovala ve stylu, že jeho čísla jsou nadsazený, že to je jen 50 %      btw. ten díl v Black Mirror se jmenuje taky „Men Against Fire“ … každopádně i kdyby to bylo 20 %, nebo 10 % … furt je to pro armádu nepříjemný, navíc pokud by to bylo takhle jednoduchý, zásoba vojáků se hodně rozroste (psychologicky s nima pracovat je přece jen náročný na čas     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283985 | odpovědět | 15.10 19:13

Frankenstein: (#283981) jasný, tam je to dohnaný i dál, o vojácích s čipem v palici, díky kterýmu viděli protivníka jako netvora … takže neměli žádnej problém postřílet rodinu, ten byl děsivej. I to, že to jde, že se tim armády dlouhodobě zabejvaj, protože vysoký procento vojáků střílelo v konfliktech „do luftu“. Díl o společenských kreditech, umělejch včelách … stojí to za to

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283980 | odpovědět | 15.10 18:39

Frankenstein: (#283977) majora a Nemocnici mam samo taky sjetý, Nemocnici několikrát       tohle je o zneužitelnost současných technologií, žádný vymejšlení „co by šlo“, ale vesměs „co už jde“ a jak se to dá využít, resp. zneužít … to by Tě fakt mohlo oslovit, já po tom málem zrušil facebook      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283975 | odpovědět | 15.10 18:09

Frankenstein: (#283968) zkus třeba ten Black Mirror, to by se Ti mělo líbit i námětem      jednotlivý příběhy, na sebe to nenavazuje … https://www.csfd.cz/…dlo/prehled/ … krásná britská angličtina k tomu, fakt to stojí za to

Mároš:      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283967 | odpovědět | 15.10 17:26

nevíte vo čem mluvíte, piňďově      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283959 | odpovědět | 15.10 16:15

tak to je ještě větší závist      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283957 | odpovědět | 15.10 16:10

Mároš: (#283956) no, to si člověk na Netflixu taky naplno uvědomí … a přitom jsou tu na to tak pyšný     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283955 | odpovědět | 15.10 15:50

Jiricek: (#283954) poslední díl je supr, hlavně ten úplnej konec mě dostal … bude tam Chuck, závidim, žes to ještě neviděl      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283953 | odpovědět | 15.10 15:28

Jiricek: (#283952) jasně, viděl sem to hned      teď to bude dlouhá čekačka … ale celkově mi ta série nepřišla tak vymazlená jako předchozí, ale ten konec to zachránil     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283950 | odpovědět | 15.10 15:18

kafka: (#283948) tak naštěstí seriálů jsou takový kvanta, že si každej něco vybere      fakt zlatej věk „sérošů“     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283949 | odpovědět | 15.10 15:16

Mároš: (#283944)       rozumim … mně úplně nadchly Breaking bad a BCS, Gilligan je génius … Netflix je úžasná věc, pustíš si co chceš, když chceš, a stojí to v podstatě pakatel … snad to v Evropě moc nezprasí … btw. už teď mi tam pár americkejch seriálů chybí, třeba Frasier …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283943 | odpovědět | 15.10 15:01

Mároš: (#283939) tak fajn, že bych nejdřív přečet ten referát?      anžto sem odboural večerní televizi, času bylo relativně dost      sjel jsem za poslední rok Breaking Bad, Better Call Saul, 100, Black Mirror, Dexter jsem si zopák některý série … co frčí u vás doma?      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283927 | odpovědět | 15.10 14:13

Frankenstein: (#283919) taky pěknej kousek, v tý trilogii se mi líbil ten pirát      

tyrion: jj, mně Hradec překvapil … hrál výborně dozadu, má tam nějaký šikovný neznámce (jak říkaj policajti, když nikoho nenajdou      ) …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283918 | odpovědět | 15.10 13:08

Frankenstein: (#283914) žid mi doporučoval Přátele, že prej v tom máte hlavní role      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283913 | odpovědět | 15.10 12:58

Frankenstein: (#283912) supr, díky … tak to prubnu      mam několik adeptů, ale tohle jsou zásadní rozhodnutí!      tak dávám na doporučení lidi s vkusem      i když, zkusil jsem na doporučení House of Cards, ale mě to prostě nudilo k smrti …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283911 | odpovědět | 15.10 12:52

Frankenstein: (#283907) fakt to stojí za to? Slyšim na to samou chválu a můj favorit na Netflixu má teď rok pauzu, tak hledam zábavu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283902 | odpovědět | 15.10 12:27

Jiricek: (#283891) tak to je neuvěřitelný, hlavně teda ten nájezd …       to už snad z hlediska zdravýho rozumu dá … rozum, že neměli jet znova       jinak teda unikátní chyba střídačky, asi jazyková bariéra bo co …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283899 | odpovědět | 15.10 12:17

souhlas, Guliho reakce byla supr, prostě tohle si soupeř nesmí dovolovat … btw. tam tušim vletěl i Kodýtek, to klobouk dolů       Guli je klíčovej hráč, nepostradatelnej frajer, pokud netleská rozhodčím nad hlavou nebo podobný ptákoviny, tak ok … bránit se prasárně je nutný. Na nájezdy máme další haldu frajerů …

tyrion: no nám tam pustili neoddiskutovatelně faul Nedorosta, kerej forčekoval puk na zadní manťák a trefil frajera pádlem do xichtu … žádná „Nečasovina“, trefil to natvrdo … čtyři lidi si toho nevšimli, pro nás bohudík „ti správní“       ale o něčem to svědčí … ze strany pruhovanců to byla velká slabota

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283898 | odpovědět | 15.10 12:04

ve středu od 17:00

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #283885 | odpovědět | 15.10 09:59

nevšim      


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace