Navštivte také:
To bude eště němej film nejspíš.
Nic, tady dostanou škoti bůra a jede se dál!
Vošouch: (#389223) Jo aha už to vidim – večer pro fakt jako fousatý pamětníky.
řikal sem si že si paralelně pustim Duklu abych si spravil chuť a nemůžu to najít. Nevíte někdo kde to dávaj?
já věřím!
Tohleto tady letělo v 11 https://www.ceskenoviny.cz/…esku/2705557
Na závěr jsme do ní nachcali a poslali to pražákom. https://www.idnes.cz/…n-zpravy_jzk
Spíš rozzuřenej pražskej hroch.
Odteďka se dobře dívej za záda! I do misky s rejží se nejřív dobře podívej!
Vošouch: (#389197) To teda pozor! Dej si bacha páč to je moje rodiště! Abysi tam nepích!
Vošouch: (#389196) Podle mýho nás tu lakuješ a jezdíš Drabantem!!
Tvyvole, teď mne napadlo … řeknete si možná je to blbost … ale já se zeptám … ..... … jakou ty máš vlastně RZ Vošouste????
Abyses jednou nedivil až tam nic nebude!
kafka: (#389190) Budeme kvůli nim muset založit sousedský hlídky!
Po dlouhý době dobrá zpráva! https://www.idnes.cz/…-zpravy_ikul
Pražáků ubývá, takže alepoň naši vnuci mají naději na lepší svět!
kafka: (#389184) Radši se podívej jestli tam ještě je. Brousily tady nějaký cizí auťáky s Áčkem.
Chuckie: (#389181) Hele pomoz mi. Když už ste to metro před padesáti lety v Plzni ukradli a dodneška ste ho nebyli schopný nainstalovat na letišti jako v každý normální civilizovaný zemi, jak se tomu říká? Neschopnost? Sabotáž?
Chuckie: (#389177) To je dobře žes mi to připomněl.
Tuhle jsem letěl do Londýna LHR. Na terminálu sem normálně sjel jezdicíma schodama do krtka a za slabou hodinu jsme byl na Charing Cross. Odtamtud jsem ale letěl do PRG a to byla chyba.
O čtyři hodiny později jsem se prostřílel z osidel světskejch dročkářů na Smíchově, chyběla mi karta, kufr, jeden rukáv u saka a brejle, zato jsem jel přes Hradec. Něco takovýho se ti na Líních rozhodně nestane.
Tos řek moc hezky, to s tou civilizací !
Nevíš jak včera hrála Dukla? Nemůžu to nikde najít…
Ve Strakonicích mají štěnice! https://www.novinky.cz/…cim-40532468
Neviděl někdo starýho dukláka?????
Žid šťoural: (#389168)
Dukla jenom čumí jak to Plzeň umí!
Ve Varech prcá kámen cihlu asi https://www.krimi-plzen.cz/…ilety-bratr/
No, voni mi vždycky přišli nějaký divný, co si budem…
Měl byses vyhodit!
To seš teda pěknej lempl!
Ty už máš padla, všechno hotový, že se tady vybavuješ?????
VelkyHrom: (#389150) Uděláme to podle počasí. Jestli a dokud bude teplo, budu na chatě co to pude.
Tak když se dukla vysírá, co bysme se nesrovnali.
Příslušník pronároda kterej si strká buřty do polívky se k tomu laskavě nebude vyjadřovat! Děkuji!
VelkyHrom: (#389139) To ale nesouvisí s Dědkem, to je nějakej kšeft s fyzioterapiema. To nemá s klubem pokud vim nic společnýho.
Avie na jaře byla a ve skvělý kvalitě. Osobně jsem to kontroloval!
To je marný.
B: Ne asi, ale určitě zbytečně
Komise rozhodčích: „Rozhodčí správně nařídil přímý volný kop pro domácí družstvo a správně neudělil osobní trest hráči hostujícího družstva po souboji s brankářem domácích. Oba hráči svedli ve výskoku vzájemný souboj o míč, kterým jako první zahrál rukou domácí brankář a vzápětí došlo k nešťastné srážce obou hráčů hlavami při snaze hrát míčem.
“Komise rozhodčích: „V 95. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku hostujícího družstva. Brance předcházel souboj o míč, když hráč hostů vyskočil dříve a výše než hráč domácího družstva. Došlo ke kontaktu obou hráčů, ale nejednalo se o přestupek. VAR správně neintervenoval.“
https://www.sport.cz/…arty-5267580
Co zbylo a co si každej zapamatuje je pachuť a zasloužená nálepka plzeňskejch uplakánků.
Měli si to vyřídit na place. Tečka.
Něco takovýho jsem já určitě nenapsal, z hloubi duše tuto plačkovství nenávidim. Co si přeju, co chci vidět a co skutečně uznávám je kultura rugby
Tohle patří ke kultuře duhovejch pochodů hrdosti (sic!)
VelkyHrom: (#389121) Pudem na buřta. Pičus je pryč i s tou krávou, tak už můžem.
VelkyHrom: (#389117) Neser mi nebo tě strašně zabiju!!!!
B.: (#389107) Měli to zvládnout a pracky zlámat peltovcům. Dostat góla na konci prodloužení je provar jako prase.
Mne tohle brečení jak to měli těžký nedojímá. Posrali to a tečka.
Jop! Strašný Frenk!!! Zeptej se kocoura!
Vyhlašuju sbírku, kupme chuckiemu MAGA lupeny do bijáku! https://www.idnes.cz/…hranicni_dyn#…
Ten se třese hrůzou když se naseru! I ty bys měl!
Vošouch: (#389094) Budu tě chodit strašit! V červený MAGA čepici a tričku s Hulkem abysis to pořádně užil! Těš se, bude jízda!!!
