Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4326 Starší »
Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #393033 | odpovědět | 28.6 16:04

FAČR sídlí správně, ale vedou ho burani, který si nanominovali burani      

no horko je pěkný, přitom Macinka ho zrušil       nikdo ho neposlouchá …

Ribisel  |  Sudety   #393032 | odpovědět | 28.6 14:59

Ty se k pivu vůbec nevyjadřuj, seď tiše v koutě a šoupej nohama!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393031 | odpovědět | 28.6 14:40

Toty ale mᚠjenom vyčtený z knížek, poněvadž normálně lemtᚠjenom šávu z lisovanejch brouků!

Ribisel  |  Sudety   #393030 | odpovědět | 28.6 14:22

Protože pivo – v létě osvěží, v zimě zahřeje! Univerzální celoroční nejzdravější nápoj!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393029 | odpovědět | 28.6 14:01

Vošouch: (#393027) +1 Totoje kvalitní názor! Určitě to byla osmsetdesítka, ani to nemusím otevírat,      

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #393028 | odpovědět | 28.6 13:22

Borec: (#393026) Atopak nebude horko?!

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #393027 | odpovědět | 28.6 13:21

Železnice je nástrojem zkázy! https://www.idnes.cz/…hranicni_kha

Borec  |  Plzeň   #393026 | odpovědět | 28.6 12:22

Dej si pivo!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393025 | odpovědět | 28.6 12:03

nototeda!

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #393024 | odpovědět | 28.6 11:45

Toje ale horko!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393023 | odpovědět | 28.6 11:02

Někoho to překvapuje? Kontrolní otázka: Jestlipa víte ve kterým městě sídlí českej chodbalovej svaz?

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #393022 | odpovědět | 28.6 08:11

Krejčímu palce nahoru, aspoň někdo se snaží propíchnout tu bublinu, jak tu děláme vše skvěle a jsme nejlepčí v kosmíru      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #393021 | odpovědět | 27.6 17:18

Jak může někdo nesnášet Kanea?      

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #393020 | odpovědět | 27.6 14:42

Borec: (#393019) Hele Harykejna vysloveně nesnáším, ale i on v některejch částech zápasu ANG bránil ve svým vápně. To je ale na hvězdu Šika moc náročný. V zápasech na MS mi připadal, že už ukončil reprekariéru, akorát to ještě neřek ani trenérovi.

Borec  |  Plzeň   #393019 | odpovědět | 27.6 11:31

VelkyHrom: (#393018) Když mu nikdo z těch kopyt nedokázal přihrát, tak to měl docela na hovno, by si všechno musel uhrát sám      

VelkyHrom  |  Tenkterémupilsvedeníznechutilopilshokejapřestalbýtindiánem...   #393018 | odpovědět | 27.6 00:51

miroslav: (#393012)      

Jj, to je přeceňovanej hráč…Asi usoudil, že mu to fakt nešlo, tak se pakuje…      

Ribisel  |  Sudety   #393017 | odpovědět | 26.6 20:50

Artur Dent: (#393015)…s C­hodovarem v ruce      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393016 | odpovědět | 26.6 19:02

Artur Dent: (#393015) nic nemᚠa přestaň tady lhát jako baron Prášil!!!                  

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #393015 | odpovědět | 26.6 18:38

Frankenstein: (#393010) Mám to nafocený      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393014 | odpovědět | 26.6 16:30

Praha to brzo schytá, už se na vě vaří voda       https://www.info.cz/…se-nezastavi

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393013 | odpovědět | 26.6 16:10

https://www.echo24.cz/…a-ze-seznamu

A my dodáme pokud se to tak stalo dobře mu tak, co je seznam zač ví každej soudnej dávno.

miroslav  |  Plzeň   #393012 | odpovědět | 26.6 00:20

VelkyHrom: (#393011) Jako naši hráli naprosté NIC (nechci být sprostý). Schick nahlásil po zápase, že končí s reprezentací, ten už když přišel na hřiště, tak vypadal, že s reprezentací skončil, tvářil se naštvaně a za zhruba 20.min. co byl na hřišti, tak udělal jen 2 fauly a jinak se z balonem nepotkal.       A večer Němci, co to jako mělo být ? To odkoukali od nás.

VelkyHrom  |  Tenkterémupilsvedeníznechutilopilshokejapřestalbýtindiánem...   #393011 | odpovědět | 25.6 23:43

Checht.      

To jsme se zas předvedli…       Jako za mě, ta skupina byla hratelná, né že né… To by ale nesměli skoro všichni nechat formu někde v pérdeli, nebo kde…      

Nic. Jsou hezčí příběhy na světě…                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393010 | odpovědět | 25.6 21:56

co můžeš, nic nemůžeš.            

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #393009 | odpovědět | 25.6 21:21

Ribisel: (#393002) můžu dosvědčit      

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #393008 | odpovědět | 25.6 20:56

Tohlese Konrádovi moc nepovedlo! https://krimi-plzen.cz/…ovymi-krizi/

Borec  |  Plzeň   #393007 | odpovědět | 25.6 14:44

Dej si mokrej hadr na hlavu, ten hic ti nedělá dobře            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393006 | odpovědět | 25.6 14:12

čemu se tlemíš kořalo????                  

Borec  |  Plzeň   #393005 | odpovědět | 25.6 14:06

Šel sem na Krakonoše! Je hic!            

Borec  |  Plzeň   #393004 | odpovědět | 25.6 14:06

Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce       Škoda že tam nejde otvírat oknem            

Borec  |  Plzeň   #393003 | odpovědět | 25.6 14:05

                 

Ribisel  |  Sudety   #393002 | odpovědět | 25.6 13:40

Borec: (#393000) To víš že si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama – furt pyčuje, ale už se nemůže dočkat, jak se zas sveze s šukafonem!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393001 | odpovědět | 25.6 12:46

stimdidoprdele!!!                  

Borec  |  Plzeň   #393000 | odpovědět | 25.6 12:41

Kup si Chodovar!!!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392999 | odpovědět | 25.6 12:39

A hele, oni mají eshop. https://www.pivovarhulvat.cz/ No tak si necham něco poslat a je to.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392998 | odpovědět | 25.6 12:32

Vošouch: (#392996) Tojemi k hovnu! Potřebuju si vzít karton něčeho do Anglie a na Hulváta sem tady nikde nenarazil. Anebo se na to vyseru a koupim si Guinnesse tam a bude.

Ribisel  |  Sudety   #392997 | odpovědět | 25.6 12:14

Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval… A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný      

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392996 | odpovědět | 25.6 12:05

Frankenstein: (#392995) Játy jejich korporátní sračky nepiju už dlouho. Dobrej je skoro každej menší pivovar v Německu!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392995 | odpovědět | 25.6 11:39

Definitivně jim už jeblo, seru na ně https://www.mediaguru.cz/…povedne-piti

Poraďte mi něco hořkýho co se dá pít.

Borec  |  Plzeň   #392994 | odpovědět | 25.6 11:30

No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde            


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4326 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace