Navštivte také:
Takovej sem já!
Borec: (#391607) Já sem šel až o první přestávce! Ale bylo to o prsa korejský baletky, došly jim tácky. Ale já ještě tácek měl, tak sem pak šmíroval u tý černý krasobruslařky na malý hale. Příští čtvrtek to udělam navlas stejně!
V pět jsem šel z Oujezda, 17:34 jsem byl teprv tak u Baumaxu, možná
u Hornbachu.
Jelimani! Černá byla vyloženěně vynikající, tak sem ty indjány vrátil na koleje!
Toto rozprávaj svojej starej materi! Ty nevíš co to práce je, kořalo!
Za chvíli vyrážim, jdu tam pěšky.
Já to tam jdu dělat ty blázne!
Já jdu na čerou!!!!
Borec: (#391587) Zejtra na to pudu dohlídnout osobně! Avie bude, to mam posichrovaný!
A ten sparťanskej krosček pod chrániče měl bejt oceněnej vyšším trestem!
Borec: (#391580) Měli dostat na držku už dávno předtim! Protože jsou sparťani, jinej důvod potřeba neni!
Ale to by jim někdo musel říct že hrajou playoff! Zatim to vypadalo že to chápe jenom Šlajska paradoxně se Lvem, zatimco Zámek se nejspíš vidí v Boleslavi, Měchura na Lipně a zbytek týmu v letadle do Dubaje.
Chuckie: (#391566) Játamnebyl! Nejsem magor, bylo jasný že první nápor nechytnem. A esli nechytnem ani ten druhej …
Jdu tam zejtra!
Radši jim místo brečení vyřiďte že se hraje plejoff!
B.: (#391570) Tam od sparťana vůbec nic nebylo!
Nechci řikat jásemvámtořikal, ale jásemvámtořikal. Chtěli ste buzerantí, máte buzerantí. Aspoň všichni vidí jaký je Borec jelito který neumí ani ten hokej udělat.
No nic. Zejtra vyrazim procházkou na černou a pokusim se tu sérii zachránit.
To bylo strašný co se tam dělo. Dva odjedou s hráčem někam doprdele a stejně nemaj ho ani puck! A pak tam vyplavává prasák za prasákem.
No tak to je velká paráda. Ani jsme se neuprdli.
Už se perou, já to řikal že si dneska ty čumáky rozbijou!
Mně je to jedno, dělejte si s nim co chcete, Ale myslíte že když Konráda někam přivážete že to vyřešíte jo???
Jiricek: (#391545) AI Hovadiny. Já topscorerovi veřim, protože velcí hráči ožívají v Playoff! Očekávam že z něj bude důstojný nástupce Pavla Vostřáka!!! Dejte to topscorerovi na modrou a běžte se radovat!!!!
(A kdyby čirou náhodou ne, furt namlouvá dvanáctkám s přehledem nejhezčí happy birthday wishes )
VelkyHrom: (#391543) Ne, je to realistický. Já jsem taky buzeranty nechtěl. Jsou rozhraný, v laufu a my čtrnáct dní stojíme. Jak nechytnem začátek, bude to provar.
VelkyHrom: (#391532) No to teda! Jídelníček už sem naťukal a vyvěsil!
Tak jo, vy rudý sráči, nechť se peklo vodevře. Sami jste si o to řekli!
Za chvíli se dozvíš že fanoušové hromadně hvízdali Skútra.
Takhle pracujou pražský dezoláti s Pravdou!
tady se zase konstruuje nějaká paralelní verze reality.
Depa. Ten proti svejm nepude. Ten ne.
Proč jenom 19? Pusťte mi k tomu a já je nechám spadnout do pralesa všecky! Pak bysme mohli zaslouženě slavit každej rok!
Nevadí, dam si černou a pudem jim zakroutit ty jejich rudý krky.
Láďa se v davu neztratí…-
je známo že pražáci hrají unfair.
Jiricek: (#391477) ten toho tak vyburcuje, blbeček.
To se pleteš! Bojim se Pepíka, ten proti svejm nepude! Kukačka jedna!
Ve čtvrtek du na černou!!!!!!!
Určitě tyvole – tejden stojíš a padneš rovnou na ty rozpařený rudý buzeranty ještě ke všemu v laufu. A máš 0–2 dřív než řekneš borůvkovej koláč.
Já se tady nechci dívat na ty jejich vítězný rudý pražský štrougalovský držky! To radši ten omyl na mapě u Vídně.
Tak to vůbec! Fandit tem rudejm hajzlům je nepřekonatelný chucpe!!!
Láďa jede autobusem, je to hájvej king!
Ty to je jako byses zeptala jestli si radši vypíchnu drátem levý voko nebo pravý.
VelkyHrom: (#391459) tchuráci rudý štrougalovský.
Vošouch: (#391454) Máš štěstí že jdu kolem, já to vim a tak ti to můžu říct naprosto přesně! Protože seš vůl!!!
#nezastavíš já Spartě věřím že to neposere a rupne podruhý!
