Navštivte také:
závist je blbá věc, dá se s tím žít?
kafka: (#281650) no s tímhle jménem by rozhodně zapad Praha je proti New Yorku vesnice, něco jako Toužim vůči Praze
https://hokej.idnes.cz/…ax-/nhl.aspx?… … Kovárna … btw. syn Theodor, co je tohle kurwa za módu, „ozvláštňovat“ děti exotickejma jménama
Honza: (#281621) a projel?
třešňovice se jen rozplývala ráno jsem viděl i za roh
Elephant: (#281595) no samozřejmě koncesionářský poplatky by měly bejt zrušený, ale jestli si myslíš, že Číňani zachraňovali Barrandov z lásky k pokleslý produkci, tak to asi ne …
Sturma: (#281591) hele když Ti nevadí, že systematicky(!) lže a manipuluje s fakty, tak ho hltej, mně to je fuk
Ten je schopnej tak perfektně vyřešit, aby všichni hráči měli zelený tkaničky, červený trencle a stáli v zástupu … a tim to hasne
hm, hezky Bukač … ten asi do Jardovo hokejový rodiny patřit nebude
jo a dneska sem ve školce potkal jednoho tatíka v mikině s indiánem, Praha je holt základna pilsfanoušků
Sturma: (#281553) ne, díky … rači koukat do kamen nic se mi nehroutí, koukal jsem na to asi pět minut, řek tam tolik zjevných hovadin o dětech, školkách, svatbách (a zkušeně moderátorský mířil na Prahu a ptal se na to Čunka ), že sledovat člověka s tak obludnou neschopností pracovat s fakty je čistá ztráta času to trollingem fakt nezměníš …
furt stejnej traged moderovat neumi a vymejsli si nesmysly, aby mel „senza tema“ … no pustil sem si ho jakej teda udelal progreees, howno
my ty beky taky malý nemáme, pět nejvyšších má průměr 189 a všichni patřej do základu (Allen, Čerešňák, Jones, Vráblík, Kindl) … jen to prostě musej řezat, až budou cáry dresů lítat
Frankenstein: (#281515) tak zase v Číně mi to třeba zvedne sociální kredity, to se jednou může hodit
hmm, tak až mu dáte skokana roku v nějaký skvělý anketě, tak se na něj teda zase podívam
ok, Ty si na něj odborník, čihofóbe
Frankenstein: (#281502) jen ocenění kvality textu
běháš po hranicích s husitskou vlajkou a hlídáš? dělaj se studený noce, pozor
pěkná souku3,14čovina
Tin: (#281467) tak to nevim, Hofmann Personal zatim vidim mezi byznys partnery, teď se teda asi stává ofiko … (?)
erik77: (#281463) chápu to teda tak, že to neni novej sponzor, „jen“ se posunul do jiný/vyšší kategorie sponzorů …
kafka: (#281462) jo? to je taky démon
Sturma: (#281419) a v čem?
kafka: (#281412) to je pro hladší průběh adaptace
nejhorší ekonomická predikce ever „SSSR dožene USA“ … https://utopiayouarestandinginit.com/…ith-the-usa/ …
Rusko je zaostalá vymírající země, která nezkrachovala jen díky tomu, že umí jako kdejakej křovák vytáhnout něco ze země
Hráči jeho „bouřku“ vzali. „Láďa je emotivní člověk, hodně to prožívá.
správně Láďo, nenech na nich nit suchou
kafka: (#281401) musí vstřebat kulturní šok
kafka: (#281393) Jones už připlul https://hokej.idnes.cz/…-/hokej.aspx?…
kafka: (#281386) Tvoje škoda
btw. Sklenička ještě v přípravě nehrál, co? Tipuju to na aspoň jeden návrat …
kafka: (#281384) jakože Ty už bys byl ve špitále?
kafka: (#281382) hele já si nenechavě koštnul už když jsem vylejzal z auta do fabriky a ty vaše kydy tu furt vidim, vostře
kafka: (#281379) no nepovídej
Ribisel: (#281376) prověřejnej palič, jako Kantner
pánové, já si na vás večer vzpomenu, jak někde do sebe tlačíte se sebezapřením kontušovku … víc pro vás neudělam
jj, lihová aférka jasně ukázala, kdo pije na co přijde
Pražáci včera dostali 5 litrů třešňovice z vlastní zahrádky a těšej se na večer
Ribisel: (#281365) protě dobrej trénink, na Moravě vypijou všecko co teče kolem, holt jsou odolný
https://ostrava.idnes.cz/…-zpravy.aspx?… … tak to je frajer, vyrazit na houby a skončit s 8,8 promile pod kůží a přežít, to je majstrštyk
