Navštivte také:
Chuckie: (#393041) No hrozný jsou!
Vošouch: (#393045) nezdařilo se. Čaký furt rušil nějakejma hejtama na motorky.
Vošouch: (#393043)
Hovno si pamatuješ. Plzenec byl kdysi úplně v prdeli. Skoro všichni umřeli. Pak tam ale Plzeň poslala pár samců z Bor a Doubravky, kteří místní vymirajicí populaci zachránili…
Frankenstein: (#393040) Já čekám!
kafka: (#393042) A co groček na zahřátí?
kafka: (#393042) Plzenec kdysi byla metropole! A pak přišli plzeňácí a všechno to ukradli a vodtahali do Plzně!
Sem v Plzenci. Je tu krásně. Klobása, Klostermann, silnej turek. A hlavně – v okruhu 22 km žádnej Prasák a žádnej nádražák.
Tady je svět ještě v pořádku…
je to holt marný, proti vyšším daním, větrníkům a zákazům aut stojí úřední výnos, že se nic neděje, a Klaus přežil přelet z +30 do –30. Souboj těžkých vah, salónního komunismu a selskýho rozumu, takhle tady chcípneme!
Vošouch: (#393038) Dobře děláš, už to začíná vonět!
No jasně, Tuhle jsem hledal teplotní profil léta 1947. No nenašel jsem ho. No data, sorry vole až od roku 1948. Náhoda? Já si to nemyslím, podle mýho je potřeba především zatočit s pražákama prolhanejma!
Frankenstein: (#393036) Jási počkám!
proč by něco dělal? Před 50 lety byl taky horkej den, planeta je modrá, nevěř všemu co vidíš a co potíš! Prostě s levičáky v Bruseli jsme zatočili
Pražáci mají recept, chtějí jenom tvoje prachy a dají to do pořádku.
Já momentálně dělám bouřku. Za chvíli to bude hotový.
Takse snad s tím pojebaným horkem něco bude dělat, ne?!
V létě je horko a v zimě zima, pražáci jsou překvapeni, čeká je extrémní způsob kohabitace s venkovem
FAČR sídlí správně, ale vedou ho burani, který si nanominovali burani
no horko je pěkný, přitom Macinka ho zrušil nikdo ho neposlouchá …
Ty se k pivu vůbec nevyjadřuj, seď tiše v koutě a šoupej nohama!
Toty ale máš jenom vyčtený z knížek, poněvadž normálně lemtáš jenom šťávu z lisovanejch brouků!
Protože pivo – v létě osvěží, v zimě zahřeje! Univerzální celoroční nejzdravější nápoj!
Vošouch: (#393027) +1 Totoje kvalitní názor! Určitě to byla osmsetdesítka, ani to nemusím otevírat,
Borec: (#393026) Atopak nebude horko?!
Železnice je nástrojem zkázy! https://www.idnes.cz/…hranicni_kha
Dej si pivo!
nototeda!
Toje ale horko!
Někoho to překvapuje? Kontrolní otázka: Jestlipa víte ve kterým městě sídlí českej chodbalovej svaz?
Krejčímu palce nahoru, aspoň někdo se snaží propíchnout tu bublinu, jak tu děláme vše skvěle a jsme nejlepčí v kosmíru
Jak může někdo nesnášet Kanea?
Borec: (#393019) Hele Harykejna vysloveně nesnáším, ale i on v některejch částech zápasu ANG bránil ve svým vápně. To je ale na hvězdu Šika moc náročný. V zápasech na MS mi připadal, že už ukončil reprekariéru, akorát to ještě neřek ani trenérovi.
VelkyHrom: (#393018) Když mu nikdo z těch kopyt nedokázal přihrát, tak to měl docela na hovno, by si všechno musel uhrát sám
miroslav: (#393012)
Jj, to je přeceňovanej hráč…Asi usoudil, že mu to fakt nešlo, tak se pakuje…
Artur Dent: (#393015)…s Chodovarem v ruce
Artur Dent: (#393015) nic nemáš a přestaň tady lhát jako baron Prášil!!!
Frankenstein: (#393010) Mám to nafocený
Praha to brzo schytá, už se na vě vaří voda https://www.info.cz/…se-nezastavi
https://www.echo24.cz/…a-ze-seznamu
A my dodáme pokud se to tak stalo dobře mu tak, co je seznam zač ví každej soudnej dávno.
VelkyHrom: (#393011) Jako naši hráli naprosté NIC (nechci být sprostý). Schick nahlásil po zápase, že končí s reprezentací, ten už když přišel na hřiště, tak vypadal, že s reprezentací skončil, tvářil se naštvaně a za zhruba 20.min. co byl na hřišti, tak udělal jen 2 fauly a jinak se z balonem nepotkal. A večer Němci, co to jako mělo být ? To odkoukali od nás.
Checht.
To jsme se zas předvedli… Jako za mě, ta skupina byla hratelná, né že né… To by ale nesměli skoro všichni nechat formu někde v pérdeli, nebo kde…
Nic. Jsou hezčí příběhy na světě…
co můžeš, nic nemůžeš.
Ribisel: (#393002) můžu dosvědčit
