Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384025 | odpovědět | 5.9 12:43

No to snad jo! Mam na to papír? Mam a historie se na nic neptá! A odborníci se maj poslouchat!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384023 | odpovědět | 4.9 20:45

            Eště dovezte bazénky a bahno. https://cnn.iprima.cz/…hlava-446733

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384020 | odpovědět | 4.9 14:33

Tak to vemou polem vocpoda neasi! Tyvole takovej trouba a má prej louku, no tos neviděls!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384018 | odpovědět | 4.9 14:19

Tak to si nech. Kdyby to bylo mezi lesem a polem to by byla jiná.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384016 | odpovědět | 4.9 12:51

Já tě na ně seru. Kde je máš?

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384014 | odpovědět | 4.9 12:19

Vošouch: (#384010) Ne jo? Tak pardon, tam je Afghánistán. A tam já nepatřim.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384013 | odpovědět | 4.9 12:17

No ještě aby tak přitáli pražský onaninsti, to by nám tak scházelo.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384009 | odpovědět | 4.9 08:35

Tyvole to je bizár i na Plzeň https://www.novinky.cz/…ozu-40486601

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384008 | odpovědět | 4.9 08:19

To okamžitě odvoláš, ty hajzle!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384006 | odpovědět | 4.9 00:03

No právě! Tam je Turecko a tam já myslim nepatřim!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384004 | odpovědět | 3.9 23:32

Že tam patřím!       Okamžitě odvolej, nebo uvidíš!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384002 | odpovědět | 3.9 23:22

To okamžitě odvoláš ty hajzle!!!!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #384000 | odpovědět | 3.9 23:11

Já teda nepatřim do civilizačního okruhu těch vošoustů s pérama v prdelích na Václaváku. Ani do civilzačního okruhu MPA! Co teď s tim?

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383998 | odpovědět | 3.9 22:38

No tak co je teda podle tebe „západ“?

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383996 | odpovědět | 3.9 20:47

No ono je to jako obvykle zamotanější. Součástí jakýho západu se cítíš být ty? … A už vzniklo velký mrzení hned při definování.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383992 | odpovědět | 3.9 15:05

dyk to neumí, je to lempl.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383990 | odpovědět | 3.9 12:50

Já už nemam ani koně ani krávy, nemám už ani tu svini kozu, nemam už dokonce ani traktor, mam akorát kocoura, tak co bych s tim do pytle dělal nevíš? Sou to tvoje pole nebo louky nebo copa to vlastně je, tak se starej, já se ti vo ně starat nebudu! Daruj je Jandejskovi a máš to vyřešený!

Ale něco v zádech mi řiká že ty bys na to nejradši bral dotace a aby ti to sekal nějakej vůl, neni to náhodou tak? 

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383988 | odpovědět | 2.9 22:53

Vošouch: (#383986) A komeník revizák se z toho posere neasi!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383987 | odpovědět | 2.9 22:45

Kosmonautika USA začíná nápadně připomínat film Kursk. https://www.echo24.cz/…lastni-zvuky

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383985 | odpovědět | 2.9 22:13

A budu s tim krmit kocoura, neasi!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383983 | odpovědět | 2.9 20:16

Vošouch: (#383981) Správně! Nech si zavorat louku, dostaneš od pražáků metál!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383982 | odpovědět | 2.9 20:16

Že by se mohlo seno s něčím stýkat – to může napadnout jenom strakoňáka.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383976 | odpovědět | 2.9 18:03

Nic jako berounka neexistuje!       Dostaneš palcátem a utopim tě ve Mži jako rocnu, rozumíš podobojí?!?!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383974 | odpovědět | 2.9 16:39

Však tady taky máme čtyři řeky! To je krát dva břehy vosum náplavek!!! Co mají pražáci? Mži a ten smradlavej kanál Botič! A stejně jim to nedalo a kradli!!!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383972 | odpovědět | 2.9 15:06

Vošouch: (#383970) Muj má bílou forometku na hrudi a bílý konce lapek. A pět bílejch chlupů na čele!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383971 | odpovědět | 2.9 15:04

Vošouch: (#383969) Já myslim že na tý louce u kostela. Ale nevim, detailně jsem to ještě nestudoval.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383968 | odpovědět | 2.9 14:19

U jiřího bude v sobotu čechomor. https://plzenoviny.cz/…zni-program/

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383967 | odpovědět | 2.9 14:18

Tak s tutim ať dou doprdele!       Nebo do Prahy!       Což je vlastně totéž!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383964 | odpovědět | 2.9 14:03

Mam tomu rozmět tak že cestou od lobezký střelnice přes lopatárnu k Jiřímu uklidějí odpadky, mrtvoly a bezďáky? To je dobrý, nebo ne?

Teda jestli to nechtějí vyasfaltovat – to ať tam radši nechají ten bordel co tam je, já projdu, mám pro strach uděláno!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383962 | odpovědět | 2.9 13:10

Vošouch: (#383958) zase otravujou s nějakým nastavením souhlasu, takže nic!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383961 | odpovědět | 2.9 13:09

Vošouch: (#383956) B1 ve slovenčině a lámaná ukrajinština se vůbec nepočítá!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383955 | odpovědět | 1.9 17:13

Já bych to asi radši nejed.

Vono mezi náma – kdyby něco uměl, tak by ho asi nevyhodili.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383953 | odpovědět | 1.9 14:56

Rusky neumíš, italsky neumíš, co vlastně umíš, tak jak se s tebou teda dá mluvit, tu tedesco?      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383951 | odpovědět | 1.9 13:41

Asi jo.Musel bych přepínat klávesnice. Maj mít normání abecedu, čuráci. Am very busy.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383949 | odpovědět | 1.9 11:37

No a co ty, suka adna, bljať.       Ty bys neřikal na Prágu idět, charašo idět jako tady pražákomil Vošoust nebo co???!!!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383947 | odpovědět | 31.8 12:56

Jiricek: (#383946) Jezdil s tim akorát na dušičky na hrob!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383944 | odpovědět | 30.8 23:38

Artur Dent: (#383937) To je lež!       Nikdy se nic takovýho nestalo!!!                  

Možná si mne jenom pleteš se strýcem Pepinem!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383934 | odpovědět | 30.8 17:54

a VMax to má určitě 40km/h + !!!!!!!!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383933 | odpovědět | 30.8 17:46

Ve švýcarsku holt ztebe žádnej kostitřas na kolejích s motorem z LIAZky duši nevyklepe.       Tam pro tebe přijede načas hladce jezdící klimatizovanej nízkopodlažní vlak se zásuvkama a wifinou. Každou celou, nebo půl. Nebo čtvrt. No holt mají dopravu jedenadvacátýho století. My máme komunistickej skanzen.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #383932 | odpovědět | 30.8 17:41

Nojo, jenomže ve Švýcarsku vlaky fungujou. Jakože fungujou. Opravdu fungujou. Ne jako ta česká nebo německá parodie. Dokonce fungujou až tak moc, že tam přestali pouštět německý vlaky.                        


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace