Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273580 | odpovědět | 25.6 21:48

za prasárnu, měl dostat červenou      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273578 | odpovědět | 25.6 21:40

fuj to byla prasárna

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273575 | odpovědět | 25.6 21:09

upad

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273547 | odpovědět | 25.6 14:57

kafka: (#273545) si tak …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273546 | odpovědět | 25.6 14:56

Honza: (#273544) skoro každej potentát si staví pomník, tak Král si postavil tenhle … kdyby mi měl papalášismus trhat žíly, už jsem mrtvej. Mně se taky nelíbí, ale víc je mi to fuk …       jsou důležitější věci, i v hokeji … to je jako když Zeman pálí trenky a Babiš mezitím ovládne ČEZ

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273540 | odpovědět | 25.6 14:04

Chorvati jim zatlačili voči     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273532 | odpovědět | 25.6 12:52

https://hokej.idnes.cz/…zentace.aspx?… … hm, asi sem jeden z mála, komu je to u řitě       všude možně po světě svazy mají svoje loga, neni kolem toho takovej povyk … jestli je to povedený nebo ne, v tom se nikdy nejde zavděčit

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273506 | odpovědět | 25.6 10:17

No co, dotací je málo, svaz z něčeho taky potřebuje žít      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273496 | odpovědět | 24.6 21:35

na tribunách to vypadá jak u Babiše na polích, tam musí mít snad každej Kolumbijčan příbuznýho … a Pšoncí jedou dom

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273479 | odpovědět | 24.6 14:41

Hn, tak třeba z Anglie konečně něco smysluplnýho vypadne …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273475 | odpovědět | 24.6 07:30

nakresli čáru, vytvoř národ       úřednickej konstrukt jak ovládat lidi … nic víc, akorát kvůli tomu milióny zařvaly      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273447 | odpovědět | 23.6 21:54

tohle teda neskutečně posrali, nechat si tam fouknout takovej fík …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273444 | odpovědět | 23.6 21:52

no to mi poser … to sou klikaři     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273443 | odpovědět | 23.6 21:46

Sbohem, Nemetsko     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273437 | odpovědět | 23.6 21:06

ty bláho, taková haluz      se mu to odrazilo vod kulí nebo jak …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273424 | odpovědět | 23.6 20:32

někdo/kdekdo ve FIFA teď tiše umřel      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273418 | odpovědět | 23.6 20:14

kozel je gůd, mám ho rád      

pěkný, jasná pencle      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273411 | odpovědět | 23.6 19:58

u mě dobrý, manža 1000 km daleko, děti usínaj a směje se tu na mě druhá desítka kozla … šukání je pro děcka …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273397 | odpovědět | 23.6 17:09

skunk.skunk: (#273394) slavit jako Švýcar výhru s někým, kdo tím oslavuje Velkou Albánii, kterou by nejradši zjevně i reprezentoval, to bych si přišel jak úplnej idiot      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273393 | odpovědět | 23.6 16:46

https://fotbal.idnes.cz/…al-2018.aspx?… … Švýcaři      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273368 | odpovědět | 23.6 07:34

chudák Zadina, takovej talent … to bejval      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273352 | odpovědět | 22.6 21:44

Kurwa, Xixao, co se do toho montuješ      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273347 | odpovědět | 22.6 20:56

Balkán rulezzz

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273259 | odpovědět | 22.6 10:53

Antoán Grízman, to je jak Abdul Mustafa Trávníček …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273224 | odpovědět | 21.6 22:29

už ho pustila

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273221 | odpovědět | 21.6 22:21

jeho argentinská doga je prej pěkně nasraná a drží v šachu na hajzlu

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273214 | odpovědět | 21.6 22:03

jim vyprášili kožichy, Balkán to letos ovládne, Francie je vo hovně, Argentina už uhnula, Německo pohřbí Turci, Brazílie se uválí k smrti … je to dobrý

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273206 | odpovědět | 21.6 21:48

to je škola, panejo …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273201 | odpovědět | 21.6 21:38

hotovo, nebreč, Argentino      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273180 | odpovědět | 21.6 20:23

Takhle má vypadat bojkot MS v Rusku, misto fotbalistů tam poslat skokany do vody, dobře Argentina      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273139 | odpovědět | 21.6 14:26

luky.kt: (#273135) to je férový konkurenční prostředí, votřes … těžko dneska rozlišit skutečnýho podnikatele od politickýho podnikatele …      

Jiřina: na psovi v bytě nic špatnýho nevidim, pokud chodí dost ven a majitel se mu věnuje … pes je rád s pánem, jestli je to byt nebo chalupa … to by se nemohli chovat ani koně ve stáji      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273130 | odpovědět | 21.6 12:37

Frankenstein: (#273129) díky, ale nechci si připisovat zásluhy, je v podstatě Tvůj      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273128 | odpovědět | 21.6 12:32

kafka: (#273127) to bych samozřejmě taky neudělal      že se pes musí nechat utratit, protože je z něj nezvladatelná bestie, je určitě možný … trest smrti u lidí taky existoval a existuje. Ale Frank to postavil jinak, na tom se to strhlo     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273126 | odpovědět | 21.6 12:28

skunk.skunk: (#273124)       k analogii s dítětem možná ještě dojdeme      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273125 | odpovědět | 21.6 12:27

Frankenstein: (#273123) hm, to žiješ teda docela v drsný voblasti, když je třetina čoklů padesátikilovejch a nezvladatelně agresivních      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273121 | odpovědět | 21.6 12:14

kafka: (#273120) potkávám, stejně jako debily za plotama      no já reagoval na zabití psa, když je problémovej, Tys reagoval na mě s tím, že pes musí pochopit … tak jsem automaticky předpokládal, že s tím původním souhlasíš      jestli se pletu, tak sorry … někdy neni zbytí a člověk musí třeba dát psa pryč (myšleno darovat), původně šlo o adoraci zabití problémovýho psa jako statečnýho mužnýho činu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273118 | odpovědět | 21.6 12:00

Frankenstein: (#273116) tovižejo, vymaluj si tu situace opět tak, aby zapadalo do Tvýho příběhu a pak mě na tom sejmi       seš v tomhle kouzelnej, ale je to průhledný jak sklo …      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273115 | odpovědět | 21.6 11:02

Frankenstein: (#273114) tovižejo      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273113 | odpovědět | 21.6 10:57

Frankenstein: (#273112) co je biologickej nonsens? Prostě psa za věc nepovažuju, hotovo      nenutim vás to brát stejně …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #273111 | odpovědět | 21.6 10:54

Frankenstein: (#273110) ne, vezmu nůž, podříznu mu krk, potřu se jeho krví, budu řvát, bušit se do chlupatýho hrudníku a ukájet se pocitem, jak jsem chlapsky vyřešil problém, kerej sem nejspíš i sám vytvořil      


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace