Navštivte také:
Elephant: (#280009) konečně moderní celoplošnej nátlakovej hokej, ten rukopis je znát
a příště Krno! Rychle popravit a pak to dohrát, mně se to tahle geniální trenérská taktika líbí
Čihy je prostě člověk pro hokejovou budoucnost paráda, Zikmund nulu … co víc si přát, bíte to i dál!
Čihy drtí Pešiho
je suis Jurík
kdo se chová podle pravidel, nemá se čeho bát se v tom plácaj, vymejšlej píčoviny a chaos … co jako dosáhli? „Zabili“ trenéra, mladý kluky učej si zvykat a soustředit se na nesmysly, … a pak se budou divit, že vocaď utíkaj
Ribisel: (#279912) Robert asi jo, ten ví kudy běží zajíc a běhá za nim
Koštuřík se nebál šlápnout do lejna https://isport.blesk.cz/…-tresty.html
Elephant: (#279871) ho neobhajuju muslim slavící Silvestra je dobrej
Praha Moskvy je, chováme tu největšího ruskýho švába žijícího mimo Rusko
Harry LS: (#279867) tipuju, že to budou nesmyslně bránit, než to zruší … a než hokejoví Cwachové vymyslí další převratnou změnu
vraťme Cheb Německu
Žid šťoural: (#279863) karma!
https://isport.blesk.cz/…lne-gol.html … takže oni motivujou kluby svejma nesmyslnejma pravidlama dělat takovýhle píčoviny, tak jí samozřejmě někdo udělá, a voni mu daj takovejhle flastr … gratulki na svaz!
bíte Liberec! A na Cheb hoďte deku
„Stane se, že si lidé zakřičí jako v Česku, kde máme klasickou pruhovanou svini.“ to je dobrej rozhovor …
vypadá jak jeden z nich, jen trochu větší
asi trefil Cheb
to by si netrouf
moderní trenéřina bude mít zejtra sraz v Plzni, to bude někde mrzení
kdo v plzeňským klubu, je Plzeňák … https://img.grada.cz/…00_0_fit.jpg
kafka: (#279782) to je jenom taková ta goebbelsovská taktika nálepky v současnosti to úspěšně přebírá fůra lidí
https://cs.wikipedia.org/…%ADho_hokeje#…(z%C3%A1kladn%C3%AD_%C4%8D%C3%A1st_+_play_off_+_o_um%C3%ADst%C4%9Bn%C3%AD_+_bar%C3%A1%C5%BE) … Krtek bude přeskakovat
Do čtvrtý lajny
fakt? To tak rychle uznali, že to byla kravina? Příště víc myslet …
Harry LS: (#279704) díky ty škodovácký dresy vypadaj hodně dobře
kafka: (#279702) nepoučitelnej
no fotečka by byla fajn
no tak snad to do extraligy stihne
hele a co byste chtěli za urostlejší hráče? Samý Mrázky? souhlas s kafkou, ti nově příchozí jsou celkově vzato urostlí dost …
Dědek to posral s výběrem trenéra, to tu sami tvrdíte celou dobu jen ste kolem tý horký kaše uběhli maratón no nic, sem zvědav na tiskoffku
Takže loni trénoval/koučoval Dědek, hotovo
Klub nefunguje!
no ráno tam tutově byla, teď je tam na zejtra od 11:00 http://www.onlajny.com/…12/id/250169
kafka: (#279581) jo člověk si musí dát bacha, kam a co strká
kafka: (#279577) že by si ty milióny dolarů odpracoval hokejem?
no já sem zvědavej na nějakou info o Jonesovi … esli bude
Borec: no jo, naštěstí ta naše klika byla větší
no i představa, že se hráč musí zlepšovat rok od roku je taky trochu zcestná … někdo se zlepší skokově, např. Vampola, Důras, Paroulek … záleží taky, jak se zlepšili v minulosti, Indrák a Stach už imho dost velkej skok udělali
no von ten Dědek taky do tý Sparty úplně galakticky daleko neměl jako mladej šušeň jsem to hrozně prožíval, „odchovanec se přece nemůže vrátit jinam“, dneska je jen pár hráčů, u kterých by mě to vyloženě mrzelo … Jeřáb, Kovárna …
V klubu, kde včera již znamená zítra
kdy ti kluci mohli bejt, kdyby Plzeň trénoval Pišta Hufnágl!
