Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 208 Starší »
Borec  |  Plzeň   #393000 | odpovědět | 25.6 12:41

Kup si Chodovar!!!            

Borec  |  Plzeň   #392994 | odpovědět | 25.6 11:30

No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde            

Borec  |  Plzeň   #392992 | odpovědět | 25.6 10:29

Ribisel: (#392991)                  

Borec  |  Plzeň   #392989 | odpovědět | 25.6 09:01

Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali      

Borec  |  Plzeň   #392987 | odpovědět | 25.6 08:31

Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči?       99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne      

Borec  |  Plzeň   #392985 | odpovědět | 25.6 07:54

Ale nádherný góly musim říct, obzvlášť ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození                 Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely                

Borec  |  Plzeň   #392984 | odpovědět | 25.6 07:50

Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy            

Borec  |  Plzeň   #392983 | odpovědět | 25.6 07:49

Ještě, že sem na tu sračku nevstával                

Borec  |  Plzeň   #392973 | odpovědět | 24.6 14:09

kafka: (#392971)      

Borec  |  Plzeň   #392970 | odpovědět | 24.6 13:44

B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu      

Borec  |  Plzeň   #392966 | odpovědět | 24.6 13:01

Ta pravá komedie začne ve tři ráno                

Borec  |  Plzeň   #392947 | odpovědět | 21.6 19:01

kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku            

Borec  |  Plzeň   #392946 | odpovědět | 21.6 19:00

Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama            

Borec  |  Plzeň   #392941 | odpovědět | 21.6 12:12

Frankenstein: (#392939) Na slavnostech piva!!!      

Borec  |  Plzeň   #392938 | odpovědět | 20.6 22:18

Rozkopali tu půl města      

Borec  |  Plzeň   #392937 | odpovědět | 20.6 22:18

Sem ve Strakonicích!!!            

Borec  |  Plzeň   #392930 | odpovědět | 19.6 20:46

Tak to teda přeju pěkný pokoukání, na takovej shit, to už si radši zapni Majora Zemáka!!!

Borec  |  Plzeň   #392922 | odpovědět | 18.6 21:59

Tuto jestli viděli Dánové, tak nevim, jestli si rvou vlasy nebo se válí smíchy                

Borec  |  Plzeň   #392920 | odpovědět | 18.6 20:20

Další ostuda                

Borec  |  Plzeň   #392893 | odpovědět | 12.6 19:54

miroslav: (#392890) Jsem rád, že to nakonec dobře dopadlo! Za to, že tam hrál ten křivák si nic jinýho nezaslouží, snad jim bubáci nakopou prdele, že to udělaj mexikáni, o tom nepochybuju, ty je tam uběhaj k smrti      

Borec  |  Plzeň   #392844 | odpovědět | 1.6 08:53

Tak sem kouk na ten rozhodující gól a je to bomba       Skórovat, srolovat dva švýcary, který nevěděli co se děje, všechno zahodit a jít slavit                

Borec  |  Plzeň   #392826 | odpovědět | 31.5 22:20

Frankenstein: (#392823) To sem dycky chtěl, zvuk z haly, mínus blbý kecy                  

Borec  |  Plzeň   #392825 | odpovědět | 31.5 22:19

Frankenstein: (#392823) Myslíš ty dvě top star, co hráli přesilovku 1:50 ze dvou a furt se čekalo, kdy se trefí? To byl trenéskej majstrštyk       Doufam, že bude Rulík stejně trénovat Kladno       Tam bych pak věřil v baráži už konečně tomu týmu z 1. ligy, že to prolomí                

Borec  |  Plzeň   #392815 | odpovědět | 31.5 18:17

Takhle je to vlastně ještě lepší, nechat je čuchnout a pak je šmiknout      

Borec  |  Plzeň   #392813 | odpovědět | 31.5 18:06

Yessss!!!!                        

Borec  |  Plzeň   #392808 | odpovědět | 31.5 17:53

Zkurvená Kanada                  

Borec  |  Plzeň   #392792 | odpovědět | 28.5 22:53

To jako fakt???                        

Borec  |  Plzeň   #392787 | odpovědět | 28.5 21:07

miroslav: (#392783) No užívat si můžou teď na dovolenej. Tam to měli ject odmakat! Pokud si to tam jeli užít, tak to tam nemuseli jezdit vůbec      

Borec  |  Plzeň   #392782 | odpovědět | 28.5 17:31

Zázrak!      

Borec  |  Plzeň   #392781 | odpovědět | 28.5 17:27

Snad si to teda kluci aspoň užívaj, když už tam jeli            

Borec  |  Plzeň   #392780 | odpovědět | 28.5 17:27

Zachytá si dneska Pavlát?      

Borec  |  Plzeň   #392779 | odpovědět | 28.5 17:26

Už to nabírá na obrátkách, 5:0 do konce třetiny!!!      

Borec  |  Plzeň   #392778 | odpovědět | 28.5 17:25

Robert radši zkušeně komentuje USA – CAN a tuto předelegoval na Jílka      

Borec  |  Plzeň   #392772 | odpovědět | 28.5 17:02

Vypadá to nadějně, jenom 2:0 za třetinu, to znamená, že desítku snad nedostanem      

Borec  |  Plzeň   #392762 | odpovědět | 28.5 07:54

Tak Čihák se uklidil do Popradu, škoda, že nevzal sebou Hanzlíka      

Borec  |  Plzeň   #392729 | odpovědět | 25.5 19:39

Možná stačilo hrát hokej a ne furt něco pořvávat na rozhodčího      

Borec  |  Plzeň   #392725 | odpovědět | 25.5 18:31

To je vostuda!      

Borec  |  Plzeň   #392717 | odpovědět | 25.5 16:40

Moh by se ten idiot z Pardubic přestat válet???                  

Borec  |  Plzeň   #392714 | odpovědět | 25.5 16:33

To bude zase nakládačka      

Borec  |  Plzeň   #392703 | odpovědět | 25.5 10:04

Nemaj žádný buřty!


« Novější 1 2 3 4 5 ... 208 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace