Navštivte také:
Dej si bacha na svý kecy vošouste! Hromajzl je úplnej bašibozuk, každýho hned zbije a až pak se ptá! Zeptej se pičuse!
Vošouch: (#376123) Co si mě zase bereš do huby! Já neurážim bukvice, já urážim s hlubokým opovržením pseudosport, kde je bodyček faul, plus okrajově nějaký případný krasobruslařský instagramový buzny s klackem v ruce i bez!
To nedojdou, protože už v tom stavu dávno jsou. Dokonce i na poměry gayhokeje co se teďka na stadionech hraje.
anglický král porazil hitlera a ještě kupoval bezcenný šrot z detroitu, aby tamní negři nechcípli hlady, takový to byl sekáč. Po válce už se Anglie na humanitární pomoc Detroitu vykašlala a výsledky můžeme vidět na titulních stránkách médií.
Druhou světovou vyhrál anglický král!
Žádná baterkárna nebude. Pan primátor Zarzycký se o to postará.
V Detroitu vyvinuli akorát hlad, fetky, bídu a beznaděj!
Artur Dent: (#376106) je v tom taky Merlin!
A to jsem si vzpomněl na takovou legrační historku. Stál jsem vopřenej o klandr nad přístavem ve Weymouthu a pode mnou zrovna kotvila plachetnice. Angličan u kormidla, na přídi měl blondýnu, ta přehodila lano přes pachole a začla loď přitahovat k molu. A začla si stěžovat, že je to fakt hodně těžký, fakt jakože hard. A angličan vopřenej o kormidlo nevzrušeně povídá: " Zaber, holka, zaber!" Už vim na copa je maj!
Já si mytslim že spíš by se měly Hracholusky vosolit a nasadit tam tresku!
Tyvole, že ty seš Babica?!?
Vošouch: (#376095) Tak proč mi to navrhuješ?
Vošouch: (#376091) Nojo. Jenomže já jsem!
Vošouch: (#376092) Myslíš že je to to samý?
B.: (#376088) Tak čerstvou tresku rovnou z přístavu bych moh mít klidně třikrát tejdně.
kafka: (#376087) eště maďarky!
A ty černý ťápoty, to si myslim že je už úplně fuk, protože průměrná anglosaska taky neni žádná krasavice, co si budem vykládat.
kafka: (#376084) Může bejt.
Vošouch: (#376082) Semtam nějakýho, normální lidi, dvě ruce, dvě nohy, dvě uši… úplně jako u nás na šachtě blahý paměti.
kafka: (#376080) Ale tak místně. Na turistickejch atrakcích jsou zase zástupy pakošů nebo indů, asi to maj na nějakým pakošským fuckbůku.
B.: (#376071) Ale neni. Mimo Londýn je to tam docela normální.
Vošouch: (#376070) Já vím.
Nigel je na válečný stezce. https://echo24.cz/…orun-hodnoty
Kurva, takovýho řízka mít tady!
je to tady, bude prezident! https://plzenska.drbna.cz/…k-hasek.html
Vošouch: (#376064) každodenní kondiční hodinka – dvě.
kaštan: (#376065) projel sem to na lodi tam a zpátky. je to zelený, málo vody a víc rybářů než ryb.
já na ty tvý hovadiny nemam kdy! vočíhnul sem to právě na úteráku a jdu si chystat večeři!
co se furt na mě vysíráš?
Abys nebyl vhozen do šachty.
no to teda!
Vošouch: (#376038) tak si představ, že celý familie z mámino strany byli haviři. Děda, strejcové, jejich tátové, všichni fárali na Krimichu, na Metálce, na Dobrým Štěstí, na Týnci a ve Zbuchu.
Já bych ho vzal fajslem, hajzla jednoho!
Zdař Bůh, jírovče…
drž hubu velkotovárníku, na tebe si taky došlápnem!
kaštan: (#376025) Na pracovním sole mam malej kahánek
Ty by bankovní duhovej jednorožec určitě neudělal, protože duhovej jednorožec určitě není nějakej zasranej rasista!
Vošouch: (#376020) Kdyby v Londýně! V Portsmouthu! Vlez jsem do Barclays je ještě do nějaký jiný a pokaždý mi nějakej duhovej jednorožec povídá „Pal doprdele heterosexuální socko!“ Tak já to celkem chápu a nestěžuju si. Nemůžou se starat o kšefty když musej řešit politiku. To dá přeci rozum.
kaštan: (#376018) Hned vedle vrátnice. A děda byl na šachtě štajgr.
Ribisel: (#376013) To je tak půl kilometru od mýho rodnýho baráku! Jako kluk sem tam všude šmejdil!
