Navtivte také:
Tohlese Konrádovi moc nepovedlo! https://krimi-plzen.cz/ ovymi-krizi/
Dej si mokrej hadr na hlavu, ten hic ti nedělá dobře
čemu se tlemí kořalo????
el sem na Krakonoe! Je hic!
Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce koda e tam nejde otvírat oknem
Borec: (#393000) To ví e si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama furt pyčuje, ale u se nemůe dočkat, jak se zas sveze s ukafonem!
stimdidoprdele!!!
Kup si Chodovar!!!
A hele, oni mají eshop. https://www.pivovarhulvat.cz/ No tak si necham něco poslat a je to.
Voouch: (#392996) Tojemi k hovnu! Potřebuju si vzít karton něčeho do Anglie a na Hulváta sem tady nikde nenarazil. Anebo se na to vyseru a koupim si Guinnesse tam a bude.
Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný
Frankenstein: (#392995) Játy jejich korporátní sračky nepiju u dlouho. Dobrej je skoro kadej mení pivovar v Německu!
Definitivně jim u jeblo, seru na ně https://www.mediaguru.cz/ povedne-piti
Poraďte mi něco hořkýho co se dá pít.
No jo, nějakej naivni blbec se vdycky najde
Není moná! Já věřil!!!
Ribisel: (#392991)
Mě mile překvapili čekal jsem aspoň bůra Góly parádní tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku bará muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli
Take u před týdnem jsem to natipoval téměř přesně. (č. 392927 z 19.96.)
Tak to sem čet jiný diskuse, větinou to bylo ve stylu, e ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, e se tam podívali
No hodně čtu komenty typu, e kvalita kádru měla na víc co teda fakt ne ale jo, střet s realitou posadil hodně lidí asi na prdel
Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, moná se tomu divili experti tam nebo sami hráči? 99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne
Ten veobecnej údiv nad celkovým výsledkem je pozoruhodnej stačí se podívat na jeden zapas třeba anglický nebo panělský ligy, to je úplně jinej sport a pičkový hráče tam Čei prostě nemaj, tak Krejčí tomu stačí
Ale nádherný góly musim říct, obzvlá ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely
Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci uili a teď hezky doveslovat do Evropy
Jetě, e sem na tu sračku nevstával
miroslav: (#392977) nedej se zmást, je to normální praská protiplzeňská dezinfo kamapaň. Natěstí jsem tady já, títovej útočník s úkolem uvádět praský dezinformace na pravou míru.
Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce
miroslav: (#392977) na ukázku, e čurák můe bejt i z Plzně
Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslí.
Chuckie: (#392976) koda, e ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, e současně s pasem dostane příleitost ve SVO
Chuckie: (#392976) moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vdy je to tři a půl roku staré, nechce snad říct, e tohle sedí u nás na radnici.
Bě domů, plzeňskej Ivane dělá vostudu https://www.idnes.cz/ en-zpravy_vb
Koukám, e to říkám dobře..... https://www.msn.com/ /ar-AA26pCMG
Vy si tady z naich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výce ? To je přece jasné, e tohle je hlavní příčinou naich výkonů. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by vichni čuměli.
kafka: (#392971)
blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 05 si přečtu zejtra v novinách.
Borec: (#392966)
Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat
B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu
B.: (#392965) jak říkal Goran Ivanievič, kadá prohra se musí na něco svést ale tak zase Čei popíraj tvrzení, e na týhle úrovni slabýho soupeře nepotká
