Navštivte také:
Dej si mokrej hadr na hlavu, ten hic ti nedělá dobře
čemu se tlemíš kořalo????
Šel sem na Krakonoše! Je hic!
Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce Škoda že tam nejde otvírat oknem
Borec: (#393000) To víš že si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama – furt pyčuje, ale už se nemůže dočkat, jak se zas sveze s šukafonem!
stimdidoprdele!!!
Kup si Chodovar!!!
A hele, oni mají eshop. https://www.pivovarhulvat.cz/ No tak si necham něco poslat a je to.
Vošouch: (#392996) Tojemi k hovnu! Potřebuju si vzít karton něčeho do Anglie a na Hulváta sem tady nikde nenarazil. Anebo se na to vyseru a koupim si Guinnesse tam a bude.
Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval… A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný
Frankenstein: (#392995) Játy jejich korporátní sračky nepiju už dlouho. Dobrej je skoro každej menší pivovar v Německu!
Definitivně jim už jeblo, seru na ně https://www.mediaguru.cz/…povedne-piti
Poraďte mi něco hořkýho co se dá pít.
No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde
Není možná! Já věřil!!!
Ribisel: (#392991)
Mě mile překvapili – čekal jsem aspoň bůra Góly parádní – tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku baráž – muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli
Takže už před týdnem jsem to natipoval téměř přesně. (č. 392927 z 19.96.)
Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali
No hodně čtu komenty typu, že kvalita kádru měla na víc … což teda fakt ne ale jo, střet s realitou posadil hodně lidí asi na prdel
Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči? 99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne
Ten všeobecnej údiv nad celkovým výsledkem je pozoruhodnej … stačí se podívat na jeden zapas třeba anglický nebo španělský ligy, to je úplně jinej sport a špičkový hráče tam Češi prostě nemaj, tak Krejčí tomu stačí
Ale nádherný góly musim říct, obzvlášť ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely
Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy
Ještě, že sem na tu sračku nevstával
miroslav: (#392977) nedej se zmást, je to normální pražská protiplzeňská dezinfo kamapaň. Naštěstí jsem tady já, štítovej útočník s úkolem uvádět pražský dezinformace na pravou míru.
Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce
miroslav: (#392977) na ukázku, že čurák může bejt i z … Plzně
Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslíš.
Chuckie: (#392976) škoda, že ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, že současně s pasem dostane příležitost ve SVO…
Chuckie: (#392976) … moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vždyť je to tři a půl roku staré, nechceš snad říct, že tohle sedí u nás na radnici.
Běž domů, plzeňskej Ivane … děláš vostudu https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb
Koukám, že to říkám dobře..... https://www.msn.com/…/ar-AA26pCMG
Vy si tady z našich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výšce ? To je přece jasné, že tohle je hlavní příčinou našich „výkonů“. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by všichni čuměli.
kafka: (#392971)
blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 0–5 si přečtu zejtra v novinách.
Borec: (#392966)
Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat…
B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu
B.: (#392965) jak říkal Goran Ivaniševič, „každá prohra se musí na něco svést“ ale tak zase Češi popíraj tvrzení, že na týhle úrovni slabýho soupeře nepotkáš
Já věřím.
