Navtivte také:
Chuckie: (#391096) Vak Macinka jako 5ti letej působí.
Babiovci se smáli Lipavskýmu, e je Lipánek. No to byl proti tomuhle opravdu duevní gigant. A to ta srovnávací rovina leí zatraceně nízko.
Babi na první schůzi zatne sekeru o 50mld větí, rozdá z toho pro sebe (to předevím) a pro státní zaměstnance. A kdo to jako zaplatí? Vichni no to opravdu ne. Zaplatí to ti, co jsou ekonomicky aktivní a skutečně něco tvoří.
Nůky se rozevírají. A cesta do prdele není vydláděná, ale vyasfaltovaná. Pak to tady rusák přebere ą ve stejným stavu společnosti, jako to opoutěl.
B, Artur: mě tam fascinuje ten záměr v kombinaci s tím, kdo za touhle vládou stojí. Motoristi fakt pravice? Svobodní? Kurva, nemohli by se u přejmenovat? I to, jak rychle se zmrdi institucionalizujou (hrozný slovo, ale vystihuje to), a jak lidi neberou v potaz, kdo jim slibuje líbivý věci. S jedním známým jsem měl intenzivní debatu na téma Okamury. On se zaklínal tím, e to, co prosazuje není patný. Říkám mu, e s něčím taky souhlasím, ale to není pointa jako člověk je to zmrd, kerej mj. zejtra zapomene, co ti dneska slíbil. Take vyrovnanej rozpočet z úst Macinky je důvěryhodnej asi jako slib pětiletýho fakana, e u to nikdy neudělá
Chuckie: (#391093) Tak on Tejc přiel i s tím, e by se opilcům mohlo
zabavit auto
A to i v případě, e nejsou jeho vlastníkem
Ale o to nejspí nejde, jim asi je jasný, e to pravděpodobně přes
justiční systém neprojde. Ale naelidi jásají, jak vláda konečně
pro naelidi maká
Chuckie: (#391093) no ty VOLE. Přetrvává podezření.
Ve mně nepřetrvává podezření, ale téměř jistota, e Babi provádí trestnou činnost. Co na to vláda a OČTŘ??
Ale to je pěkné, tak hlavně e tam jsou ti pravičáci https://www.ceska-justice.cz/ sudku-vlada/?
Po ních?
Ty vole, jetě není oseto ( krom ozimů ) a soudruzi z NDR u plánujou, copa bude po ních
Frankenstein: (#391089) Po ních pude k Turkovi!
Frankenstein: (#391089) Us to konzultoval s Mlhoem? Hlavně mu vem jako dárek bechera, ne jako ti dva churros
Ribisel: (#391087) Ty se taky pomalu připravuj na extrémní formu kohabitace, ty u mne taky dlouho srát nebude!!!
id oural: (#391073) No právě! A i to bylo málo!!!
Borec: (#391071) My víme svý! Holt se nafutroval klobásou. Hlavně, e ho pak zavřeli do díry a nemoh kodit!
jinak včera teda Indiání luxusně, jsem na ně v play-off zvědav, snad nevyhasnou ale obrana je luxusní. A luxusního má teď Viktorka gólmana, ten kluk je dokonalej kdy vidím tu výkonnostní horskou dráhu u Staňka, není čeho litovat
Ten, ta nebo to?
Jiricek: (#391083) ten u by měl mít ustláno v Dobřanech
Chuckie: (#391082) To musí být radost mít tohohle magora za souseda. https://www.krimi-plzen.cz/ 2-01-111355/
https://plzensky.denik.cz/ binarni.html přiznejte se, kdo jste Mía?
Borec: (#391080) Čas na uklidnění situace vyprí ve středu.
(má si nosit svý. Já si taky nosim teplý kafe z domova. )) )
Ale hovno! Dokonce chtěli za pivo o desetikorunu víc, tos to teda zařídils
Já jsem ten hokej udělal! Má čas se rozmyslet do středy!!!
Omylems navtívil vítěznej zápas!!!!!!
Borče!
Dávám, ti čas na omluvu do středy, jinak se připrav na tak extrémní způsob kohabitace, e to vstoupí do učebnic!!! Do středy!!!!
Černá byla vyloeně vynikající! Ten do toho musí dávat bobika, jinak to moný nejni. Jetě teď to píu mastnejma tlapičkama, závidí sudeáku, co?
Etě sme ty praáky mohli pochcat!
Čekám omluvu, kořalo!
Jinak Plzeň má nového salfického
Borec: (#391068) jak nepískli? Dyt hráli skoro třetinu v oslabeni
Ribisel: (#391069) Reii jsem mu radi sebral a bylo to vyřízený. Nemáte zač.
Ribisel: (#391069)
Natěstí Frank asi zakys u Avie, tak nemoh nic zařizovat, jinak by to byla bída
Klobásníka zavřeli do Avie a nebylo co řeit!
Buzerantům nepískli nic, Chlapík mvp se moh posrat, a kundálové rudý neuhráli ani píču!!! AHOJ z Plzně!
Tak konečně tu Prahu doma porazili, a netrvalo to ani tři roky!
Hlavně aby sudí neotočili a nezačali kompenzovat.
Jinak teda klasika, ruďoi neunáí situaci, co jim nalajnovali před sezonou, mistr zase nebudou. U 20 let
Po 1/3 na vyloučení 0:4, tak kolik to bude oo 2/3? Květoň to pojistí
B.: (#391062) tuten kripl podle mě nikdy nezkousnul, e byl odejit z Plzně, páč byl lempl
No kdyby neměla sParta Frenka, tak si krom prasení ani neuprdla. Ten atnáč 0:05 před koncem je fajn.
No a zjímalo by mne proč je na ledě Němeček. To je prostě unfair hovado, který kromě faulů neumí nic.
Zatím dobrý. Rudá chátra je nějaká neklidná!
Ribisel: (#391059) U se pustil i do usilovek.
Klobásorout u úřaduje
Franku, kurwa, co tam leze!
