Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4324 Starší »
Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392953 | odpovědět | 22.6 15:41

Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!!             https://www.novinky.cz/…-ct-40584400

PRAÁKU GO HOME!!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392952 | odpovědět | 22.6 11:59

Tim jsem jel tuhle z Bečova do Marienbad. špinavý to bylo tak, že nebylo vidět krz vokno. Ale hlavně že to nebyla životunebezpečná osmsetdesítka!        

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392951 | odpovědět | 22.6 11:41

Ribisel: (#392949) Bohužel ne, na té trati už šukafony nejsou. Místo toho jsme jeli špinavou tramvají GW Train. Pak moderní lokálkou ČD, docela dobrý, ale na 810 to nemá, to je jasný.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392950 | odpovědět | 22.6 11:03

Že z ní ten nádražáckej krám vytřese duši se dá považovat za zážitek jenom s velkou dávkou fantazie.      

Ribisel  |  Sudety   #392949 | odpovědět | 22.6 10:31

Artur Dent: (#392948) A svezls jí šukafonem? Bez toho je to hovno zážitek…            

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392948 | odpovědět | 21.6 23:41

Tak tenhle víkend jsem dal s dcerou (8 let) vandr – v pátek (od podvečera) 7 kiláků, v sobotu 19, dneska 18. Za vedra, dneska za slušnýho chcance a bouřky… Přátelé, kdo z vás to má?                  

Borec  |  Plzeň   #392947 | odpovědět | 21.6 19:01

kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku            

Borec  |  Plzeň   #392946 | odpovědět | 21.6 19:00

Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama            

kafka  |  pilshovado   #392945 | odpovědět | 21.6 16:25

Borec: (#392938)

Klostermann 13 ?      

Ribisel  |  Sudety   #392944 | odpovědět | 21.6 16:02

Hlavně, že ty o pivu v횠– analfabete!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392943 | odpovědět | 21.6 14:21

Borec: (#392941) O pivu ve Strakonicích nic nevědí! Nektar – poser hektar!!!      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392942 | odpovědět | 21.6 12:33

Harry LS: (#392916) no zjevně najeli na model „seženeme boháče, protože jsme bejvalí slavní hráči“ … tak jo, hoši, gůd lak https://www.idnes.cz/…20_hokej_pbi      

Borec  |  Plzeň   #392941 | odpovědět | 21.6 12:12

Frankenstein: (#392939) Na slavnostech piva!!!      

Ribisel  |  Sudety   #392940 | odpovědět | 21.6 07:39

Borec: (#392938) Asi byli na exkurzi v Plzni!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392939 | odpovědět | 20.6 23:04

Cotam proboha dělᚠkořalo??? Zbloudila se tebou osmsetdesítka???? Marš zpátky domů!!!!!

Borec  |  Plzeň   #392938 | odpovědět | 20.6 22:18

Rozkopali tu půl města      

Borec  |  Plzeň   #392937 | odpovědět | 20.6 22:18

Sem ve Strakonicích!!!            

Ribisel  |  Sudety   #392936 | odpovědět | 20.6 17:51

Dneska přesně půlstoletí od Bělehradu      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392935 | odpovědět | 20.6 17:40

Tohle město je prokletý.      

Harry LS  |     #392934 | odpovědět | 20.6 17:27

Vozobule nebo Tolar jsou rovnocenní odborníci. A kdyby náhodou někdo třetí, bude určitě minimálně stejně dobrý.      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392933 | odpovědět | 20.6 11:17

Vozobule už se zase dere ke korytu https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb#…

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392932 | odpovědět | 19.6 21:20

Pozor, vošouste, pozor! Tohle by se Praze nemuselo líbit pane Mestreyi!

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392931 | odpovědět | 19.6 20:58

Borec: (#392930) Toteda, tak si ho pus, toho komunistickýho vrahouna!

Borec  |  Plzeň   #392930 | odpovědět | 19.6 20:46

Tak to teda přeju pěkný pokoukání, na takovej shit, to už si radši zapni Majora Zemáka!!!

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392929 | odpovědět | 19.6 20:05

Toje dneska horko, že se si snad pustím Plechovou kavalérii!

Harry LS  |     #392928 | odpovědět | 19.6 09:32

miroslav: (#392927) Kde jsou časy kdy se považovalo za tragédii nepostoupit ze skupiny přes Francií a Anglii na MS ve Španělsku pro 24 týmů            

miroslav  |  Plzeň   #392927 | odpovědět | 19.6 09:12

VelkyHrom: (#392925) Mexiko má zajištěn postup z prvního místa, takže mančaft Mexických náhradníků nad námi vyhraje jen 2 (3) : 0 (max.1) a pomažeme domů s poměrně solidní ostudou.      

VelkyHrom  |  Tenkterémupilsvedeníznechutilopilshokejapřestalbýtindiánem...   #392926 | odpovědět | 18.6 23:52

Borec: (#392922)                        

VelkyHrom  |  Tenkterémupilsvedeníznechutilopilshokejapřestalbýtindiánem...   #392925 | odpovědět | 18.6 23:52

…na Mexiko vstávat nebudu, kdyby mi platili zlatem…      

                 

VelkyHrom  |  Tenkterémupilsvedeníznechutilopilshokejapřestalbýtindiánem...   #392924 | odpovědět | 18.6 23:51

Strašný.                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392923 | odpovědět | 18.6 23:06

miroslav: (#392921) Zbytečně byli zalezlí! Búrové dělali děsný chyby ale my sme jim úplně vyklidili hřiště a nechali je hrát s balonem! Za mne prokaučovaný!

Borec  |  Plzeň   #392922 | odpovědět | 18.6 21:59

Tuto jestli viděli Dánové, tak nevim, jestli si rvou vlasy nebo se válí smíchy                

miroslav  |  Plzeň   #392921 | odpovědět | 18.6 20:47

Frankenstein: (#392918) Držení míče 38% : 62% střely na branku 3:4 – a pokud jsem to chvíli sledoval, tak jsme tři nebo čtyři souvislé přihrávky dali tak jednou z deseti pokusů. Prostě asi tak nějak jsem to očekával.       Ještě dostanou lekci s domácím Mexikem a poletí domů.

Borec  |  Plzeň   #392920 | odpovědět | 18.6 20:20

Další ostuda                

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392919 | odpovědět | 18.6 20:04

Ubránili to, tipoval jsem výhru Afriky 2:1      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392918 | odpovědět | 18.6 20:02

Ta JAR hrála úplný hovno! Dědkoubek ven!!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392917 | odpovědět | 18.6 18:08

Goooooooooool! Češi mají vířivý pohyb, bubácí němají protihru.      

Harry LS  |     #392916 | odpovědět | 18.6 16:38

Chuckie: (#392915) Jestli to Guma s Kyslíkem konzultovali s Jágrem a Dědkem (       ) tak bych se nebál.            

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392915 | odpovědět | 17.6 19:14

takže Litvínov definitivně vstoupil do předsálí ekonomické smrti      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392914 | odpovědět | 17.6 12:39

jebat dědka! https://www.odkryto.cz/…-svazu-sili/


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4324 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace