Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391617 | odpovědět | 19.3 21:48

Takovej sem já!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391615 | odpovědět | 19.3 21:32

Borec: (#391607) Já sem šel až o první přestávce! Ale bylo to o prsa korejský baletky, došly jim tácky. Ale já ještě tácek měl, tak sem pak šmíroval u tý černý krasobruslařky na malý hale. Příští čtvrtek to udělam navlas stejně!      

V pět jsem šel z Oujezda, 17:34 jsem byl teprv tak u Baumaxu, možná u Hornbachu.
 

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391614 | odpovědět | 19.3 21:30

Jelimani! Černá byla vyloženěně vynikající, tak sem ty indjány vrátil na koleje!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391605 | odpovědět | 19.3 16:38

Toto rozprávaj svojej starej materi! Ty nevíš co to práce je, kořalo!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391603 | odpovědět | 19.3 16:33

Za chvíli vyrážim, jdu tam pěšky.            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391601 | odpovědět | 19.3 16:13

Já to tam jdu dělat ty blázne!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391599 | odpovědět | 19.3 13:34

Já jdu na čerou!!!!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391591 | odpovědět | 18.3 22:09

Borec: (#391587) Zejtra na to pudu dohlídnout osobně! Avie bude, to mam posichrovaný!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391586 | odpovědět | 18.3 21:59

A ten sparťanskej krosček pod chrániče měl bejt oceněnej vyšším trestem!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391585 | odpovědět | 18.3 21:57

Borec: (#391580) Měli dostat na držku už dávno předtim! Protože jsou sparťani, jinej důvod potřeba neni!

Ale to by jim někdo musel říct že hrajou playoff! Zatim to vypadalo že to chápe jenom Šlajska paradoxně se Lvem, zatimco Zámek se nejspíš vidí v Boleslavi, Měchura na Lipně a zbytek týmu v letadle do Dubaje.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391574 | odpovědět | 18.3 20:25

Chuckie: (#391566) Játamnebyl! Nejsem magor, bylo jasný že první nápor nechytnem. A esli nechytnem ani ten druhej …

Jdu tam zejtra!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391573 | odpovědět | 18.3 20:23

Radši jim místo brečení vyřiďte že se hraje plejoff!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391572 | odpovědět | 18.3 20:22

B.: (#391570) Tam od sparťana vůbec nic nebylo!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391567 | odpovědět | 18.3 19:56

Nechci řikat jásemvámtořikal, ale jásemvámtořikal. Chtěli ste buzerantí, máte buzerantí. Aspoň všichni vidí jaký je Borec jelito který neumí ani ten hokej udělat.      

No nic. Zejtra vyrazim procházkou na černou a pokusim se tu sérii zachránit.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391560 | odpovědět | 18.3 18:20

To bylo strašný co se tam dělo. Dva odjedou s hráčem někam doprdele a stejně nemaj ho ani puck! A pak tam vyplavává prasák za prasákem.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391557 | odpovědět | 18.3 18:05

No tak to je velká paráda. Ani jsme se neuprdli.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391556 | odpovědět | 18.3 17:44

Už se perou, já to řikal že si dneska ty čumáky rozbijou!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391551 | odpovědět | 18.3 13:48

Mně je to jedno, dělejte si s nim co chcete, Ale myslíte že když Konráda někam přivážete že to vyřešíte jo???      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391546 | odpovědět | 18.3 09:51

Jiricek: (#391545) AI Hovadiny. Já topscorerovi veřim, protože velcí hráči ožívají v Playoff! Očekávam že z něj bude důstojný nástupce Pavla Vostřáka!!! Dejte to topscorerovi na modrou a běžte se radovat!!!!                  

(A kdyby čirou náhodou ne, furt namlouvá dvanáctkám s přehledem nejhezčí happy birthday wishes       )

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391544 | odpovědět | 17.3 23:09

VelkyHrom: (#391543) Ne, je to realistický. Já jsem taky buzeranty nechtěl. Jsou rozhraný, v laufu a my čtrnáct dní stojíme. Jak nechytnem začátek, bude to provar.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391542 | odpovědět | 17.3 09:28

https://www.idnes.cz/…08_hokej_tit

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391533 | odpovědět | 15.3 19:29

VelkyHrom: (#391532) No to teda! Jídelníček už sem naťukal a vyvěsil!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391528 | odpovědět | 15.3 19:05

Tak jo, vy rudý sráči, nechť se peklo vodevře.       Sami jste si o to řekli!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391511 | odpovědět | 15.3 12:59

Za chvíli se dozvíš že fanoušové hromadně hvízdali Skútra.

Takhle pracujou pražský dezoláti s Pravdou!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391509 | odpovědět | 15.3 11:58

tady se zase konstruuje nějaká paralelní verze reality.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391503 | odpovědět | 14.3 19:52

Depa. Ten proti svejm nepude. Ten ne.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391500 | odpovědět | 14.3 11:16

Proč jenom 19? Pusťte mi k tomu a já je nechám spadnout do pralesa všecky!       Pak bysme mohli zaslouženě slavit každej rok!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391495 | odpovědět | 13.3 22:02

Nevadí, dam si černou a pudem jim zakroutit ty jejich rudý krky.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391488 | odpovědět | 13.3 20:04

Láďa se v davu neztratí…-      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391481 | odpovědět | 13.3 19:40

je známo že pražáci hrají unfair.                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391478 | odpovědět | 13.3 16:02

Jiricek: (#391477)                   ten toho tak vyburcuje, blbeček.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391476 | odpovědět | 13.3 13:35

To se pleteš! Bojim se Pepíka, ten proti svejm nepude!       Kukačka jedna!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391474 | odpovědět | 13.3 13:19

Ve čtvrtek du na černou!!!!!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391473 | odpovědět | 13.3 13:16

Určitě tyvole – tejden stojíš a padneš rovnou na ty rozpařený rudý buzeranty ještě ke všemu v laufu. A máš 0–2 dřív než řekneš borůvkovej koláč.

Já se tady nechci dívat na ty jejich vítězný rudý pražský štrougalovský držky! To radši ten omyl na mapě u Vídně.     

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391471 | odpovědět | 12.3 22:56

Tak to vůbec!       Fandit tem rudejm hajzlům je nepřekonatelný chucpe!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391465 | odpovědět | 12.3 20:48

Láďa jede autobusem, je to hájvej king!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391463 | odpovědět | 12.3 20:40

Ty to je jako byses zeptala jestli si radši vypíchnu drátem levý voko nebo pravý.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391460 | odpovědět | 10.3 23:35

VelkyHrom: (#391459) tchuráci rudý štrougalovský.                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391457 | odpovědět | 10.3 20:45

Vošouch: (#391454) Máš štěstí že jdu kolem, já to vim a tak ti to můžu říct naprosto přesně!       Protože seš vůl!!!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #391456 | odpovědět | 10.3 20:43

#nezastavíš já Spartě věřím že to neposere a rupne podruhý!      


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace