Navštivte také:
Císařpán je vůl!!!!
A mně se chce něco říct! Já asi něco kéééécnu!
Vošouch: (#374059) Aha, vidim že tomu vůbec nerozumim. Možná mi ještě jednou vysvětli pro úplně nechápavýho výhody toho našeho systému oproti ruskýmu samoděržaví, kde musíš držet hubu a krok nebo dostaneš na píču.
Vošouch: (#374057) Tyvole, objasni mi jak to souvisí? To jako že když je financovanej erárem, tak nemůže mít na věci nějakej názor? Já sem si nevšim že by tady milion nebo kolik Čechů drželo hubu… Ale možná si myslel že nemůže mít nesprávnej názor.
No to potom jo. To pamatuju přesně. Poučení doma. Je to takhle a takhle, ale ve škole to ty blbče neřikej, a zvlášť ne před tou rudou krávou, nebo nás s tatínkem vyhoděj z práce! Tfuj, to ste to dovedli, demokrati, styďte se!
Chuckie: (#374054) No nemusíme čekat ani bůhvíjak dlouho. https://www.seznamzpravy.cz/…rusum-228659
Hon na dalšího schvalovatele genocidy ukrajinských dětí.
Chuckie: (#374054) To vůbec nepopíram
Chuckie: (#374052) Mně vůbec nejde o ševčíka, mam ho politicky (ekonomicky myslim že nevim) za dementa, a ať ho klidně veme čert.
Co mne na tom začíná srát je jak ten hysterickej stádní masomlejn tady funguje. A myslim že by to mělo pomalu začít srát každýho soudnýo člověka.
Chuckie: (#374050) No tak jestli to fakt slíbil, tak je vůl. Bod jedna tedy vinen, pokud to tak proběhlo.
Bod dva – to už neberu. Znam spoustu idiotů na vysokejch školách a jsou úplně v pohodě. Políbili totiž vlajku a o to v tomhle bodu jde.
Mediální zkratka je ovšem základně ta, že se účastnil dezolátský protivládní (sic!) demošky a má tedy vypadnout ze školy aby nekurvil (sic!) mladou generaci. To je naprostý chucpe, ale! A děsí mne, že to nikdo neni schopnej veřejně říct a každej zaleze do kouta před nějakejma idiotama z twitru. Co bude příště? Mlácení knížkama Maovo citátů?
Chuckie: (#374048) To mi teda vysvětli jak je poškozuje. Prosím bez těch debilních dekonstrukcí ve stylu Černochový. Děkuji.
Chuckie: (#374045) Na Šefčíkovi přesně bráníme právo se historicky znemožnit, a to i tak extrémní formou, jako třeba účastí na demošce rusákomilů nebo na duhovým pochodu buzerantomilů, případně i demonstrativním přilepení se někam.
Checht, Ševčík to ustál. Začíná mi to bavit, teď bude spousta lidí srát atomový hřiby. Ten hajzl si klidně šel na demošku!!!
kafka: (#374021) +1 Toto je kvalitní názor!
Upřímně řečeno, Spartu já prostě žeru!
Chuckie: (#374005) Zavřít můžou, pustit musej. To se týká jak komoušů, tak ideopolicie fialovo asociální vlády národní katastrofy.
Vošouch: (#374006) Mně to bylo fuk, já gumákama vždycky pohrdal. Šašci.
A ani Čaput si nestojí jinak.
kafka: (#373996)Tomu uvěřim až je i s obutou prdelí uvidim plachtit nad Chlumem.
Chuckie: (#373995) Mně teda jo! To už ste to mohli aspoň naházet Andorovi Šándorovi, když ste chtěli bolševickýho lampasáka. Ten mne aspoň zavřel do basy!
Abysise z toho čaputa a politručky neposral!
Ale honem zajeď Prigožine, prej druhá nejsilnější armáda světa a ani za rok ste nedokázali ukroše vyřídit!
Vošouch: (#373981) Má nějakej smysl jednovaječný dvojčata rozlišovat pokud člověkk neni sběratel?
Neposralo, se to nedodělalo, a ani se to za našeho života nedodělá, to je jistý!
Vošouch: (#373979) V Kentu a Dorsetu budu tak jako tak.
Porazili jo? To je zajímavý, mně se přitom zdá zdá že je furt potkávam, slyším, vidim, čtu a že ty potvory maj tuhej kořínek.
Tak tim je červnovej program danej. RAF Manston, RAF Lympne, RAF Tangmere a Appledram. Slyšel jsem dneska nad hlavou zvláštní zvuk – myslel jsem že to dělá ta vichřice ale teď už vim, že se hnal za ostatníma nahoru na plnej plyn poslední Spit. RIP.
A já du. Vykydat rybičkám.
Vošouch: (#373971) Ty sis začal!
My bysme tě taky chtěli mít v honitbě!
kaštan: (#373967) Já ani nemusim, já jsem s nima v pohodě, mne cestou z putyky nepronásledujou jako někoho, mne ne!
kaštan: (#373965) Ty máš čas si listovat v brožuře jo? Jelení spí nebo co?
Vošouch: (#373962) To nebyl pes, vole, to byla liška! No dobře, možná že to byl mýval. A taky to klidně moh bejt zdivočelej tygr, co můžeš vědět. Dyť byla tma!
Zrovna si listuju v brožuře „bezpečnost střelby především“ a tam je to jasně napsaný: „Při pochybný identifikaci zásadně otevřete střelbu, ptát se můžete potom, na to je času dost“.
Ale ty diskuse pod tim, ty mi bavějí!
Vošouch: (#373961) Já si taky řikal že to je prima místo.
Vošouch: (#373958) Drž hubu nebo tě indiáni podříznou posed, ty vrahu pejsků!
VelkyHrom: (#373953) Nic zásadního od toho nečekam.
VelkyHrom: (#373949) No jasný, navíc o hlavním pavoukovi uprostřed pavučiny samozřejmě ani slovo. Fakticky se furt nic neděje, ačkoli třeba jeden Prolhanec momentálně pálí papíry. Možná. Kdovíjestli.
Kdo si počká ten se dočká, co Hromajzle?
Sice je to takový vítězství Pyrhy, poněvadž porcelán je už rozšlapanej a lepený manželství za hovno stojí, ale i tak, nicht wahr?
VelkyHrom: (#373944)
Honem taky zdílej vošouste neš to zase ty kurvy smažou!!!!
Vošouch: (#373937) Tyvole, takhle rychle smazali, sotva sem to zdílel? To je fofr!
Ale já se nedam, na mne si kyberdivize MPA nepřijde!
Jiricek: (#373933) Ach so. Checht, teď to čeká na Budweis.
Klasika. Zdaň to. Furt se to eště hejbe? Zas to zdaň!!! Už to konečně chcíplo??? Dotuj to!!!
Fialova asociální vláda národní katastrofy fmetle a na hlínách, hotová voňafka. https://www.ceskenoviny.cz/…a-vesnicich/
miroslav: (#373931) Kdo je Pan Plachý? Ne že by teda v tom výroku pravdu neměl…
