Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #375003 | odpovědět | 19.5 17:21

Frajer by byl kdyby ty vnitráky za sebou poslal na víkend domů. Takhle je to zase jenom pozérskej šáša.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #375001 | odpovědět | 19.5 16:00

Moh by zadrit válec, Hufi, nechcete si ho tam nechat, i s fichtlem?

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374997 | odpovědět | 19.5 14:09

Před měsícem řádila Cobra v Plasích! Kdes byl že sem tě tam neviděl?      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374994 | odpovědět | 19.5 13:43

Jugoslávci slzí po generalissimovi Titovi. Úplně jak osis.       https://www.idnes.cz/…hranicni_dyn?…

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374992 | odpovědět | 18.5 21:35

kafka: (#374983) tůto je názor pěkně na hovno!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374985 | odpovědět | 18.5 17:31

Málo platný, chybí Hubáček s Irglem, co, přecedo?      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374982 | odpovědět | 18.5 16:34

Artur Dent: (#374981) Ty držky mají … podobný      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374980 | odpovědět | 18.5 16:05

Artur Dent: (#374976) Promiň.       Ty víš, mně se ty jugoslávci hrozně pletou!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374979 | odpovědět | 18.5 16:04

Teď už najednou mluví jinak – debil.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374974 | odpovědět | 18.5 15:57

Titovo jugoslávský ustašovci nějak zvedli hlavy.            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374972 | odpovědět | 18.5 15:40

Už jak měl Hosták ty žvásty že nic nehrozí bylo jasný že se blíží ostuda.            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374971 | odpovědět | 18.5 15:23

Bíte jugoslávce!!!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374967 | odpovědět | 17.5 13:00

Lístek na trolejbus se nepočítá!!!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374965 | odpovědět | 17.5 11:47

Písmenka jsou to, co tě odlišuje od makaka.       Čumět na jůtůb nebo obrázky umí každej debil, i průměrnej rotvajler.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374962 | odpovědět | 17.5 11:01

https://smatana.sk/…mne-polemiky

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374961 | odpovědět | 17.5 10:54

Jakejpa blbec tady zase v duchu nejlepích tradic inženýrů z fuckbůku a tvítru argumentuje ad hominem, aniž by dokázal cokoli z obsahu věcně rozporovat?

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374953 | odpovědět | 16.5 14:03

Vošouch: (#374951) Dej si přihlášku vole! Konečně se od Mikuláše dovíš jak naložit se svým životem!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374952 | odpovědět | 16.5 14:01

Chuckie: (#374950) já čtu jenom a pouze čtečku. Když mne někdo zaujme a má rss, přidam ho tam a pak mam všechno ze všech zdrojů na jedný hromadě a nemusim nic přepínat a nikam lízt. Kdo nemá RSS je dopředu mrtvej a kdo mne bude nějak obsahem srát, brzo umře taky. Právě že to ten čas spoří…

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374949 | odpovědět | 16.5 12:48

Chuckie: (#374948) pffffffff      

EDIT: ale jo, tyvole, jo! https://www.tydenikhrot.cz/…m-povolenkam

Já průběžně zařazuju a vyhazuju zdroje z RSS čtečky, bo třídění kvality je nikdy nekončící proces. Hrot vocamcaď před časem vylítnul a už je mi zase jasnější proč jsem to zaříznul.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374947 | odpovědět | 16.5 12:43

Chuckie: (#374946) a kde, smím-li vědět kde nás oblažil?      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374945 | odpovědět | 16.5 11:30

Kdejakej čurák vyleze z Fildy a má Poslání. Tak co chceš. A bude to daleko horší.

Zkus si třeba mít zbrojní výrobu a zažádat v bance o úvěr.

Teď shodou okolností pátram okolo týhle hovadiny: https://www.idnes.cz/…0_domaci_mok je to docela síla, docela letitý, řikal sem jak se autorovi dneska daří, jestli zametá ulice nebo jak…

No depa, kvalitní kádr s takovou kvalifikací – je v ČRo! 

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374943 | odpovědět | 16.5 11:00

Chuckie: (#374942) … zatimco rusácká s ukrošskou jsou spíš uhlíkově neutrální, jo?            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374941 | odpovědět | 16.5 10:30

Chuckie: (#374940) Jo, to je přesně ono. Kecy měl vždycky správný, ale ve finále přines dycky z tripartity nějaký chucpe a mával s tim jak čembrlin se smlouvou s fýrerem.

EDIT: Jinak ty dvě procenta podle mne smysl mají. Minimálně jako zákonný ukotvení deklaratorní povinnosti státu postarat se o obranu (a to i v časech dobrých), což je jeden z mála důvodů ospravedlňujících existenci státu vůbec! Jinak víme jak to dopadne až nějakej Bureš nebo Sobotka začne přemejšlet… Neřikam že to musí bejt procenta z hádépé, ale nějakej silnej závazek by tam bejt měl, aby se zase nečumělo jak tele na nový vrata.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374939 | odpovědět | 16.5 09:34

https://echo24.cz/…duji-zalsuhy

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374935 | odpovědět | 15.5 22:53

Vošouch: (#374933) Já nevim, se ho zeptej. Měl na sobě tričko s nějakou Scanií a žvanil do televize.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374932 | odpovědět | 15.5 22:17

Já sem tam letmo zahlídnul nějakýho mamlase co tvrdil, že sme správně měli vyhrát.                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374926 | odpovědět | 15.5 20:15

To je velká paráda, tuto.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374924 | odpovědět | 15.5 18:19

https://dfens-cz.com/…023-edition/

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374917 | odpovědět | 14.5 17:41

Chuckie: (#374916) No on je to z jejich pohledu průser jako kráva, co si budem vykládat. Je to jako podle taktickejch příruček izraelskýho letectva, úplně stejně Chel ha Avir zesměšňoval Egypt, Sýrii, Jordánsko.

Tohle je (volbě přeloženo) z rusákistánu a dlužno podotknout že ten člověk má v podstatě pravdu.

Se Su-34 je všechno jasné – naše naváděné pumy nemají příliš velký dosah, musí být proto vypouštěny z velké výšky, proto letěli blízko hraníc. Na ochranu po před nepřátelskými letadly byl v blízkosti Su-35 a dva vrtulníky aktivne rušili, to znamená, že vykonávali elektronický boj. Když jsme z každé obrazovky vykřikovali, že naše elektronická válka je nejlepší na světe (mnozí si pamatajou vtip o torpédoborci Donaldovi Cookovi), mají na mysli porovnání s našimi vlastnými zbraněmi a výstrojí posledného století. Ukrajina používala sovětské zbraně, všechno se to dalo tolerovat. Když dostali a osvojili si vybavení NATO, stejné protiletecké systémy, rakety vzduch-vzduch, ukázalo se, že rušení jim nejenže příliš neprekáží, ale ulehčilo jim i zaměření zdroje rušení – letadla a vrtulníky elektronického boje. Obávám se teda, že naše letectvo skutečně zůstalo – v této situaci, pokud se mu nepodaří přijmout protiopatření – schopné odpalovat rakety pouze z hloubek vzdušného prostoru země bez toho, aby se přiblížilo k hranici na blíže než 100 km. A velkou otázkou je, jestli tyto rakety projdou protivzdušnou obranou, ale aspoň neztratíme letadla a posádky. Použití klouzavých bomb sa stáva zrovna tak nemožné, jako už dlouho bylo – volně padajících. Vrtulníky, přinejmenším úderné helikoptéry, můžeme odvést dozadu – jednoduše neexistují žádné scénáře jejich použití. Systémy protivzdušné obrany, všelijaké ty „Vitebsk“y, existovaly ve formě výstavní kopie, nebo vůbec neodpovídaly svému účelu.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374915 | odpovědět | 14.5 16:13

Psal jsi „transportní“! Ne lítací sanitka pro 11 zavšivenejch smradlavejch lapiduchů!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374913 | odpovědět | 14.5 16:06

Artur Dent: (#374911) Ta válka žádnej dobrej konec imho nemá, leda by přišel kouzelník.

Užijme si ji, protože mír bude strašnej.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374912 | odpovědět | 14.5 16:04

Já se s tebou žide hádat nebudu nebyl sem tam a ty taky ne. Jestli ti dává větší smysl tranportní Mi8/17 jakou součást bombardovacího úkolovýho uskupení, je to tvuj boj, klidně si to mysli, já s tim myslim dokážu žít.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374908 | odpovědět | 14.5 15:52

Nechápeš to dobře. Šel jsem okolo zapnutý televize a slyšel tam ty mluvicí čuráčí hlavy.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374906 | odpovědět | 14.5 14:24

Protože sem debil Konráde. Moh sem už bejt zpátky z Bauhausu a místo toho se tady akorát nasíram.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374904 | odpovědět | 14.5 14:03

Artur Dent: (#374903) Kterak se teda ze sráče stát Prolhancem. Dopadne to tu úplně stejně jako v Horních Uhrách.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374902 | odpovědět | 14.5 13:40

Podle předběžných informací byly vrtulníky, které se ztratily na obloze Brjanské oblasti, vrtulníky elektronického boje Mi-8MTPR-1 s aktivními rušícími stanicemi Rychag-AV instalovanými na palubě.

www.topwar.ru , včera večer

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374900 | odpovědět | 14.5 12:06

áááá-ha. Vrchní dezinformátor už v televizi tvrdí že si neni vědom že sliboval nezvyšování daní.      

Eslipa ho taky pornoherec Janda zařadí na seznam dezolátů? Myslim že asi ne…

(Poslouchal jsem ho deset minut a vypínam. Je to úplně stejnej Prolhanec jako Babiš. ) 

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374899 | odpovědět | 14.5 11:31

Chuckie: (#374898) Tomu nevěř. Zaprvý ta SU-34 musela z principu útočit z co největší vejšky a stíhací krytí muselo bejt ještě nad ní. Tam MANPAD needosáhne. Vertoljoty možná, ale celej svaz určitě ne. Navíc by museli chlápakama s MANPADama pokrejt poměrně rozsáhlý území v rusácku.      

To je stopro léčka z ukajinský strany hranice. A rusáci mlžej co to dá, ono jim jde taky o export. No kup si od nich REB kterej americká raketa použije pro svý navedení, to se zkrátka vyplatí. Nět analóga      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374891 | odpovědět | 14.5 00:05

B.: (#374890) Tohle je zbytečný řešit, neznáme jejich saturaci lidma, municí, morálku, vůbec nic. Dtto u rusáků.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #374888 | odpovědět | 13.5 22:17

Taky mi napadlo, že poláci vracej rusákům tu raketu dopadlou k Bydhošti. S bonusama navíc. Ale pro něco takovýho nikdy samozřejmě nebudou důkazy. Oni samozřejmě long range rakety mají, jejich MiG29 to nejspíš odpálit umí a důvod zchladit si na rusákach žáhu mají taky. Tak jim s tim možná pomohli.

Největší prdel na tom je že ty dva vrtulníky tam byli kvůli radioelektronickýmu boji – měly zajistit rušení, aby se právě nic takovýho nemohlo stát. Co z toho pro rusáky plyne je nabíledni.


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace