Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358168 | odpovědět | 25.5 15:04

Jiricek: (#358167) bohuzel svedci mluvi o tom, ze to byl konkurencni gang … skoda pro ne     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358166 | odpovědět | 25.5 14:59

no asi ne cíleně, bylo to prej ve stylu „Windischgrätzová vykoukla z vokna“       ale i tak, že na sebe kuci a holky jen tak střílej na ulici, btw v gun-free-zone     , to asi na lásce většinový společnosti nepřidá … bych řek      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358164 | odpovědět | 25.5 14:47

to sou fakt zivotni paradoxy, nejvetsi aktivistka BLM v Londyne lezi v komatu, pac ji zasahla kulka od konkurencniho gangu (historka o politickym utoku jejim noshledum nevysla) … holt si v ramci boje proti rasismu musi primarne udelat poradek mezi sebou     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358154 | odpovědět | 25.5 11:04

Ribisel: (#358152)            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358153 | odpovědět | 25.5 11:03

https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/…410162_n.jpg?…      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358149 | odpovědět | 25.5 10:14

kafka: (#358146) tak to uz me minulo, zabalil jsem tv po 2. tretine      mne ten tym prijde celej takovej chciplej, treba od obrancu jsem tam solidni rozehravku v podstate nevidel, krome Hronka, ten tam vopravdu cni nad vsema … treba zrovna Flek se mi docela libil, ale casto je to takovy bezucelny, prvni gol myslim taky zacal pote, co v utoku neco zadrbal …

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358142 | odpovědět | 25.5 10:00

novej ministr by mel taky uz pripravovat rezignaci      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358139 | odpovědět | 25.5 09:51

Edmonton je fakt vyjimecnej      maj dva nejvetsi kanony, ale z plejof s nima vybehne kdokoli jak s horkym popelem, to musi bejt solidni frustrace pro ty dva … vcera jsem si pustil hokej se zvukem, Zarubovi a spol asi nikdo nerika, ze ty jejich klise a obstarozni formaty se nedaj poslouchat, anebo to zas tak nikomu nevadi. Sledovat furt ty samy sestrihy, poslouchat donekonecna ty stejny komentare, jak brankar moc nevi co obrance udela u najezdu, jak ten kdo dal gol byl dobra volba (no jiste) … to je fakt hokejova tortura      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358134 | odpovědět | 24.5 22:15

Krtek      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358117 | odpovědět | 24.5 20:41

No už bruslí, hurá

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358112 | odpovědět | 24.5 19:24

No to je lejno, první lajna teda mizerná

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358090 | odpovědět | 23.5 18:34

kez by Pesanovci hrali jako Boratovci      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358052 | odpovědět | 22.5 20:46

To zlato je někde pod tím lejnem co hrajou?      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358029 | odpovědět | 21.5 15:40

nebudou tam litat jak janci, nechaj Rusa bloudit po lesich, unavit k smrti a pak ho z milosti dorazi      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358026 | odpovědět | 21.5 15:31

dame je, teroristy      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358015 | odpovědět | 21.5 13:05

tady aby se jeden s chuti pochlubil            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358013 | odpovědět | 21.5 13:01

tak uz vime, kdo vyvolal patou vlnu, nenechavej ochlasta z Chebu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358009 | odpovědět | 21.5 10:16

dneska ma pristup do redakcnich systemu kdejakej vocas      btw starostka Chicaga nechce davat rozhovovy jinym nez cernym, hnedym, bezovym novinarum … doufam, ze mezi belochy v progresivis­tickych redakcich propukly bourlive oslavy!

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #358004 | odpovědět | 21.5 07:20

https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/…835752_n.jpg?… … hotove, vyrizene      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357993 | odpovědět | 20.5 16:00

no ja kdyz to tak pozoruju, tak k tem volbam asi zase nepudu      nejak furt nevidim nikoho, komu bych to moh s ASPON TROSKOU klidnyho svedomi hodit … hrozny. Svobodny uz davno nejsou co bejvaly, ted navic v komplotu s Trikolorou … najdu si nejakou hul, tu zlomim a tim s tim budu asi vyrizenej      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357991 | odpovědět | 20.5 15:24

rad mu tuhle zasluhu zase odparam      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357989 | odpovědět | 20.5 14:57

Skupina neni povinna nic zduvodnovat … ok, ja nejsem povinnen nic dodrzovat. To je ten efektivni altruismus, ty pipino. Rozpusteni tohodle tyjatru vypada na jeden z mala dobrej kroku toho podivnyho typka v kresle ministra zdravotnictvi

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357971 | odpovědět | 19.5 12:58

Frankenstein: (#357967) me uz leta zajima, proc je doprava nasobne narocnejsi na pudu ekologictejsi      elektroautode­bilismus doufam bouchne vsem fanatikum jiz brzy do xichtu … https://tradingeconomics.com/commodity/gsci … takovy litium, to je jizda. Ale treba najdou recept, vsechno to znarodni     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357968 | odpovědět | 19.5 12:42

pritom Balik velmi spravne dokola opakoval, ze to proste ma svoji saturaci, jako v podstate vsechno      ta nemoc jednoduse spolecnosti projela a moc nekoukala, kolik je komisi, kdo v ni je, jestli sel na fotbal, kolik ma vlada tiskovek a kolik se sepsalo analyz … domejslivost lidi nema moc hranic

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357963 | odpovědět | 19.5 12:18

Frankenstein: (#357962) hm, tak treba konecne dotahne tu reformu socialistickyho statu do uspesneho finale! Po tech desitkach dekad nekonecnych reforem … hlavne se podivejme na tu prijmovou stranu soudruzi, tam je problem. Btw zrovna jsem cet nejakej paper o rozpadu Rakouska-Uherska, aby se Rakusaci fiskalne zmatorili, propustili 100 tisic uredniku      predstavme si, soudruzi, jak zaostala politika to byla … s tim Smejkalem to mozna je nejaka verze stockholmskyho syndromu      pro nektery to rozvolnovani mozna je jak navrat z vezeni, najednou nevis co, bojis se, nevis co se svobodou a chybi ti autorita co ti rika, co mas delat … hrozny     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357961 | odpovědět | 19.5 11:38

kafka: (#357960) no ze zajimavosti jsem si to video prohlid, pamatuju si z toho tri situace … prvni – faul pred pasmem, kerej podle nich asi byl v pasmu(?), akorat ze hrac Slavie mel nohu opravdu venku … pak gol rukou, coz rozhodci nemel v podstate sanci postrehnout a pak loket do hlavy, kerej byl, ale nasledoval pote, co tam toho hrace okopavali jak zahradku … jestli ma nekdo nekonecnej problem s ublizenosti, pak jsou to fakt tihle     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357959 | odpovědět | 19.5 11:14

Frankenstein: (#357954) tak to nemuzu slouzit, ted jsem rok a pul mimo, ale treba me neco prasti brzo pres nos      

uz na me asi popaty vyskocily nejaky narky slavistu, sestrihany video, ze je nekdo rezal v Plzni ve futsalu. Voni tohle maj snad dedicne zakoreneny … ted bude asi zkorumpovanej futsal a dokud v nem nebude Slavie dominovat, tak to bude furt spina      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357953 | odpovědět | 19.5 08:55

Frankenstein: (#357941) hele ja vubec nevim, v zivote jsem ji nepotkal      jak Ti prijde?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357937 | odpovědět | 18.5 16:42

Jiřina: (#357936) to jo      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357935 | odpovědět | 18.5 16:25

vsichni jsme sobci, mensi ci vetsi      z definice

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357914 | odpovědět | 17.5 14:25

no me uz uplne vytaci debata na tema „poslouchejte odborniky“ … jasne, ale to nijak nevylucuje, ze si clovek musi delat i vlastni nazor, coz je momentalne jaksi vysmivano … abychom za chvili neskoncili u toho, ze se deti budou po narozeni odevzdavat odbornikum, pokud rodic neni detskej psycholog, pediatr … u toho se spolehlive nasiram      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357912 | odpovědět | 17.5 14:05

Ladik: (#357911) no mne pride, ze spis neprobiha      resp. zaregistroval jsem na fejsbuku par takovych pokusu, ale vypadalo to jak na mysliveckym bale ve Slavnostech snezenek … jakmile byla sance, hned doslo ke rvacce mezi radikalnimi zastanci a kymkoli, kdo mel nejakou jakkoli malou pochybu     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357904 | odpovědět | 17.5 12:38

Artur Dent: (#357902)            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357903 | odpovědět | 17.5 12:38

Frankenstein: (#357900) tak uvidis, jak to vyresi rozvodovej pravnik      no to jsem jasne rozhodnutej nevyuzivat, pokud by to melo slouzit k takovy prasarne       ale jestli by chteli pristi rok preockovavat, tak se to asi vyresi samo       stejne je to zajimavy, jak libtardi odmitaj rozlisovat lidi podle pohlavi, rasy, barvy … ale ockovani proti nemoci se smrtnosti tak 0.5 procenta, to nevadi     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357899 | odpovědět | 17.5 12:30

Artur Dent: (#357895) urcite, to co je na tom nechutny je ta zneuzitelnost politicka … na druhou stranu, to neni argument proti ockovani jako takovymu, ktery se historicky ukazuje jako mimoradnej uspech a rychlost vyvoje te vakciny vnimam vic jako zazrak trhu (cus socialisti), nez jako podezrelost. Jak pise Frank, to riziko spojeny s ockovanim je smesne maly oproti jinym. Ale samozrejme samotny riziko umrti na covid taky neni nijak velky a klic k preziti takovy veci je asi z velky casti jinde (zivotni styl, fyzicka, atd.), vsechno je nutny zvazit. Osobne jsem si to v sobe prehral tak, ze jsem si to vrazit nechal. A nakonec me nalakal i ten sturm proti Astre Zenece a pro me naprosto iracionalni strach vetsiny lidi, coz tomu dalo trochu rozmer zazitkovyho ockovani     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357894 | odpovědět | 17.5 11:51

no krasnej festival sarkasmu a ironie      celkem me prekvapila jednoznacna podpora ockovani … no kazdopadne po dlouhy dobe silnej zavan racionality      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357889 | odpovědět | 17.5 10:56

Frankenstein: (#357888) jo na to se chystam, cet sem jenom clanek s hlavnimi messages a ten byl slibnej     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357887 | odpovědět | 17.5 10:45

Frankenstein: (#357886) to moc nechapu, jakoze mu zaplatil licenci, tak mu ma bejt do smrti vdecnej a nechat ze sebe delat kretena, kerej si vsechno vymyslel? Jasne, ze Babis v tomhle uplatnym modu je zvyklej fungovat, ale ja se tomu mladymu nedivim, ze se brani. Biden je uplne mimo, zezadu nejspis naprosto manipulovanej, nevidim zadnej prohresek proti moralu na to ukazovat, protoze je to kurva prezident, kerej mavne rukou jak Smojlak v Trhaku a je valka … to stejny Zeman. Kdyz budes mit v praci sefa, kerej bude psychicky narusenej, nebude si pamatovat kde byl vcera a na tebe to bude mit negativni dopad, tak nad tim jen mavnes rukou a s vyrazem matky Terezy budes okrikovat ty, ktery na to poukazujou? Ok, ja ne     

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357885 | odpovědět | 17.5 10:14

Frankenstein: (#357880) hele to si nedovolim rozporovat, ale jak to snizuje jeho usudek v jinych situacich, nevim … ze nebude uplne vyrovnanej je asi v podstate jistota, ale ze mu vyhrozujou, ze ho proti jeho vuli nekam vezou, ze se k nemu jeho otec chova jako hovado, to by imho spolehlive rozpoznat mel

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #357884 | odpovědět | 17.5 10:12

Jiricek: (#357883)             tak to me potesilo, ze se pak zeptal jestli to bylo anglicky, pac jsem si po prvnim poslechu musel dal titulky     ) to je strasny tohle … tohle je nejmocnejsi clovek planety, snad to vubec tusi      


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace