Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »
Borec  |  Plzeň   #392970 | odpovědět | 24.6 13:44

B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392969 | odpovědět | 24.6 13:24

B.: (#392965) jak říkal Goran Ivaniševič, „každá prohra se musí na něco svést“       ale tak zase Češi popíraj tvrzení, že na týhle úrovni slabýho soupeře nepotkᚠ     

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392968 | odpovědět | 24.6 13:17

Já věřím.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392967 | odpovědět | 24.6 13:11

Borec: (#392966) Tyse nafunuse směješ??      

Borec  |  Plzeň   #392966 | odpovědět | 24.6 13:01

Ta pravá komedie začne ve tři ráno                

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392965 | odpovědět | 24.6 11:43

Chuckie: (#392964) No češi by dohrávali o 10ti a kopala by se proti nim penalta. A to by bylo dobře, né jak ta tragikomedie včera.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392964 | odpovědět | 24.6 10:50

no Češi by vod těch vopálenejch kluků dostali tak na prdel, že by zpátky letěli raději v přestrojení za dovolenkový paštikáře     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392963 | odpovědět | 24.6 10:36

Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392962 | odpovědět | 24.6 10:35

Ghana je hrozně těžkej soupeř vy patlalové.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392961 | odpovědět | 24.6 10:22

Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.            

Ribisel  |  Sudety   #392960 | odpovědět | 24.6 09:47

A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách      

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392959 | odpovědět | 24.6 08:08

Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.

A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392958 | odpovědět | 23.6 22:46

Tohleže je kolébka fotbalu? To bych blil!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392957 | odpovědět | 23.6 19:00

Ty si kurva uvědom za kterou stranu kopeš, ty chytrá horákyně z chepi.                  

Ribisel  |  Sudety   #392956 | odpovědět | 23.6 17:22

No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392955 | odpovědět | 23.6 10:47

Pražáci si myslej že jim tady všechno patří, a že budou vesnici rozdělovat, poučovat a kopat příkopy, ale tose přepočítali, ani hovno, vesnice je nositel genů zdravýho národa, MY NEUHNEME, TADY PRAÁCI NEPROJDOU!!!                  

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392954 | odpovědět | 23.6 06:52

no sem rád, že ten článek zmiňuješ, soudruhu       krásná ilustrace, jakým póvlem vesnice zamořujou veřejnej prostor a vysílaj jako svoje (věrohodný) „zástupce“ do Prahy. JÁ BYCH VŠECHNY TY VESNICE ZRUŠIL, KAŽDÝHO JEN OTRAVUJOU!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392953 | odpovědět | 22.6 15:41

Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!!             https://www.novinky.cz/…-ct-40584400

PRAÁKU GO HOME!!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392952 | odpovědět | 22.6 11:59

Tim jsem jel tuhle z Bečova do Marienbad. špinavý to bylo tak, že nebylo vidět krz vokno. Ale hlavně že to nebyla životunebezpečná osmsetdesítka!        

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392951 | odpovědět | 22.6 11:41

Ribisel: (#392949) Bohužel ne, na té trati už šukafony nejsou. Místo toho jsme jeli špinavou tramvají GW Train. Pak moderní lokálkou ČD, docela dobrý, ale na 810 to nemá, to je jasný.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392950 | odpovědět | 22.6 11:03

Že z ní ten nádražáckej krám vytřese duši se dá považovat za zážitek jenom s velkou dávkou fantazie.      

Ribisel  |  Sudety   #392949 | odpovědět | 22.6 10:31

Artur Dent: (#392948) A svezls jí šukafonem? Bez toho je to hovno zážitek…            

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392948 | odpovědět | 21.6 23:41

Tak tenhle víkend jsem dal s dcerou (8 let) vandr – v pátek (od podvečera) 7 kiláků, v sobotu 19, dneska 18. Za vedra, dneska za slušnýho chcance a bouřky… Přátelé, kdo z vás to má?                  

Borec  |  Plzeň   #392947 | odpovědět | 21.6 19:01

kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku            

Borec  |  Plzeň   #392946 | odpovědět | 21.6 19:00

Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama            

kafka  |  pilshovado   #392945 | odpovědět | 21.6 16:25

Borec: (#392938)

Klostermann 13 ?      

Ribisel  |  Sudety   #392944 | odpovědět | 21.6 16:02

Hlavně, že ty o pivu v횠– analfabete!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392943 | odpovědět | 21.6 14:21

Borec: (#392941) O pivu ve Strakonicích nic nevědí! Nektar – poser hektar!!!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392942 | odpovědět | 21.6 12:33

Harry LS: (#392916) no zjevně najeli na model „seženeme boháče, protože jsme bejvalí slavní hráči“ … tak jo, hoši, gůd lak https://www.idnes.cz/…20_hokej_pbi      

Borec  |  Plzeň   #392941 | odpovědět | 21.6 12:12

Frankenstein: (#392939) Na slavnostech piva!!!      

Ribisel  |  Sudety   #392940 | odpovědět | 21.6 07:39

Borec: (#392938) Asi byli na exkurzi v Plzni!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392939 | odpovědět | 20.6 23:04

Cotam proboha dělᚠkořalo??? Zbloudila se tebou osmsetdesítka???? Marš zpátky domů!!!!!

Borec  |  Plzeň   #392938 | odpovědět | 20.6 22:18

Rozkopali tu půl města      

Borec  |  Plzeň   #392937 | odpovědět | 20.6 22:18

Sem ve Strakonicích!!!            

Ribisel  |  Sudety   #392936 | odpovědět | 20.6 17:51

Dneska přesně půlstoletí od Bělehradu      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392935 | odpovědět | 20.6 17:40

Tohle město je prokletý.      

Harry LS  |     #392934 | odpovědět | 20.6 17:27

Vozobule nebo Tolar jsou rovnocenní odborníci. A kdyby náhodou někdo třetí, bude určitě minimálně stejně dobrý.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392933 | odpovědět | 20.6 11:17

Vozobule už se zase dere ke korytu https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb#…

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392932 | odpovědět | 19.6 21:20

Pozor, vošouste, pozor! Tohle by se Praze nemuselo líbit pane Mestreyi!

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392931 | odpovědět | 19.6 20:58

Borec: (#392930) Toteda, tak si ho pus, toho komunistickýho vrahouna!


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace